Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

To wychodzi na to, że w EK będzimy mieli dodatkowo:
- obszerniejszy poradnik
- soundtrack
- amulet
- pudło ze skóry
- album

trochę tego jest, więc myśle, że się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:21, dziki wiehu napisał:

O co chodzi numerowana cos tam?

Chyba chodzi o to, że każdy egzemplarz będzie miał swój jedyny i unikatowy numer... Nikt nie będzie miał identycznego wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze nie dali zdjecia...
fajna sprawa ze to wszystko numerowane... ciekawe ktory bede ;)

ale jak to mozliwe ze teraz wykupicie wszystko.... przeciez to 5 dni przed remiera dopiero sie potwierdza ;)
ja to wstaje( a raczej sie wogule nie klade spac) na 5 dni przed premiera o godzinie 00:01 ;)
odrazu se potwierdze i mam pewnosc ze dostane ;)

te 50 zl drozej to dla soundtracka i skory na pudle ... mogli by jeszcze dac smycz tak jak w carbonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:25, diablolod napisał:

te 50 zl drozej to dla soundtracka i skory na pudle ... mogli by jeszcze dac smycz tak jak
w carbonie;)

Tjaa.... klimatyczną smycz... daj spokój :P

dziki wiehu <- Pewnie z Warga, albo z Czarnego Trolla :)

PS
Co to by była za frajda mieć nr 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:23, SadraX napisał:

> O co chodzi numerowana cos tam?
Chyba chodzi o to, że każdy egzemplarz będzie miał swój jedyny i unikatowy numer... Nikt nie
będzie miał identycznego wydania :)


Bedzie tylko miec inny numerek na pudle ale wydanie takie same:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:26, Monastor napisał:

> te 50 zl drozej to dla soundtracka i skory na pudle ... mogli by jeszcze dac smycz tak
jak
> w carbonie;)
Tjaa.... klimatyczną smycz... daj spokój :P

dziki wiehu <- Pewnie z Warga, albo z Czarnego Trolla :)

PS
Co to by była za frajda mieć nr 1 :D


Nie watpie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zamówiłem, czekałem na EK czekałem, ale jednak po zapoznaniu się z jej zawartością zamówiłem zwykłego (nie chodzi o samą kasę(179 bez Wpln), ale jakoś takie, rzeczy jak pudełko w skórze mnie nie kręci, soundtrack hmm najlepiej brzmi w grze, poradnik, a po co Gothica znam na wylot, medalion,żeton czy co tam jest na pewno bym zgubił) Dla mnie liczy się GRA! jak jest to good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem EK!Hura!Anulowałe zaklepanie i teraz czekam na maila z potwierdzeniem.Ale sie ciesze, że sarczyło egzemplarzy.Pozdro dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm na normalna edycje mozna wykorzystac max 30 wpln a na EK 20 ?????? troche lol. Powini zrobic tak, że jak ktoś ma zarejestrowane poprzednie części to może wykorzystać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:26, Monastor napisał:

Co to by była za frajda mieć nr 1 :D

Albo nr 3, byłby taki wyjątkowy :)
Ja również zamówiłem EK, po niewielkim zastanowieniu się. Nawiasem mówiąc wielki dzień offtopu się szykuje :P
I pomyśleć że jeszcze wczoraj wszyscy mieli pretęsje do CDP o opóźnienie infromacji o EK. Phi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieco rozczarowany...:/
Po pierwsze, pudełko z PRAWDZIWEJ skóry? Niech mi ktoś z CDP wyjaśni z jakiego zwierzątka ta skora jest?:/ Wracamy sie do średniowiecza, wtedy tez lubili bardzo skorowac rozne PIERDOŁY(tak, pudełko do gry to pierdoła w porownaniu ze skóra, ktora została uzyta).
Czym mapa ze zwykłej edycji różni sie od tej z EK? Tylko materiałem?

Jestem zawiedziony szczerze powiedziawszy...numerek unikalny? O loool...kto na to bedzie patrzył. To wszystko 60 zł drożej, jesteście żałośni i tyle. Dlaczego EK Dark Messiah of Might and Magic lub EK Heroes V mozna kupic tak tanio w porownaniu z ta do G3?
Już wiem dlaczego zwykła edycja jest taka niby wypasiona...bo CDP zdaje sobie sprawe, ze ich super(drogiej) EK nikt nie kupi.
Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie zamówienia w statusie jest napisane, że mail o potwierdzeniu przyjdzie na 5 dni przed wysłaniem paczki więc jak wysyłają 31 października to mail przyjdzie 26? Pytam bo juz kiedyś straciłem trochę Wpln jak nie potwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:40, Gottfried napisał:

A odnośnie zamówienia w statusie jest napisane, że mail o potwierdzeniu przyjdzie na 5 dni
przed wysłaniem paczki więc jak wysyłają 31 października to mail przyjdzie 26? Pytam bo juz
kiedyś straciłem trochę Wpln jak nie potwierdziłem.


Dokładnie. Powinno 26 przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować