Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 11:17, WorldWar3PL napisał:

Na filmiku widać, że jest wiele do dopracowania. Jak pamiętamy w g1/g2 NPC robili różne rzeczy
i mieli różne zachowania - na tym filmiku na pustyni był npc, który chodził od punktu a od
punktu b odległych od siebie o 7 metrów i tak w kółko. Dobrze, że to tylko prezentacja i że
PB ma czas....


a moze poprostu to był ktoś w rodzaju strażnika i pilnował tego miejsca i dlatego chodził przeciez potem przystanoł i stał przy ognisku chyba nie pamietam co to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:11, Dark Demon napisał:

A czy możemy spodziewać się dema Gothica 3?? Jeśli tak to kiedy???

Chyba ma nie być

cinus'' <- albo ponad 2 godziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super mam nadzieje że w tym filmiku zobaczę coś czego wcześniej nie widziałem na trailerach. Za 1,5h się ściągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmik ściągnięty i obejrzany :) teraz parę słów o nim:
jakość tego filmiku nie jest najlepsza, ale i tak świat pokazany w nim podoba mi się o wiele bardziej niż np. w Oblivionie. w Gothicu 3 widać, że świat jest żywy i ładniejszy a zatem lepszy :)
ciągle jednak widać pare niedoróbek, ale są jak najbardziej do naprawienia, czasem gra się przycinała zwłaszcza w momencie jak został rzucony deszcz meteorytów, trochę nie podobała mi się walka jednym mieczem, jakaś tak za wolna jak na mój gust, słabe jest też AI dzikich zwierząt które tylko podchodzą do bohatera, ale go nie atakują przez co można je rozwalić bez problemów, myślę jednak, że AI nie jest po prostu do końca zaimplementowane, więc nie ma się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:16, Lord Riven napisał:

A ja mam nadzieje że jakość tego filmiku niebędzie przedewszystkim odrarzająca, a pozatym to
ciekawe co tam jest...

Jak dobrze liczę, to film ma około 1600 kilobitów na sekundę (jeszcze go nie ściągnąłem). Niech ktoś mnie poprawi jak źle liczę

142,3 MB / (12*60a) * 8(zmieniamy z megabajtów na megabity) * 1000(z megabitów na kilobity)
Wyjdzie prawie 1600

Tak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mi zostalo 27% do konca wiec jest dobrze ;)

no aler bardzo mnie wnerwilo ze wszystko sie pozmienialo ;/
mialy byc rozkladane zbroje a jednak nie ma ...a tak sie cieszylem ;(
a najgorsze sa te wymagania ;/
ja mam 512 ramu a na 1024 to niezabardzo mnie stac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny filmik.Bardzo mi się podobał ten deszcz meeorytów.A walka bronia jednoręczną jak dla mnie-miodzio.A te bębęny, ognisko mmmm...ile interakcji.Chyba prędzej dostanę załamania nerwowego, zanim wyjdzie ten G3.No ale cóż-cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się bardzio cieszę ze wszystkim zmain jakie zaszły, jedynie co mi się nie podoba to ten pasek zmęczenia, postać kilka razy pomacha mieczem i już zmęczona. Może to być wnerwiające podczas dłuższych walk. Mnie też nie cieszę te wymagania. Bo chyba na moim kompie nie pójdzie: 1,8 Ghz AMD Duron, 1,5 GB Ram i Radeon 9200 Pro. Jak myślicie kupować tego Gothica, żeby sobie na półce leżał czy kupić go po zakupie Geforce''a z serii 7(dopiero w marcu)??? Bo chciałbym pograć chociażby na najniższych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny sprzęt.A co do gry-to zależy od ciebie.Jeśli jesteś SUPERHIPERMAEGAFANEM, tak jak ja, to kupuj od razu.A jak jesteś zwykłym fanem-decyzja należy do ciebie.A jesli chcesz kupić, żeby po prostu pograć i nie grałeś w poprzednie części, radze zaczekać do marca.Może będziesz miał farta i dostaniesz gre w jakiejś zniżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem filmik.Zdecydowanie najlepszy,jaki jest w sieci.Bardzo mi sie podobało zachowanie NPC kiedy zostali zaatakowani przez bezia.Nie rzucili się z pieśnią bojową na ustach,ale spokojnie wyciągneli miecze, i powili,ostrożnie zblizali się do bezia,próbując go otoczyć.Całkiem nieźle wyglądają warunki pogodowe. Księżyc zmienia pozycje, i z czasem przemieszcza się po niebie(pomijamy szczegół że to tak naprawde Ziemia się porusza).
No i cienie też się wydłużają z czasem.
Zdenerwowała mnie tylko trawa która wyrastała błyskawicznie przed beziem(silnik Obliviona robi swoje) oraz dziwne zachowanie wilków.Nie atakowały bezia.(na bank nie były oswojonne)
Na dodatek pare z nich wlazło do obozu,jakiś gladiator wyciagnął miecz,podszedł do wilka i... stał tak przed nim,gapiąc się na niego.Wilk też nic nie robił.Dopiero gdy bezio pozbył się jednego,gladiator zaatakowqał drugiego obok.
Fajnie też wygląda arena do walk.(właściwie są dwie,ale jedna wielka jest w budynku)

No i znikły moje obawy dotyczące rozmowy.Kamera zmienia ustawienia co chwile,tak jak w poprzednich częściach.Szkoda tylko że wybór zdań, nie jest juz przezroczysty(tak mi się wydaje,jakość wfilmu za dobra nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować