Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2006 o 20:13, diablolod napisał:

> Ale musze przyznać że świetnie zorganizowali ten atak na orków :) Najwyraźniej wygrywamy
:D
> Ale wojna wciąż trwa }:>

no musze cie zmartwic... to orki na ludzi atakuja.... tosz to poczontek gry a jak jush pisali
na poczntku orkowie atakuja miasto do ktorego sie przebywa( najprawdopodobniej odrazu jest
atak;))

Tak, wiem, ale kiedy Bezimienny z ekipą wkraczają do akcji wtedy żaden ork nie stanie im na przeszkodzie chyba, że chcą być krudsi o głowę :) A to przecież dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:16, ...TrzCIna... napisał:

hehe
ta postac ma inny ekwipunek niz ta co dostaniemy w grze na poczatku gdybysmy dostali tkai miecz
na poczatku gry to byloby za latwo
w kazdym filmiku ktory ostatnio ogladamy jest ten sam miecz i ta sama zbroja i ten sam ekwipunek
;] wiec to nie jest to co dostnemy na poczatku :)




a moze pozniej beda jakies wydarzenia ze to stracimy razem z umiejetnosciami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:22, ...TrzCIna... napisał:

jednego to tak ale nie horde :)


no chyba widziales jak dostal w ...niepowiem w co.... od orka??:>
a zabijal pojedynczo... jak sie zucilo wiecej to odrazu zdechl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:19, xmichal napisał:

kodi ten link dziala ja ogladam i mam na dysku skopiuj razme z tym "3 2 Minute.flv" i wklej
do flashgeta

Lord Riven ale jesli spodoba im sie 3 to beda chcieli sie dzowiedziec co bylo wczesniej i
dlaczego sa takie a nie inne wydarzenia...

Tak zapewne zainteresowanie wzrośnie, ale później zostaje pewien, źal, że gra jest łatwa (powiecmy) i wychodzi dodatek który jest niekiedy trudny i to bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to moze byc to :)
ale nie wiem
pamietam ze w G2 zawsze ciekawo sie robilo na poczatku jaksie trzeabylo glowkowac jak zabic goblina albo kilku krwiopijcow albo straznika w porcie ktory strzegl paczki ziela ja go na 2-3 poziomie zabjalem ( najpierw czary a potem miecz :) )
to bylo cos mam nadzieje ze w 3 tez bedzie trza tak glowkowac to jest wlasnie to co lubie w Gothicache ze nie jest latwo i zeby cos osiagnac trzeba bedzie sie napacowac
i mam do Was pytanie czy tylko mi nie dziala ten link?

http://www.cynamite.de/pc/downloads/downloads/gothic_3_die_ersten_spielminuten_als_video/62136/gothic_3_die_ersten_spi el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten filmik jest świetny... a te screnny.. gra jest boska... i ja widac .. walka jest dynamiczna... gra jest boska... czemu juz jej nie wypuszczaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:34, marlin15 napisał:

ten filmik jest świetny... a te screnny.. gra jest boska... i ja widac .. walka jest dynamiczna...
gra jest boska... czemu juz jej nie wypuszczaja???


Do ściągnięcia tego filmiku musze sie zarejestrować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:41, Konrad512 napisał:

> ten filmik jest świetny... a te screnny.. gra jest boska... i ja widac .. walka jest dynamiczna...

> gra jest boska... czemu juz jej nie wypuszczaja???

Do ściągnięcia tego filmiku musze sie zarejestrować? :P


jush jeden uzytkownik mowil jak to zrobic... no i dziala ;)(przynajmniej mi:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:43, Kodi127 napisał:

Na tym zbliżeniu widać, że postaci już mają 5 palców u rąk, a nie jak wcześniej pięści pokryte
teksturą

Dokładnie do tej pory jedynym momentem który zrzucił te tekstury był moment przyzwania Bezimiennego :P Jeszcze sie okarze że po przez tą ceremonie na początku G2, Xardas będzie miał nad Bezimiennym pewną kontrole... Jeszcze tylko 23 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować