Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 11:01, jaroszyndst napisał:

A ja mam takie pytanie: czy nie wie ktos kiedy bedzie dostepne demo Gothica 3?


Dopiero po niemieckiej premierze Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to w jakim stopniu są zaawansowane prace nad spolszczeniem- przecież to może ktoś powiedzieć, a własnie oto mi chodzi, bo dzieki temu będzie można mniej więcej określić kiedy najwcześniej wyjdzie polska wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a własnie oto mi chodzi, bo dzieki temu będzie można mniej więcej określić

Dnia 04.09.2006 o 11:06, Bosper napisał:

kiedy najwcześniej wyjdzie polska wersja


no niby tak, ale ja i tak mam nieodparte wrażenie że spolszczenie może byc gotowe sporo wcześniej niż sama gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZiwne ze tak dlugo cdp trzyma ze nie mowi nic o EK ani nic wogle ciekawego, nwn2 np dali juz dawno te info a gothic juz ile w pre orderze i nawet ceny nie znaja by sie mogli dowiedziec wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz przyznam ci rację.
Możliwe, że chcą nam dać same perełki i to w hurtowej ilości, bądź słabsze nagrania, aby potem pokazać na co ich stać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:06, Bosper napisał:

Najważniejsze jest to w jakim stopniu są zaawansowane prace nad spolszczeniem- przecież to
może ktoś powiedzieć, a własnie oto mi chodzi, bo dzieki temu będzie można mniej więcej określić
kiedy najwcześniej wyjdzie polska wersja

dziwny trochę jesteś i prawdę mówiac z twoich wypowiedzi wnosze ze jeszcze bardzo młody spróbj skojarzyc pewne fakty skoro trwają nagrania mowy tzn ze juz tekst został przetłumaczony a co najwazniejsze dobrany został juz zespół osób podkładajacych dubing skoro w tym tygodniu ma zostac udostę pniona częsc nagran to sam sobie odpowiedz kiedy zostana ukonczone nagrania do g3 nie tak trudno to obliczyc, Co do samej gry to tak naprawde wie tylko pb ile czasu potrzebuja na skończenie a nie martw sie CD zadba o to aby G3 pl wyszedł jak najpredzej lub w tym samym czasie co w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:50, nadol91 napisał:

oj coś długo nie ma zadnej wzmiankiod CDP o Edycji Kolekcjonerskiej, jużnie mogę sie
doczekać jkaiegokolwoiek newsa !


WLASNIE!!! Czy ktos mogl by podac troche Wiecej informacji na temat Polskiej wersja Edycji Kolekcjonerskiej bo sklad i Cena Niemieskiej jest juz znana...
Kiedy bedzie mozna zamowic EK Gothic 3???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bardzo młody tylko po prostu wiem co było z Gothicem 2 NK. Mam 21 lat jesli tak cie to interesuje i pisze troche te posty na "chybcika" bo nie mam czasu sie zastanawiać nad nimi, jednak chciałbym sie coś dowiedzieć, cokolwiek (a to że dadzą próbki nagrań nie jest sadysfakcjonujace). Chodzi jedynie oto, żeby napisali czy Gra wyjdzie jeszcze w tym roku czy planuja na przyszły. Nie mam zamiaru się z tobą kłucić, tylko CDP może łaskawie napisać 1 posta co zajmie im z 20-30 sek. , który informuje o postępach bo jak narazie nie słyszałem nic poza tym , że CDP ma polonizować grę i może jak im się uda gra wyjdzie w tym roku(jednak te informacje są jeszcze sprzed wakacjii)
Nie musisz pisać czy jestem dziwny czy nie pytanie dotyczyło CDP, po za tym wole zadawać takie niż pytać się jak inni czy mi pujdzie gra??????????- takie pytania są bez sensu i tylko zaśmiecają forum, ja tylko się chcę czegoś konkretnego dowiedzieć i nie nadinterpretuje postów adminów tak jak ty to robisz. Wystarczy, że jeden z nich napisze, że gra wyjdzie przed świętami jak nie będzie kłopotów ze strony JoWood i bedę wiedział na czym stoje. Gdyż nie mam zbyt wiele czasu i musze rozplanowywać pewne rzeczy ale ciebie to nie interesuje.

P.S. Jak nie jesteś adwokatem CDP to nie broń ich i to jeszcze w tak głupim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2006 o 14:29, Byn- eX napisał:

Kiedy bedzie mozna zamowic EK Gothic 3???

wiesz pisałem w teh sprawie do CDP ale wątpie ze odpowiedzią sensownie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:13, nadol91 napisał:

> Kiedy bedzie mozna zamowic EK Gothic 3???
wiesz pisałem w teh sprawie do CDP ale wątpie ze odpowiedzią sensownie... ;/


Wpierw trzeba znać co w EK dadzą niemcy, dopiero potem można myśleć nad naszą wersją EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:17, Stwór napisał:

> > Kiedy bedzie mozna zamowic EK Gothic 3???
> wiesz pisałem w teh sprawie do CDP ale wątpie ze odpowiedzią sensownie... ;/

Wpierw trzeba znać co w EK dadzą niemcy, dopiero potem można myśleć nad naszą wersją EK.

Łał tylko wiesz wejdz sobie na gothic.gram.pl i tam pisze co jest w niemieckim EK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 09:58, Shudo napisał:

Oczywiście że nie będzie,


A skąd masz taką pewność ??

Dnia 04.09.2006 o 09:58, Shudo napisał:

w czasie pływania nie masz możliwości walki więc to wyklucza ich obecność.


Ale przecież mozesz wejść do wody powiedzmy po pas i to wystarczy żeby zaatakowało cie coś co tylko w wodzie siedzi, niekoniecznie zywiołak wody :D

>Chociaż w Gothic''u 2 jest taki jeden stwór, jak wypłyniesz za daleko to jest taka
krótka animacja gdzie podpływa pod Ciebie potworek i robi Ci kill.

Ano jest i natknąłem sie na niego i to moze być jeden z powodów by sie zastanawiać czy cos podobnego lecz mniejszego i bliżej brzegu może grasowac w G3.

Dnia 04.09.2006 o 09:58, Shudo napisał:

A jakich potworów Ty byś sobie życzył np Nagi czy Żywiołaki Wody z Warcrafta?


nie wiem, ale skoro ma być spory kawałek wybrzeza do penetracji jak równiez rzeki czy jeziora mozna by było pomyśleć o "wodnych pokemonach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:18, nadol91 napisał:

Łał tylko wiesz wejdz sobie na gothic.gram.pl i tam pisze co jest w niemieckim EK !!!


No to pozostaje tylko czekać;P Nie ma obawy dowiemy siew odpowiednim czasie! Czy to bedzie teraz czy za 2 tygodnie nie robi mi to różnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie! I Panie! Mam dobre przecucie, CDP bardzo zetelnie sposlzcza ta wspaniała gre i juz spolszcyzli podobno wszystkie dialogi i wogle tylko teraz nagrywaja wszystko, i mysle ze sie wyrobia do pazdzerinika i do daty priemiery a wiec tym samym JEST MOZLIWE iz niemeicka wersja gry ujrzy rownoczesnie swiatlo dzienne z premeira polska lub polska sie opozni max od tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:46, Bosper napisał:

Nie jestem bardzo młody tylko po prostu wiem co było z Gothicem 2 NK. (...)


Oj, chyba nie wiesz...
- hehe zaraz się Backside będzie śmiał, jeśli po raz 4 (5, 6?) tu napiszę, to co tu pisałem wielokrotnie - CDP nie ponosi winy za opóźnienie wydania polskiej lokalizacji Nocy Kruka, wina była po stronie Atari i JoWooD (dodam, że Atari już nie współpracuje z JoWooD jeśli chodzi o grę Gothic 3).

Co do premiery, to widzę, że skoro do Ciebie nie dociera logiczne rozumowanie dam Ci jedną radę: chcesz znać odpowiedź CDP? Napisz do nich e-maila, wtedy otrzymasz odpowiedź od któregoś z marketingowców CDP - zaoszczędzisz wtedy czas na przeglądanie forum skoro go nie masz, bo po prostu dostaniesz odpowiedź ma swój e-mail. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczeła sie szkoła i nie bede miał za durzo czasu na posty...Spoglądałem na ten temat i pomyślałem "A dam im kilka linkow!!!".Więc oto one
http://student.agh.edu.pl/~indigo/ <---Filmiki z Gothica III (jak dla mnie to zbyt amatorskie)
http://www.worldofgothic.de/gothic3/index.php?go=interview13 <---obszerny wywiad przeprowadzony z Kai Rosenkraznem podczas targów Games Convention.
http://www.gothic.funday.pl/galeria/thumbnails.php?album=24 <----Screeny z Gothica 3

Znane są tez wymagania sprzętowe jakie będzie stawiała gra.Zalecaną konfiguracją komputera jest komp z procesorem 3 GHz, 1024 MB pamięci RAM oraz kartą graficzną na poziomie Geforce''a 6800 lub lepszą.Aby w ogóle marzyć o rozpoczęciu przygody w świecie Myrthany trzeba posiadać sprzęt z procesorem 2 GHz, 512 MB RAMu oraz kartą graficzną z 128 MB pamięci.Sama rozgrywka powinna potrwać około 50 godzin, na zadania dodatkowe trzeba będzie przeznaczyć kolejne 100.Więc jak zwykle Gothic stawia przed nami i wymagania sprzętowe i wspaniałą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować