Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 19:27, Mediv napisał:

> Nie nasze żarty, a pewnych osobników z forum Piranha Bytes. I komu tu ufać ?

Wymyślili sobie te wszystkie imiona (Alahir, Zephyr, itp.)? WW3 masz rację co do zaufania (ale
bez przesady).

Te to akurat wymyśliłem JA :P
Temu możesz spokojnie nie wierzyć

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=6035

Więc... żarty czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta wierzcie tutaj ludziom ktorzy podaja info z kosmosu ;)
spoko ja zarzuce - palmale i malboro bogowie ognia -.- (tez uwierzycie ?)
z blisko ~500 stron moze 70 jest warte uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie chce sie kłucić ale ty nie dajes mi wyboru. Ja zapytałem o prosta rzecz i nie tylko nie dostałem jasnej odpowiedzi, ale także reprymendy od licznych "adwokatów" CDP. Wiem, ze wina lezała po stronie JoWood bo sam pisałem kolesiom, którzy wrzucali na CDP, ja nie wrzucam na CDP chciałem wiedzieć tylko prostą rzecz, jak bardzo jest zaawansowana praca nad polonizacją Gothica 3(zaznaczmy, że Pirania ogłosiła przed wakacjami 85% zaawansowania swojej wersjii a z naszą ani widu ani słychu) i nie mam zamiaru czytać postów wiekszej ilości dzieciaków, którzy nie wiem co chcą osiagnąć tylko dostać odpowiedź na oficjalnym forum od pracownika CDP.

P.S.To było by na tyle bo tak szczerze nie lubie się kłucic ale sporo osób lubi je tu wszczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # Mam do ciebie szczerą, przyjacielską prośbę. No offense. Zainstaluj Firefox''a Beta 2.0 , tam jest sprawdzanie pisowni. Dodajmy do naszego forum więcej estetyki i ortografii, dobrze ? Proszę cię
2 # Co do bogów, to nie są "info z kosmosu", bo ktoś na forum PB też mówił coś o tym i podobno podpisał się pod tym któryś z pracowników PB. Czyli nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:12, WorldWar3PL napisał:

2 # Co do bogów, to nie są "info z kosmosu", bo ktoś na forum PB też mówił coś o tym i podobno
podpisał się pod tym któryś z pracowników PB. Czyli nie wiadomo....

Zależy jeszcze gdzie to słyszałeś :/
Sam już nie wiem co poszło stąd, a co nie

W każdym razie, w nowych bogów wątpię... to by zupełnie nie pasowało... IMHO, oczywiście
Tak, czy inaczej, na pewno wszystko okaże siępo premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:08, Bosper napisał:

Wiesz co, nie chce sie kłucić ale ty nie dajes mi wyboru.(...)


Bzdura, ja Ci tylko dałem dobrą radę. Reszta bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:48, verbum napisał:

> Wiesz co, nie chce sie kłucić ale ty nie dajes mi wyboru.(...)

Bzdura, ja Ci tylko dałem dobrą radę. Reszta bez komentarza.



Ok i skończmy tą beznadziejną dyspute. Jak jednak chciałeś mi dać rade było wyrażać się normalnie a nie w typowo polskim i chamskim stylu: "to widzę, że skoro do Ciebie nie dociera logiczne rozumowanie dam Ci jedną radę".
Sam sobie odpowiedz i naprawde skończmy tą kłutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 18:13, cinus` napisał:

tych screenów jeszcze chyba nie było... w każdym bądź razie ja ich wcześniej nie widziałem
;)

Fajne te scrinny tez czegos poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:51, Bosper napisał:

Ok i skończmy tą beznadziejną dyspute. Jak jednak chciałeś mi dać rade było wyrażać się normalnie
a nie w typowo polskim i chamskim stylu: "to widzę, że skoro do Ciebie nie dociera logiczne
rozumowanie dam Ci jedną radę"
. (...)


Nie było w tym nic chamskiego, tylko stwierdzenie faktu, że chcesz rzeczy niemożliwych, co starały Ci się wytłumaczyć dwie osoby tutaj.
Gdybyś od razu zapytał - "Odpowiedźcie na jakim etapie jest lokalizacja", a nie kiedy wyjdzie gra, to nie byłoby problemów.

- a "typowo polskie", to zwrot dzieci neostrady, proszę sobie go darować.

@ Monastor

Z tymi bogami, to mnie oszukałeś...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:15, verbum napisał:

Z tymi bogami, to mnie oszukałeś...;)

Cóż... Przepraszam za zamieszanie :)

Przez cały ten czas, kiedy pisałem o tych nowych bogach, miałem w podpisie informację, że to bzdura ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:17, Monastor napisał:

Przez cały ten czas, kiedy pisałem o tych nowych bogach, miałem w podpisie informację, że to
bzdura ;) :P


- ale napisałeś na dole: "To tyle z oficjalnego forum Gothic 3" - i to mnie zmyliło...:)
a do tego wcześniej nie widziałem tego typu postów z Twojej strony więc hehe uwierzyłem choć przyznam, że chyba tak nie do końca...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namieszaliście z tymi nowymi bogami,cholender.Teraz to juz nie wiem,pamiętam że były o nich niby potwierdzenia od Piranha bytes,ale równie dobrze mogły byc to plotki z tego własnie tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:23, Darkstar181 napisał:

Namieszaliście z tymi nowymi bogami,cholender.Teraz to juz nie wiem,pamiętam że były o nich
niby potwierdzenia od Piranha bytes,ale równie dobrze mogły byc to plotki z tego własnie tematu...

Też właśnie sam się pogubiłem :/
Black bomb chyba miał jeszcze z tym coś wspólnego, albo ktoś inny... Jutro przejrzę dokładnie wątek w wolnej chwili i zobaczę kto zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ww3pl to wy zaczeliscie ten jeen wielki spam a dokladneij widowkan czy jak mu tam (mowil od 324 ze nie bedzie spamowal :P)
verbum i masz potwierdzenie ze nikomu w tym krajue nie warto wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:26, nitz napisał:

(...)
verbum i masz potwierdzenie ze nikomu w tym krajue nie warto wierzyc...


Najpierw jesteśmy ludźmi potem narodami, tzw. ''cechy narodowe'', to tylko figura retoryczna, nie należy do niej przywiązywać większej wagi. (wiem, że żartowałeś, ale jestem przeczulony na tym punkcie)

Przepraszam za odbieganie od tematu (wedle zwyczaju powinno być: "sry za off-topic" - ale u licha to forum jest w języku polskim...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce prowokowac, czy straszyc, ale znajomy, ktory byl na GC w Lipsku, mowil mi, ze jest daleki od zachwytu nad nowym Gothikiem (choc obie poprzednie czesci przeszedl). Zadnych konkretnych zarzutow nie wymienial - mowil tylko, ze gra nie robila na nim wiekszego wrazenia (a promowana byla na targach na potege). Z trzech najwazniejszych RPGow na targach: GIII, NWN2 i Wiedzmina to ten ostatni prezentowal sie ponoc najlepiej i byl najbardziej dopracowany, mimo iz wyjdzie najpozniej z calej trojki (dwie pozostale gry powinny pojawic sie w sklepach juz w ciagu kilku najblizszych tygodni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:56, Hegemon napisał:

Z trzech najwazniejszych RPGow na targach: GIII, NWN2 i Wiedzmina
to ten ostatni prezentowal sie ponoc najlepiej i byl najbardziej dopracowany, mimo iz wyjdzie
najpozniej z calej trojki (dwie pozostale gry powinny pojawic sie w sklepach juz w ciagu kilku
najblizszych tygodni).


A może to i lepiej?:) Ja nawet bym wolał by CDP sie udało:) Nagle Wiedzmin Najlepszy z tych gierek! Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne ze ten temat ma juz dzuo stron i nik nie bedzie czytal ich po to by sprawdzic czy to co chce napisac juz bylo :)
nie ma sensu pisac pod czyims postem ze to juz bylo bo moga byc ludzie ktorzy nie siedza tu dzien w dzien i czytaja wszystkie posty - pomysl ( Kodi127 ) o ludziach ktorzy nie loguja sie tu i nie rejestruja tylko wpadaja raz na tydzien wiec jak ktos powtorzy jakas informacje to nie przyczepiaj sie tylko czytaj dalej tak bedzie latwiej cos tu znalezc

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:56, Hegemon napisał:

Nie chce prowokowac, czy straszyc, ale znajomy, ktory byl na GC w Lipsku, mowil mi, ze jest
daleki od zachwytu nad nowym Gothikiem (choc obie poprzednie czesci przeszedl). Zadnych konkretnych
zarzutow nie wymienial - mowil tylko, ze gra nie robila na nim wiekszego wrazenia (a promowana
byla na targach na potege). (...)


- po tych filmikach z Gothic 3, które były udostępnione do tej pory dla fanów można wiele wywnioskować...i nie wygląda to wcale tak źle, choć widać, że sporo elementów jest jeszcze niedopracowanych (głównie AI npc). Mamy już doświadczenie z Oblivionem, gdzie też mogliśmy oglądać dość długi filmik z gameplay''em na sporo przed premierą, a potem mogliśmy porównać to z grą - moim zdaniem, to co było na tym filmiku potwierdziło się potem w grze - tzn. mam na myśli jakość grafiki, wyglądy, sposób walki itd. Jeśli z Gothickiem 3 będzie tak samo, to gra powinna być ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CDA na tylnej okładce jest reklama Gothica 3 (połączona z reklamą LCD). Tam jest napisane, że premiera już w październiku. Również w 11-stronicowej reklamie stylizowanej na pismo "CDPROJEKT insider" jest krótka wzmianka o Gothicu 3. Niestety tam w rubryce "data premiery" widnieje napis: dalej w 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować