Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 23:50, marlin15 napisał:

ale prawdopodobnie nie bedzie......... :( :(..... wiec pozostaje cieszyc sie filmikami i screnami
i czekac na pełna wersja...

Ale sie niezałamuj jak czekałem na G2 to też bylo trudno ale jak sie doczekałem to sam widzisz warto bylo tu jestem przekonany będze tak samo na 100% PB potrafią zrobic dobrą gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:50, marlin15 napisał:

ale prawdopodobnie nie bedzie......... :( :(..... wiec pozostaje cieszyc sie filmikami i screnami
i czekac na pełna wersja...

Ale sie niezałamuj jak czekałem na G2 to też bylo trudno ale jak sie doczekałem to sam widzisz warto bylo tu jestem przekonany będze tak samo na 100% PB potrafią zrobic dobrą gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejzałem relacje z GIGA... w tych filmikach nie wiedz bełedów... moze tylko te ze czasami sie przywiesi... ale tak to juz według mnie gra jest max dopracowana.... ekipunek podzielony... dwa miecze.... ksiega czarów... no miodzio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 00:15, marlin15 napisał:

obejzałem relacje z GIGA... w tych filmikach nie wiedz bełedów... moze tylko te ze czasami
sie przywiesi... ale tak to juz według mnie gra jest max dopracowana.... ekipunek podzielony...
dwa miecze.... ksiega czarów... no miodzio...

To wcale nie mówi wiele o optymalizacji kodu. Nie wiadomo jak to wszystko działa na słabszym sprzęcie. Poza tym to są tylko prezentacje. Zostaje wiele rzeczy do zrobienia. Rozgrywka musi być zbalansowana, każda klasa musi mieć równe szanse. Co więcej, to co widzimy tutaj nie może ukazać całej mechaniki zachowań NPCów, sposobu kształtowania świata. O tych, a także wielu innych kwestiach niewiele możemy powiedzieć (jedynie zaufać wypowiedziom towarzyszącym niektórym nagraniom)... a przecież często opowiada się o czymś, co nie jest zrobione, a w prezentacji tylko zastąpione skryptem. Myślę, że Gothic 3 nie jest w tym wypadku wyjątkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmiki glownie niezrozumiale dla mnie bo w .de wiec troche lipa ale widac zawalista graficzke i fajnie zrobiony ekwipunek mapke i statystyki ;) - oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z filmika na filmik przekonuje sie ze ta gra bedze zkoncznoa... na czas ustalony.... i nic tego nie zmieni... i mysle ze w polsce premiera bedzie niewile pozniej tylko jakies tydzieni lub dwa opoznienia.... i CDP wytda nam super gre.... w super wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marlin przyjzyj sie filmikow - jeszcze jakos tak ten bohater przez ktorego jest przedstawiana gra cos sie wcina tzn np jak reke za glowe bierze to czsami kawalek reki w glowe wchodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:07, nitz napisał:

marlin przyjzyj sie filmikow - jeszcze jakos tak ten bohater przez ktorego jest przedstawiana
gra cos sie wcina tzn np jak reke za glowe bierze to czsami kawalek reki w glowe wchodzi ;]

pokaz mi gre w ktorej jedno w drugie nie wchoidz nie ma tkaiej gry.... w G2 miecze wchodziły w zbroje... itp...
ja wiem tyle taki efekt by bohater centrelniegłąskał sie po głowie to ciezko uzyskac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, ile było tych takich kwadracików w tych filmikach?Jak tak będzie wyglądać to tydzień będę musiał siedzieć i czytać instrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam male info dla was. Prosze, oto caly tekst, gdyby ktos czegos nie rozumial to prosze sie pytac, chetnie pomoge.
"more than 30 voice-actors [in one of the last previews was said above 60, only to correct that]

who can handle the oblivion combat system will be able to handle this too [but from what was shown till now, it''s much more complex]

assassians are followers of Beliar

you can help King Rohbar II [which means that he survives the intro]

slaves and humans are both called "Morra" by the orcs [this sounds like slaves and humans are 2 different instances, to become "respected" by the orcs, you would must get the 3rd instance, like honorable (PoV of the orcs) warrior]

you can fight with an equiped torch

you don''t have a button which gives you the old combat system, but the options will give you the opportunity to get close to it

there is a realistic cloud-simulation, like the sky can cloud up or the sunshine is correct on them

there are teleport-runes and teleport-possibilities, but only for areas you already visited [maybe there are only teleport-runes, maybe other teleport-possibilities, not sure]

they were on a promo-tour in the US last week, each and every us-online-media-ambassador who saw g3 said: "wow, that''s much better than oblivion"

the discussion about a console-version is just arised, nothing is decided till now, some pll are looking now closer to the g3-engine to see if it is possible, if it''s possible then further steps could be discussed [imho that sounds they are thinking about it very seriously]

the island Khorinis is nearly that big (or a little bit bigger) than the compass on the already shown map

in the shown demo-version it seems often that the game [moves] runs slowly, that''s because a debug-modus is often activated, that debug-modus runs the game in half the speed, and it''s often activated because of that it is assigned to the same key like the inventory or the char-screen

they set value to the possibility to have from the story point of view a possible g4, the story finds a common line after the extro

there will be maybe even dragons [with a grin on his face]

here and there [sometimes but not often] there will be some monsters respawn [sounds like a soft-spawn which is made only to have not an empty world after killing everything]

there are no chapters, but there are important events, those important events are not displayed as chapters [it sounds like that the chapters just "invisible"]

the CE will include a cloth-map [former it was "only" a paper one]

Nie rozumiem tylko tego tekstu ze spowolnieniem gry przedstawionej na GC, chodzi o to, ze tryb debugowania jest caly czas aktywny i to on tak spowalnia gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:07, nitz napisał:

marlin przyjzyj sie filmikow - jeszcze jakos tak ten bohater przez ktorego jest przedstawiana
gra cos sie wcina tzn np jak reke za glowe bierze to czsami kawalek reki w glowe wchodzi ;]


no fakt, ale mi to jakoś nie przeszkadza. ;] Zdaje się że to dlatego, że robiono animację ręki bez odniesienia do lokacji głowy. :P Ale to mały babolek, prawie niezauważalny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:54, LordJuve napisał:

Nie rozumiem tylko tego tekstu ze spowolnieniem gry przedstawionej na GC, chodzi o to, ze tryb
debugowania jest caly czas aktywny i to on tak spowalnia gre?

Gra chodzi na połowie szybkości z powodu debug-mode. On jest często aktywowany, bo przypisano go do tego samego klawisza co niektóre opcje gry (jak ekwipunek)

Hmm... brzmi dziwnie :/ ale tak to chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:00, Monastor napisał:

Gra chodzi na połowie szybkości z powodu debug-mode. On jest często aktywowany, bo przypisano
go do tego samego klawisza co niektóre opcje gry (jak ekwipunek)

Hmm... brzmi dziwnie :/ ale tak to chyba jest


Debugowanie to jest wykrywanie i usuwanie bledow w kodzie gry z tego co wiem. Wiec jesli poprawia to to gra zacznie dzialac szybciej a co za tym idzie mozliwe, ze poleca w dol nieco wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 11:04, LordJuve napisał:

Debugowanie to jest wykrywanie i usuwanie bledow w kodzie gry z tego co wiem. Wiec jesli poprawia
to to gra zacznie dzialac szybciej a co za tym idzie mozliwe, ze poleca w dol nieco wymagania.

Tyle to wiem ;)
Tylko po co przypisali to do tych samych klawiszy... nie mogli tego zmienić?

Albo ten tryb jest potrzebny w danych sytuacjach (bo może na przykład ekwipunek wywala wszystko do windy), albo jest to tylko dziwna wymówka na przycinanie się gry (które twórcy mają nadzieję poprawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku widać, że jest wiele do dopracowania. Jak pamiętamy w g1/g2 NPC robili różne rzeczy i mieli różne zachowania - na tym filmiku na pustyni był npc, który chodził od punktu a od punktu b odległych od siebie o 7 metrów i tak w kółko. Dobrze, że to tylko prezentacja i że PB ma czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy poprawia to co było troch smieszne w poprzednich czesciach tzn jak NPC siedzi na ławce i zaczynamy z nim rozmowa to zamiast najpierw stac a później sie obrocic to robi to na odrót. Jest to smiesznie, ale nie zbyt mi sie jednak podoba (na szczescie nie zawsze sie tak zdarza).
WorldWar -->
>Dobrze, że to tylko prezentacja i że PB ma czas....
A jak zabraknie im czasu to przełoża premiere (znowu ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować