Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Fajne te gargulce... wprawdzie nie są kamienne, ale wyglądają bardzo ładnie :)

Co do jaskini... pewności mieć nie mogę, ale to faktycznie może być zacieniona jaskinia... szkoda, że nikomu nie przyszło do głowy pokazać screena z taką jaskinią oświetlonej za pomocą pochodni. To magiczne światło nie za bardzo mi odpowiada :/

http://www.pcgames.de/screenshots/original/Gothic3_013.jpg
Jeśli chodzi o tego screena... tutaj postać wygląda niemal dokładnie jak bezimienny z Gothic 1 i 2... więc to raczej on (także na innych screenach). Chyba wreszcie mam stuprocentową pewność :)
No i do tego nie ma żadnego durnego paska na dole :)

Filmik zaraz sobie ściągnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:39, xmichal napisał:

http://download.cynamite.de/fileserver/cypressonline/files/1600/1611/Gothic 3 2 Minuten.flv
macie wklejacie w flash geta i sciaga sie filmik:P wszystko bez rejesteacji;] ffmpegX przekonwertowac
tym programem i powinno dzialac


na zywca ctrl+v: http://download.cynamite.de/fileserver/cypressonline/files/1600/1611/Gothic 3 2 Minuten.flv ??
mi jakies dziwne rozszezenie to daje... i malo zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka iwecie o tym że do premiery zostało 23 dni - ja sobie w kalendarzyku dni wykreslam. zanim sie obejrze a premiera bedzie nastepnego dnia - tak ten czas przeleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"hejka iwecie o tym że do premiery zostało 23 dni - ja sobie w kalendarzyku dni wykreslam. zanim sie obejrze a premiera bedzie nastepnego dnia - tak ten czas przeleci..."

a o polskiej EK ani słychu... :/
a miały być w zeszłym tygodniu jakieś informacje... :/
Jay Z, wiadomo już coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamocny ten filmik no i wreszcie Milten doczekał się awansu ma tę lepszą zbroje magiczną o ile to on ;P No i rzeczywiście system walki fajnie wygląda :) Tylko szkoda że Bezimienny ma dziwną czupryne a szczególnie chodzi mi o brak kity :( Dziwnie troche wygląda ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) No i do tego nie ma żadnego durnego paska na dole :) (...)

Właśnie chciałem o tym napisać - że wreszcie pokazali parę screenów bez tego beznadziejnego hotbar''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po filmiku... Walka nie jest może idealna (coś to wszystko powolne mimo wszystko), ale wygląda satysfakcjonująco dobrze.

Najbardziej martwią mnie często pokazujące okienka z notkami... Filmik w niskiej jakości jest za malutki, żebym cokolwiek dostrzegł, ale boję się, że to będzie coś w stylu oblivionowego myślącego dziennika :/

*puka w niemalowane drewno*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:09, Monastor napisał:

Jestem już po filmiku... Walka nie jest może idealna (coś to wszystko powolne mimo wszystko),
ale wygląda satysfakcjonująco dobrze.

Najbardziej martwią mnie często pokazujące okienka z notkami... Filmik w niskiej jakości jest
za malutki, żebym cokolwiek dostrzegł, ale boję się, że to będzie coś w stylu oblivionowego
myślącego dziennika :/

*puka w niemalowane drewno*



mi sie wydaje ze to tak jak w wowie... na poczontku takie wsazuwki i pewnie tez bedzie mozna wylonczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy widziales kiedys w gothicu wiele okienek?? to tylko pokazuje jakies nowosci lub cus... albo jest dla ludzi ktorzy nigdy nie grali w gothica ich tez brali pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:12, Lord Riven napisał:

Ale musze przyznać że świetnie zorganizowali ten atak na orków :) Najwyraźniej wygrywamy :D
Ale wojna wciąż trwa }:>


no musze cie zmartwic... to orki na ludzi atakuja.... tosz to poczontek gry a jak jush pisali na poczntku orkowie atakuja miasto do ktorego sie przebywa( najprawdopodobniej odrazu jest atak;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:39, xmichal napisał:

http://download.cynamite.de/fileserver/cypressonline/files/1600/1611/Gothic 3 2 Minuten.flv
macie wklejacie w flash geta i sciaga sie filmik:P wszystko bez rejesteacji;] ffmpegX przekonwertowac
tym programem i powinno dzialac

Ten link nie działa.

Filmik obejrzałem i wydaje sie nawet fajny... Walka mieczem jest całkiem całkiem i wogle git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe
ta postac ma inny ekwipunek niz ta co dostaniemy w grze na poczatku gdybysmy dostali tkai miecz na poczatku gry to byloby za latwo
w kazdym filmiku ktory ostatnio ogladamy jest ten sam miecz i ta sama zbroja i ten sam ekwipunek ;] wiec to nie jest to co dostnemy na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:12, xmichal napisał:

a czy widziales kiedys w gothicu wiele okienek?? to tylko pokazuje jakies nowosci lub cus...
albo jest dla ludzi ktorzy nigdy nie grali w gothica ich tez brali pod uwage

I właśnie to mi sie niepodoba, bo jeżeli chce ktoś poznać Gothica to niech przechodzi go od części I. Przez to właśnie gra staje sie łatwa i trzeba wprowadzić coś takiego jak poziom trudności (z reguły). Oczywiście nie mamy pewności czy te "poziomowanie" jest, nie mniej jednak, nie podoba mi się przechodze gier w tydzień niekiedy nawet krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:16, ...TrzCIna... napisał:

hehe
ta postac ma inny ekwipunek niz ta co dostaniemy w grze na poczatku gdybysmy dostali tkai miecz
na poczatku gry to byloby za latwo
w kazdym filmiku ktory ostatnio ogladamy jest ten sam miecz i ta sama zbroja i ten sam ekwipunek
;] wiec to nie jest to co dostnemy na poczatku :)



no moze:) w kazdym razie pisali ze odrazu bedzie sie w stanie zabic orka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodi ten link dziala ja ogladam i mam na dysku skopiuj razme z tym "3 2 Minute.flv" i wklej do flashgeta

Lord Riven ale jesli spodoba im sie 3 to beda chcieli sie dzowiedziec co bylo wczesniej i dlaczego sa takie a nie inne wydarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować