Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

danio...
musimy przylaczyc sie - to oznacza ze trzeba cos zrobic zeby sytacja nabrala rozwoju - pewnie wczesniej tez bedzie mozna sie dolaczyc do gildii
fajne polaczenie nauki nowych czarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:07, nitz napisał:

danio...
musimy przylaczyc sie - to oznacza ze trzeba cos zrobic zeby sytacja nabrala rozwoju
- pewnie wczesniej tez bedzie mozna sie dolaczyc do gildii

Rzeczywiście masz rację, nie zauważyłem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zbroje nie są podzielone, nie składają się z mniejszych elementów, są dostępne jedynie w całości. " - moja ulubiona wiadomość. Mają też być zwoje magiczne... a miało ich nie być.. mhm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... zbroje to komplety a nie czesc :D Dzieki Innosowi w Morrowindzie było takie "coś" i strasznie mnie denerwowało. Za to ciekawie sie zapowiada magia połaczenie tabliczek (cos na kształt tych z NK ?) + zwoje + modlitwa zobaczymy co z tego wyjdzie. Paladyni nie bedą mieli run ? Hmm... nie wiem co o tym sadzic mam nadzieje ze spotkamy Hagena, Garonda i dowiemy sie co sie działo później w Górniczej Dolinie. Nie wiem jak Wy ale jak grac beda na "starym" systemie walki juz sie przyzwyczaiłem i nie zamierzam tego zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dobrze ze uzbrojenie będzie kompletne, jednka co mi sie jak narazie niepodoba to menu umiejętności jakieś dziwne, fajny jest też pomysł z księgą gdzie znajdują sie czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden fakt który mnie zasmucił. Ataki pożerają część wytrzymałośći - realistyczne, ale to przypomina obliviona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:37, Misiekolxp001 napisał:

Ciekawe czy będą golemy żywiołów? Na jednym filmie chyba był ale nie jestem pewny a wy wiecie?

Ja myślę, że golemy powinny się pojawić. Były w każdej poprzedniej części więc dlaczego teraz miałoby ich zabraknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:18, Bajuj napisał:

(ciach)


Pod względem zbroji Gothic jest troche nierealny a Morrowind niedość że ma dzielone zbrpoje to jeszcze ma ich więcej i niema takich ograniczeń że jak należysz do jakiejś ogranizacji to chodzisz w ich zbroji bo to lekko nierealne
a pozatym dlaczego by nie miały w G3 być "dzielone" zbroje ? Dla mnie to dobre rozwiązanie bo można być unikalny i mieć inny chełm i inny pancerz itd. I w Gothicu by się tarcze przydały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem ognistego by dali na pustynie, lodowego do gór, kamienny w lesie. Troche głupio teraz napisze ciekawe czy będzie magiczny golemik. Wiecie ten którego trza było zabić jak się grało nowicjuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:47, Misiekolxp001 napisał:

Niewiem ognistego by dali na pustynie, lodowego do gór, kamienny w lesie. Troche głupio teraz
napisze ciekawe czy będzie magiczny golemik. Wiecie ten którego trza było zabić jak się grało
nowicjuszem.


Pamiętam go fajny był ;] tylko by się przydało mu teksturki zmienić żeby wyglądał jakby był z magicznej rudy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:46, ŁukiPluta napisał:

Pod względem zbroji Gothic jest troche nierealny a Morrowind niedość że ma dzielone zbrpoje
to jeszcze ma ich więcej i niema takich ograniczeń że jak należysz do jakiejś ogranizacji to
chodzisz w ich zbroji bo to lekko nierealne
a pozatym dlaczego by nie miały w G3 być "dzielone" zbroje ? Dla mnie to dobre rozwiązanie
bo można być unikalny i mieć inny chełm i inny pancerz itd. I w Gothicu by się tarcze przydały

Tylko, że Gothic to nie Morrowind. Chciałem zauważuć, że niewiele jest osób, którym przypadły do gustu obie gry. Mnie osobiście podobała się jedoczęściowa zbroja, a Morrowind nie przekonał mnie do siebie i poza wielkim obszarem do eksplorowania nic mi się w nim nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:11, nadol91 napisał:

Tutaj widzę ostry klimacik :P Mania trailerów i screenów - taki temat jest bombowy :)

Tak oby było to jak najdłużej mam nadzieje że to dobiero polowa okazanych nam newsów o G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować