Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 14:33, verbum napisał:

Nie dzielcie skóry na niedźwiedziu...


Tzn? Odnośnie wydanie przed CDP?:) Przecież to pewne;)

Dnia 31.05.2006 o 14:33, verbum napisał:

Acha - nie przyszło Wam do głowy, że 70 zł to trochę mało za jedną z najlepszych gier jakie
powstały na pc?


70 Wykorzytując wPLN:) Bo obstawiamy cenę jakieś 100zł:) A HOMM5? Też jedna z najbardziej oczekiwanych gierek:) A w pre-orderku za 79zł;) Bez kosztów przesyłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że będzie ta sama cena, zauważ, że pare miesięcy temu CDP podało przypuszczalną cenę, która wynosiła 100 zł , z możliwością zniżki za pomocą wPLN :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 21:57, WorldWar3PL napisał:

Jestem pewien, że będzie ta sama cena, zauważ, że pare miesięcy temu CDP podało przypuszczalną
cenę, która wynosiła 100 zł , z możliwością zniżki za pomocą wPLN :-)


No pewnie:) ja twierdzę tak samo:0 najtaniej i najlepiej tylko u CDP:) We Love CDP:) CDP na Prezydenta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienię zdanie, jeżeli nie wystąpi aktor, który poprzednio podkładał głos bezimiennemu :-) Piotr Bąk bodajże, ale mogę się mylić :-) Ciekawe, kiedy CDP opublikuje pełną listę aktorów biorących udział w lokalizacji g3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 08:51, WorldWar3PL napisał:

Ja zmienię zdanie, jeżeli nie wystąpi aktor, który poprzednio podkładał głos bezimiennemu :-)
Piotr Bąk bodajże, ale mogę się mylić :-)


Jacek Mikołajczak, a nie Piotr Bąk.
A spis aktorów podkładających głos w G2 i NPCów, pod których głos podkładają znajdziesz tutaj: http://www.rpggothic2.republika.pl/g2akt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawienie :-) Więc... chcemy Jacka Mikołajczaka ponownie ! :D Inaczej nie kupię gry ( naprawdę ! ) , choć kasa już teraz leży i czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 10:22, WorldWar3PL napisał:

Inaczej nie kupię gry ( naprawdę ! ) , choć kasa już teraz leży i czeka .

No nie wiem... Ja raczej bym kupił. W końcu Gothic 3 PL nie ma być próbką głosu Jacka Mikołajczyka, tylko polonizacją jednej z najlepszych gier w historii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 15:39, lis899 napisał:

Ciężko to widzę, żebyś wtedy nie kupił. Ochota byłą by tak wielka, że przewyższyła by rozum:).

Ja się już tak kiedyś "przejechałem". Kupiłem Postala 2 za 40zł, a dwa tygodnie później dali do czasopisma X(a co, nie będę robił reklamy), i to po Polsku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 22:03, Sztywny-pl napisał:

> Ciężko to widzę, żebyś wtedy nie kupił. Ochota byłą by tak wielka, że przewyższyła by
rozum:).
Ja się już tak kiedyś "przejechałem". Kupiłem Postala 2 za 40zł, a dwa tygodnie później dali
do czasopisma X(a co, nie będę robił reklamy), i to po Polsku :/


Nie ma obawy Gothic 3 długo będzie w jednej i tej samej cienie:) no i nie wyobrażam sobie by jakieś czasopismo dwa tygodnie po premierce dało u siebie:) Gothic będzie hitem. Zreztą Postal 2 był słabiutki więc nie dziwię się że w czasopismach go dawali dość szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej sie boje ze G3 zmieni sie w czysta rabanke. Te dwa miecze i tarcze troche posuja klimat gry (pomyslcie - w G i G2 nie bylo tarcz [a niby z jakich powodow przeciarz jesli w 3 beda tz. ze w 1 i 2 tez powinny byc] co kontynent jest bardziej technicznie rozwiniety niz np. khorinis?). Grafika (z tego co widzialem na trailerze) jest miodna a i ruchy postaci sa takie jak w 1 czy 2 (tz. jedza biegaja walcza i ruszaja sie jak w poprzednich czesciach). Miejmy nadzieje ze gra bedzie jeszcze lepsza od 1 (jak dla mnie najlepsza czesc serii). Kupie jak okaze sie ze jest godnym nastepcom 1 i 2. Niepodoba mi sie tez wyglad bezimiennego - nie przypomina go wogole. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:42, CyberPanki napisał:

Najbardziej sie boje ze G3 zmieni sie w czysta rabanke. Te dwa miecze i tarcze troche posuja
klimat gry (pomyslcie - w G i G2 nie bylo tarcz [a niby z jakich powodow przeciarz jesli w
3 beda tz. ze w 1 i 2 tez powinny byc] co kontynent jest bardziej technicznie rozwiniety niz
np. khorinis?). Grafika (z tego co widzialem na trailerze) jest miodna a i ruchy postaci sa
takie jak w 1 czy 2 (tz. jedza biegaja walcza i ruszaja sie jak w poprzednich czesciach). Miejmy
nadzieje ze gra bedzie jeszcze lepsza od 1 (jak dla mnie najlepsza czesc serii). Kupie jak
okaze sie ze jest godnym nastepcom 1 i 2. Niepodoba mi sie tez wyglad bezimiennego - nie przypomina
go wogole. Narazie.

Nie będziesz musiał uzywać dwóch broni naraz i tarczy, to tylko od Ciebie zalezy jak będziesz grał a G3 zachowa swój klimat poprzednich części. Będzie to hit!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Bezmienny, tylko testowy model. Prawdziwy wygląd bezimiennego w G3 zostanie ujawiony dopiero podczas premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie:
czy jak wyjdzie gothic 3 to będzie od razu w całości po polsku (chodzi mo o to czy postacie będą gadać po polsku?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:36, Pyton01 napisał:

mam jedno pytanie:
czy jak wyjdzie gothic 3 to będzie od razu w całości po polsku (chodzi mo o to czy postacie
będą gadać po polsku?)

na poczatku wyjdzie w niemczech a dopiero póxniej wyjdzie w polsce całkowicie spolszczone przez CDP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:36, Pyton01 napisał:

mam jedno pytanie:
czy jak wyjdzie gothic 3 to będzie od razu w całości po polsku (chodzi mo o to czy postacie
będą gadać po polsku?)

To w sumie zalezy jak CDP postanowi go spolszczyc ale raczej na pewno bedzie to pelna polonizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować