Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

NIEEEEEE!!!! To nie może być prawda!!! Błagam powiedzcie, że będzie gra W CAŁOŚCI PO POLSKU WRAZ Z GŁOSAMI!!! Przecież to buduje klimat gry i przyzwyczajony do takiego stanu rzeczy z G1 i G2 chciałbym przejść grę tak jak poprzednio z polskimi lektorami... To będzie prawdziwa tragedia jeśli to prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... Gra jescze nie ma nagranych dialogow w wersji oryginalnej (niemieckiej) CDP nie dostalo jescze materiałów do spolszczenia(no bo skoro jeszcze gra nie jest ukończona) a oni juz wiedzą że wersja kinowa.

To jest takie pisanie w stylu "wiemy że na pewno będzie po polsku,ale niczego nie obiecujemy więc piszemy że na razie wersja kinowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prawdą było by to, że ma być KINÓWKA, to chyba popełnie harakiri:D. A tak na serio to Gothic 3 nie będzie tak absolutnym hitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwarzam że zrobią pełną polską wersję Gothica3. To będzie hit, wszyscy na to czekają bardziej niż na poprzednie części, muszą zrobić polską wersję bo im się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:56, Vidmol napisał:

Uwarzam że zrobią pełną polską wersję Gothica3. To będzie hit, wszyscy na to czekają bardziej
niż na poprzednie części, muszą zrobić polską wersję bo im się to opłaca.

Zrobią pełną polską wersję językową i będzie to hit. Ale czy muszą to nie jest takie pewne:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sie dziwie skad oni to wiedza ze kinowa jak nawet cdp nie ma materialu do polonizacji! okaze sie wszystko w niedlugiej przyszlosci .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:37, Vidmol napisał:

Czemu ludzie z CDP nie zaglądają do tego wątku i nam niczego nie wyjaśnią. Mogliby też przypiąć
ten temat.


Jest jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:06, Milteen napisał:

Patrzcie:
http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3921

Zobaczcie na wersje jezykowa, mam nadzieje ze to blad ...


Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie siejesz zamieszanie...Nie tak dawno jeden z pracowników CDP zapewniał nas w tym wątku, że seria Gothic to Ich oczko w głowie, wobec tych słów co najmniej dziwna byłaby decyzja o kinowej wersji 3 części tej gry. Oczywiście to nie jest żadna decyzja - to tylko napis zamieszczony przez sklep internetowy, który pewnie tyle wie o całej serii Gothic co kot napłakał...(bo inaczej nie narażał by się fanom zamieszczając taką informację - już prędzej by skłamał, aby zachęcić do zamawiania polskiej "pełnej" wersji). Zresztą możecie do nich napisać, skąd mają informację w jakiej wersji będzie zlokalizowany Gothic 3 - chehe - już widzę jak się bedą gęsto tłumaczyć...

Co więcej skoro zlokalizowano w pełni taką gierkę jak Heroes V - gdzie tego rodzaju lokalizacja nie wnosi żadnych istotnych zmian do gry, bo jest to zwykła turówka (oczywiście podnosi ona atrakcyjność gry, gdyż to zawsze frajda usłyszeć polskie dialogi, ale nie zmienia nic w rozgrywce, ponieważ zanurzenie /immersja/ w świat w grze turowej nie jest ważne) - to byłoby koszmarnym błędem ze strony CDP robić kinówkę w grze, w której pełna lokalizacja jest jednym z podstawowych elementów budujących nastrój i zanurzenie w świat i historię gry.

Poza tym wszystkim CDP ma też pewnie świadomość, że w przypadku kinówki większość z fanów kupiłaby angielską wersję (łącznie ze mną - mimo, że nie mam uprzedzeń do języka niemieckiego, to wolałbym jednak słuchać dialogów w j. angielskim, gdybym miał wybierać). Słuchanie niemieckich dialogów (dla b. dużej grupy Polaków języka raczej słabo znanego), oraz czytanie polskich napisów to byłaby kompletna pomyłka...
a żeby zrobić kinówkę z angielskiej wersji musieliby bawić się w jakieś dodatkowe umowy i koszty - bo przecież oryginał jest w j. niemieckim...(a więc musiałaby być lokalizacja z lokalizacji...).

Zatem - wyluzujcie ludziska...będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby mi pokrótce opowiedzieć co będzie się działo w Gothic''u III? Dopiero od niedawna zacząłem grać w dwójkę, a nawet nie wiem o co chodzi w następnej części :] Czy teraz będzie trzeba pokonać Beliara, czy kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:30, Budyn napisał:

Ktoś mógłby mi pokrótce opowiedzieć co będzie się działo w Gothic''u III? Dopiero od niedawna
zacząłem grać w dwójkę, a nawet nie wiem o co chodzi w następnej części :] Czy teraz będzie
trzeba pokonać Beliara, czy kogoś?

Nie chciałbym ci zdradzać zakończenia dwojki więc powiem tylko tyle ile potrzeba:)
Bezimienny z gronem przyjacioł powraca na kontynent. W czasie gdy walczył ze smokami w Khorynis, Orki podbiły praktycznie cały kraj,niewiadomo co sie stało z krlem(prawdopodobnie gdzieś się chowa) z paladynw niewiele pozostała. Niewiadomo czemu,ale orkowa ofensywa się zatrzymała,ponoć cała gra ma sie opierać na znalezieniu tajemniczego artefaktu.Bezimienny przyczyni sie także do wyzwolenia Myrtany,lub ustanowqieni na niej nowego porzadku wraz z orkami(tak,bedzie można do nich dołączyć!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:34, Abi Dalzim napisał:

A mnie bardziej interesują wymagania sprzetowe Gothica 3. Wiadomo jakie będą?

1,5 ghz, 512 RAm(dobrze by było mieć 768) Geforce 3 lub Ati radeon 8500 i mozna pograć... na minimalnych ustawieniach grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki dzisiaj jest piękny dzień :D
Zamówiłem już sobie Gothic 3 w Pre-Orderze :D
Teraz jeszcze pół roku i będę go miał na półce :/
Brawa dla CDP niech tylko tą premierę też wspomogą tak jak Heroesów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:37, Bajuj napisał:

Jaki dzisiaj jest piękny dzień :D
Zamówiłem już sobie Gothic 3 w Pre-Orderze :D
Teraz jeszcze pół roku i będę go miał na półce :/
Brawa dla CDP niech tylko tą premierę też wspomogą tak jak Heroesów :D

Pre-order to był chyba od dawna.Nie wiem z czego sie cieszysz,gra nie jest jeszcze nawet skończona, a premiera może byc przesunieta jeszcze parę razy(no bez przesady,ale jeden raz czy dwa to jeszcze mogą przesunąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:43, Darkstar181 napisał:

Pre-order to był chyba od dawna.Nie wiem z czego sie cieszysz,gra nie jest jeszcze nawet skończona,
a premiera może byc przesunieta jeszcze parę razy(no bez przesady,ale jeden raz czy dwa to
jeszcze mogą przesunąć)

Z tego co ja wiem to miał byc dopiero od jutra :P
Poza tym jak już jest pre-order to bliżej premiery ;P tzn ze sie ciesze :P A to, że ją przełoża i tak wkalkulowałem :D
Ja poprostu kocham tę grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie pre order i wybrałem kuriera. Mam pytanko (od niedawna kupuje w tym sklepie) czy jeżeli teraz cena kuriera jest 14,90, a później okaże się że będzie darmowa to ci co zamówią później będą mieli przesyłkę free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować