Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 21:38, WorldWar3PL napisał:

To raczej wątpliwe, skoro cena detaliczna zwykłej edycji to 129,99. 159,99 ( po wykorzystaniu
wPLN ) to pewniak.

Dlatego właśnie myślę że moja propozycja ceny się niesprawdzi, ale może za to że tak długo czekaliśmy ;P i że o nas (raczej) zapomniano... Można bybyło zorganizować taki okres promocji :) na gram.pl oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:40, nadl10 napisał:

Kilka spraw:
To ja asr i NIEWIEM czemu ale dostalem bana bez wyjasnienia CDP TYCH MODKOW CO MACIE TO PO
PROSTU HANBA!! Jak mozna dac bana za nic!!!?!?!?! To dla mnie niepojete!

Witamy Sd4h czy jak tam miałeś:)
Miałeś nie wracać na forum...konto można założyć nowe,avatara zmienić,wraz z nickiem,ale adresu IP nie zmienisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:43, Darkstar181 napisał:

> Kilka spraw:
> To ja asr i NIEWIEM czemu ale dostalem bana bez wyjasnienia CDP TYCH MODKOW CO MACIE TO
PO
> PROSTU HANBA!! Jak mozna dac bana za nic!!!?!?!?! To dla mnie niepojete!
Witamy Sd4h czy jak tam miałeś:)
Miałeś nie wracać na forum...konto można założyć nowe,avatara zmienić,wraz z nickiem,ale adresu
IP nie zmienisz:)


a to nie asr :> czy sie podszywa?? :assain:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:38, WorldWar3PL napisał:

To raczej wątpliwe, skoro cena detaliczna zwykłej edycji to 129,99. 159,99 ( po wykorzystaniu
wPLN ) to pewniak.

niestety pewnosci nie ma ... a szkoda bo w koncu chce znac 100% cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:43, Darkstar181 napisał:

> Kilka spraw:
> To ja asr i NIEWIEM czemu ale dostalem bana bez wyjasnienia CDP TYCH MODKOW CO MACIE TO
PO
> PROSTU HANBA!! Jak mozna dac bana za nic!!!?!?!?! To dla mnie niepojete!
Witamy Sd4h czy jak tam miałeś:)
Miałeś nie wracać na forum...konto można założyć nowe,avatara zmienić,wraz z nickiem,ale adresu
IP nie zmienisz:)

Ja mam neostrade i zmienne IP :D ale dość tego OFF TOPA zaśmiecamy forum o wspaniałej grze jaką jest seria Gothic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mamy odpowiedź... to żaden księżyc :)
Chyba, że spadł na Myrthanę, ale to raczej wątpliwe :)

Jak na mój gust to troszkę to za jasne i nieco krzywe... ale zobaczy się, jak będzie wyglądać
Na screenie wydaje się być kanciaste :/

Swoją drogą... wreszcie jakaś tarcza :)
Całkiem ładna jest... chociaż słabo ją widać na tak małym screenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:44, Mr Black napisał:

Czyli jednak w Gothicu 3 pojawi się jakaś bariera... Hmmm ciekawe...

Może to jakaś płapka Xardasa? Ale mam nadzieje że to niebędzie coś w stylu obliviona, że jak wejdziesz, to znajdz źródło, rozwal, i uciekaj bo to w pewnym momencie stanie się monotonne, i nie będzie to miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:47, Monastor napisał:

Więc mamy odpowiedź... to żaden księżyc :) (...)


- a ktoś twierdził, że to księżyc? O_o - macie wyobraźnię ludzie! :)))

Dnia 19.09.2006 o 22:47, Monastor napisał:

Swoją drogą... wreszcie jakaś tarcza :)
Całkiem ładna jest... chociaż słabo ją widać na tak małym screenie


No niby jest, ale wciąż nie wiemy, jak będzie wyglądać np. blokowanie tarczą, czy w ogóle zasłanianie się nią...Czy zauważyliście, że w ogóle nie pokazywali walki z tarczą na żadnym z filmików (w sensie jej aktywnego użycia, a nie tylko trzymania)? Czyżby nie chcieli psuć wrażenia? (żeby nie denerwować zanadto ordotoksyjnych fanów) :|

Coś mowiłeś wcześniej, że nie chciałbyś świecących kamieni w jaskiniach - no to niestety będziesz je miał, bo wg mnie to na tym screenie z jaskini, kamienie się świecą...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 23:17, verbum napisał:

> Więc mamy odpowiedź... to żaden księżyc :) (...)

Dnia 19.09.2006 o 23:17, verbum napisał:

- a ktoś twierdził, że to księżyc? O_o - macie wyobraźnię ludzie! :)))

verbum <- Widziałem to wcześniej tylko na tym screenie: http://static.4players.de/premium/Screenshots/12/f7/1690116-medium.jpg
Zastanawiałem się czy to jakaś beriera, czy słońce, ale niektórzy sugerowali też księżyc (jeśli dobrze pamiętam)
Tutaj to już nie jest takie oczywiste, co to tak właściwie jest.

Dnia 19.09.2006 o 23:17, verbum napisał:

Coś mowiłeś wcześniej, że nie chciałbyś świecących kamieni w jaskiniach - no to niestety będziesz
je miał, bo wg mnie to na tym screenie z jaskini, kamienie się świecą...:|

Wiem, zauważyłem i o tym właśnie pisałem... Liczę tylko na to, że to nie będzie wszechobecne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 23:30, Monastor napisał:

Widziałem to wcześniej tylko na tym screenie: http://static.4players.de/premium/Screenshots/12/f7/1690116-> medium.jpg
Zastanawiałem się czy to jakaś beriera, czy słońce, ale niektórzy sugerowali też księżyc (jeśli
dobrze pamiętam) (...)


Rzeczywiście, na tym screenie, to wygląda jak księżyc...:) - przyznam, że nie widziałem go wcześniej, a tę barierę (to chyba jest bariera, bo niby co?), pierwszy raz zobaczyłem na filmikach z tego czeskiego serwisu fanowskiego i tam widać miasto za ową barierą - najprawdopodobniej Vengrad, stolica Myrtany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:22, verbum napisał:

i tam widać miasto za ową barierą - najprawdopodobniej Vengrad, stolica Myrtany.


* powinno być: najprawdopodobniej Vengrad, stolicę Myrtany.

Wybaczcie, ale postulowałem kiedyś wstawienie opcji edytowania postów jak to jest np. na forum JoWooD, a skoro jej nie ma (niewiedzieć czemu!) będę poprawiał swoje lapsusy językowe w dublowanych postach.


@ kingontheworld

Nie wiem jaki otrzymałeś komunikat, ale jeśli po prostu nie mogłeś wejść na forum, to nie znaczy, że dostałeś bana...- a po prostu to, że na serwerze były problemy z forum. Kolejna rzecz - jeśli faktycznie, to Ty jesteś asr i SDH4J, to nie dziw się, że Cię banują - w regulaminie jest, że jeden użytkownik nie może mieć kilku kont na tym forum.

Jeszcze słówko o Gothic 3 - nie pamiętam już, czy wspominałem o tym tutaj, ale czy nie zauważyliście, że żaden npc nie nosi miecza przy pasie, tylko wszyscy na plecach? Od dłuższego czasu staram się sobie to wytłumaczyć, ale nie znajduję sensowengo pretekstu dla takiego zabiegu w grze... Dlaczego nikt nie nosi mieczy, w najbardziej popularny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:22, verbum napisał:

Rzeczywiście, na tym screenie, to wygląda jak księżyc...:) - przyznam, że nie widziałem go
wcześniej, a tę barierę (to chyba jest bariera, bo niby co?), pierwszy raz zobaczyłem na filmikach
z tego czeskiego serwisu fanowskiego i tam widać miasto za ową barierą - najprawdopodobniej
Vengrad, stolica Myrtany.

Tak, pamiętam te filmiki... ale w nich, bariera była bardziej niebieska, tu z kolei jest jaskrawa i niemal biała ;)
Sam nie wiedziałem, czy to kolejna bariera, czy coś zupełnie innego.

Co do mieczy... może uznali, że to niewygodne :)
Ja bym się w biegu potykał o pochwę od broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:41, Monastor napisał:

Tak, pamiętam te filmiki... ale w nich, bariera była bardziej niebieska, tu z kolei jest jaskrawa
i niemal biała ;) Sam nie wiedziałem, czy to kolejna bariera, czy coś zupełnie innego.


- kolor zależy od światła jakie pada na barierę, dlatego miała trochę inne zabarwienie...

Dnia 20.09.2006 o 00:41, Monastor napisał:

Co do mieczy... może uznali, że to niewygodne :)
Ja bym się w biegu potykał o pochwę od broni :)


No, do stu beczek zgniłych rekinów..!;) - n i e w y g o d n e ?! To u licha dlaczego europejska (i nie tylko!) tradycja noszenia mieczy dotyczy przede wszystkim miecza u pasa, bardzo rzadko miecza na plecach?
Zresztą w poprzednich częściach jakoś nie było z tym problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 23:17, verbum napisał:

No niby jest, ale wciąż nie wiemy, jak będzie wyglądać np. blokowanie tarczą, czy w ogóle zasłanianie
się nią...

Myśle, że dobry pomyślem byłoby używanie/sterowanie tarczą za pomocą PPM. Jest jeszcze możliwość bloku jakimś pryciskiem na klawiaturze, ale byłoby to, w/g mnie, mniej wygodne. Najgorszą możliwością będzie bierne trzymanie tarczy, ale tego raczej nie będzie, bo oni zawsze nieźle (czytaj: realistycznie) odwzorowywali walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować