Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

ktoś czytał tą zapowiedź Gothica 3?
http://www.bytepress.com/gothic-3-preview-19092006.html
bo ja tak czytam sobie i mam wrażenie, że tam są popisane bzdury...
nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale wg autora artykułu w Gothicu 3 mają być konie ?!?! przecież od dawna było wiadomo, że ich nie będzie... ponadto autor twierdzi, że Gothic 3 jest robiony na silniku na którym były robione poprzednie części tylko mocno usprawnione O_o ogólnie wiadome jest, że nie jest robiony na takim silniku.
czytając tą zapowiedź miałem też wrażenie, że autor nic a nic nie miał pojęcia o grach z serii Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 08:26, cinus` napisał:

ktoś czytał tą zapowiedź Gothica 3?
http://www.bytepress.com/gothic-3-preview-19092006.html
bo ja tak czytam sobie i mam wrażenie, że tam są popisane bzdury...
nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale wg autora artykułu w Gothicu 3 mają być konie ?!?! przecież
od dawna było wiadomo, że ich nie będzie... ponadto autor twierdzi, że Gothic 3 jest robiony
na silniku na którym były robione poprzednie części tylko mocno usprawnione O_o ogólnie wiadome
jest, że nie jest robiony na takim silniku.
czytając tą zapowiedź miałem też wrażenie, że autor nic a nic nie miał pojęcia o grach z serii
Gothic.



No nie wiem... Z moją skromną znajomością Angielskiego niczego o koniach tam nie znalazłem... Co do silnika nie mogę być pewny, bo czytałem to trochę pobieżnie acz wyrazu "horse" nie uświadczyłem. Nie wiem może coś ominąłem ale o koniach tam słowa nie znalazłem. Ale tak podsumowując to ta zapowiedź nie jest jakaś rewelacyjna - autor przez pół tekstu opowiada co to się działo w poprzednich częściach; mógłby ten wywód troszkę skrócić i o samym G3 więcej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 09:29, Kodi127 napisał:

No nie wiem... Z moją skromną znajomością Angielskiego niczego o koniach tam nie znalazłem...
Co do silnika nie mogę być pewny, bo czytałem to trochę pobieżnie acz wyrazu "horse" nie uświadczyłem.
Nie wiem może coś ominąłem ale o koniach tam słowa nie znalazłem. Ale tak podsumowując to ta
zapowiedź nie jest jakaś rewelacyjna - autor przez pół tekstu opowiada co to się działo w poprzednich
częściach; mógłby ten wywód troszkę skrócić i o samym G3 więcej napisać.


Ze swoją "skromną" znajomością jezyka Angielskiego radziłbym uzyć linka podpisanego "next" na końcu strony jestem pewien że "horse"-a jako twierdzi autor, najlepszego przyjaciela człowieka uświadczysz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 09:35, WorldWar3PL napisał:

No rzeczywiście, wg. niego mają być konie... A może jednak ?! :)


A po co ci te konie. Przecież to byłoby kompletnie nie Gothicowe. On nie jest rycerzem tylko byłym skazańcem. Na dodatek liznął troszke magii więc wolałbym, żeby znów była możliwość przemiany w krwiopijcę i żeby w ten sposób przemieszczał się na duże odległości szybko i ciekawie bo można gdzieś przy okazji podlecieć na jakąś górke. Na dodatek raczej napewno będzie mógł skorzystać z teleportacji. Jak dodamy do tej gry konie, szczurki i inne dziwne rzeczy to zrobi się z tej gry strategia rolnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 09:35, WorldWar3PL napisał:

No rzeczywiście, wg. niego mają być konie... A może jednak ?! :)


Raczej nie autorzy już tyle razy się zarzekali że koni nie będzie, że kod gry nie jest do tego przystosowany że trzeba by zrobić nowy system walki konnej itp. i że w żadnej poprzedniej części też koni nie było w ogóle autor raczej nie ma zbyt dużego pojęcia o grze i wydaje mi się równie niekompetentny jak R. Giertych na fotelu ministra edukacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 08:26, cinus` napisał:

ktoś czytał tą zapowiedź Gothica 3?
http://www.bytepress.com/gothic-3-preview-19092006.html (...)


Ja bym się nie przejmował tymi rewelacjami - ot, serwisik, który pewnie wystawił u siebie sprzedaż tej gry i chce zachęcić do jej kupna. Bzdury pisze. Koni w Gothic 3 NIE BĘDZIE, a raczej powinienem napisać - NIE MA - i całe szczęście, bo to by już kompletnie pogrzebało tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:03, verbum napisał:

> ktoś czytał tą zapowiedź Gothica 3?
> http://www.bytepress.com/gothic-3-preview-19092006.html (...)

Ja bym się nie przejmował tymi rewelacjami - ot, serwisik, który pewnie wystawił u siebie sprzedaż
tej gry i chce zachęcić do jej kupna. Bzdury pisze. Koni w Gothic 3 NIE BĘDZIE, a raczej powinienem
napisać - NIE MA - i całe szczęście, bo to by już kompletnie pogrzebało tę grę.

nie rozumiem czemu by to KOMPLETNIE pogrzebalo gre??? jeszcze nie grales a juz piszesz ze gra ma duze wady.... a na moje konie to wypas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:34, vip konius napisał:

nie rozumiem czemu by to KOMPLETNIE pogrzebalo gre??? jeszcze nie grales a juz piszesz ze gra
ma duze wady.... a na moje konie to wypas :P

On przecież nie pisze, że gra ma wady. A moim zdaniem wprowadzenie koni do Gothica zabiłoby gothicowy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jedyne zwierzęta będące w świecie naszym i Gothicowym to owce i wilki.[ jakieś jeszcze? nie]
Ja jestem przeciw koniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:43, Liqid napisał:

Właściwie jedyne zwierzęta będące w świecie naszym i Gothicowym to owce i wilki.[ jakieś jeszcze?
nie]
Ja jestem przeciw koniom.


w dodatku są jeszcze dziki.a konie won ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:39, knopfler napisał:

> nie rozumiem czemu by to KOMPLETNIE pogrzebalo gre??? jeszcze nie grales a juz piszesz
ze gra
> ma duze wady.... a na moje konie to wypas :P
>
On przecież nie pisze, że gra ma wady. A moim zdaniem wprowadzenie koni do Gothica zabiłoby
gothicowy klimat.

wiem ze tego nie pisze ale o to mniej wiecej mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:42, nitz napisał:

ludziewezcie przestancie pisac glupoty i czytajcie officjalne info - ta moze jeszcze wilki,tygrysy,kozy,dinozaury,bestie
kodo jak w WoWie ?


a co wilkow i tygrysow nei bedzie??
1. nigdy nie grales w gothicka
2. trzeba oglodac filmy zeby wiedziec o tygrysach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konie, to mnie też pomysł z wprowadzeniem ich nie przypadał zbytnio do gustu, aż ktoś uświadomił mi, że przecież nikt nie każe mi na nich jeździć... W końcu równie dobrze można je traktować jak owce - są, łażą sobie, żrą trawę... chcę, to sie przejadę, nie chcę, to niech spadają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumialeś wypowiedzi, pisał, że jak są konie(których oczywiście nie będzie), to będą zwierzęta podane, a nie że nie grał. Mogły by być tłem, jak owce, wtedy to by mi nie przeszkadzały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:47, Remember_The_Name napisał:

Jeśli chodzi o konie, to mnie też pomysł z wprowadzeniem ich nie przypadał zbytnio do gustu,
aż ktoś uświadomił mi, że przecież nikt nie każe mi na nich jeździć...

Bardzo mądre podejście.Nie ma co narzekać na konie , bo nie ma obowiązku korzystania z nich.Ja w Oblivionie łażę piechotką , ponieważ jazda konna jest niepraktyczna z powodu braku możliwości walki z konia , ale nie narzekam na istnienie możliwości odbywania wędrówek na końskim grzbiecie.Taka sobie ciekawostka , która ani ziębi , ani grzeje.Kto chce pojeździ , inni zignorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:34, vip konius napisał:

nie rozumiem czemu by to KOMPLETNIE pogrzebalo gre??? (...)


Cóż jak ktoś grał w Obliviona to wie o co chodzi...;) Choć pewnie dla Ciebie konie w Oblivionie były cool...cóż gracze mają różne wymagania w stosunku do gier...
Jak już wcześniej wspomniałem - ja na pewno Gothica 3 kupię, nawet mimo niestety już kilku-kilkunastu rzeczy, które mi się nie podobają i które zdecydowanie wychodzą poza styl poprzednich części (nie trzeba grać by zauważyć pewne elementy dotychczasowe filmy pokazały bardzo wiele), choćby po to, by poznać rozmiar klęski... ;) Nie sądzę jednak, aby było aż tak źle...:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować