Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 16:49, marlin15 napisał:

jeszcze sie pytasz??? cos ty o Gothicu nie słyszał...??


Odniosłem się do topicu, w nawiasie jest napisane "jak będzie?" więc napisałem, że będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:58, marlin15 napisał:

no to sie stry nie myslisz.... on bedzie wielki... TESIV niech sie zchowa... nikt nie pokona
gothic...


Hehe podchodzisz do tego jak ja do HoMM V :D ta pasja... ale bez przesady, nie będzie to taki wielki przełom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We informed you about new screenshots and G3 preview on 4players.de server yesterday. Now we bring you short summary as we promised.

Preview is kinda negative because 4players.de didn´t have the final version for their test. This had impact on graphics quality. Max. resolution was 1024x768px and hardly medium details. According to menu max. resolution in the final game should be 1280x960px. Game was unbalanced - with bow you could clear whole cave full of goblins without any scratch. Combat system, graphics, loadings, menu were unfinished. Tactics of enemies was really poor.

We can just belive Piranhas and hope that after applying patch (will be released on the same day as game) Gothic 3 will be just great.


Ehh, PB postawiło na szybkość wydania gry, a nie jej stabilność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wielki bo inaczej być nie może. Nie ma drugiej tego typu gry. Choć obawiam się czy da sobie radę z jedynką. Jednak za barierą był specyficzny klimat. Gdy ona runeła to coś runeło i w drugiej części. Powiem szczerze, ze dwójka mnie niepowaliła. Można było w nią zagrać, ale to nie to czego oczekiwałem. W trójce liczę na przebudzenie śniącego. Miał sporo czasu żeby nabrać sił i powrócić. Xardas też pewnie się już rozwinął w mrocznych sztukach więc może opowie się po stronie ciemności i zrobi dla władzy wszystko nawet drugą magiczną barierę którą z trudem rozpracuje nawet Bezimienny. Ehh, ale znając życie skończy się na ubijaniu szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie... oni bede jeswcze testowac tego patcha co wyjdzie.. i czego jeszcze bedziee wnim brakowac to poprawia i dodadza... i to moze dlatego.. i chca wydac wszystkie wersje razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:49, marlin15 napisał:

jeszcze sie pytasz??? cos ty o Gothicu nie słyszał...??


Forum to nie czat. Jeśli nie powstrzymasz się od spamowania, ja przestanę powstrzymywać się od degradowania...

---> Full Wypas
Ta sama uwaga co względem poprzednika. Nie zaśmiecaj tematu bezsensownymi postami. Nie masz nic nowego do powiedzenia, zachowaj milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:27, Misiekolxp001 napisał:

Mie też to dotyczy czy muwisz o kimś innym? Ciekawe są te scenery z gothica 3 ciekawe jak
bedą wyglądać ja wyjdzie gra może lepiej. Sory za offpot.


Pisałem do marlina i Full Wypasa, ale w tym wątku jest coraz więcej spamu, a coraz mniej rozmów na temat. Jeśli będzie tak dalej, to przestanę osrzegać, a zacznę degradować.
A Ty sam oceń czy spamujesz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zachowała klimat, oprócz jaskiń... jaskinie są fe, fe, fe ! Oblivionowe :)
Poza tym, gra jest.. przepiękna, nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że dodam coś od siebie :P

Jeśli macie coś nowego, czym chcecie się podzielić (nowe screeny, czy informacje) to nie wahajcie się nam tego pokazać. Jednakże, przed poruszeniem jakiegoś tematu czy daniem linka należy sprawdzić, czy to aby na pewno nie jest powtarzanie już omówionego zagadnienia.
Polecam wyszukiwarkę. Wielu niepotrzebnych postów można za jej pomocą uniknąć.
Na przykład:
Ktoś chce poznać słówko z mapy... niech je wpisze, żeby sprawdzić, czy ktoś go wcześniej nie dodawał.

Nie polecam też pytań w stylu "Hej! Jest coś nowego?", albo " Co słychać o gothic 3?", czy tym bardziej "Co sądzicie o tej grze?"
Umówmy się, że jak jest coś nowego to po prostu to dodajemy po uprzednim sprawdzeniu, czy faktycznie jest to nowość. Jak coś się pojawia to się pojawia. Pytania niczego tu nie przyspieszą.

Proszę też współużytkowników o nie pisanie jednolinijkowych postów. Lepiej coś sobie trzy razy przemyśleć, sformułować dłuższą i bardziej wartościową wypowiedź. To nie jest gadu-gadu, ani żaden chat.
Wypowiedzi wysławiające grę pod niebiosa i krótkie żarciki też nie będą tu raczej mile widziane przez modów.
Aha... także posty w stylu "Zgadzam się z przedmówcą" nie robią dobrego wrażenia, jeśli są pozbawione argumentacji lub rozwinięcia danej myśli.

To tyle. Dla tych, którzy nie wiedzą za co mogą oberwać, a za co nie.

Celem tego wątku jest rzeczowa dyskusja o grze i dzielenie się informacjami, opiniami. To wszystko powinno być uporządkowane i dobrze sformułowane. Jeśli tak nie jest, to później nie można nic znaleźć i robi się straszny bałagan.

To tyle ode mnie ;)
Proszę o nie odpowiadanie na tego posta... jak chcecie mi coś w tej kwestii powiedzieć, zapraszam na gadu-gadu (numer w podpisie).
Wróćmy teraz do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh myslalem ze bedzie kokretne info o EK a tu sprawa oczywista ze bedzie soundtrack:/ :( Artbook tez bedzie i mapa oraz amulet sniacego ale jak ebdzie pudlo wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować