Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 10:34, Konrad512 napisał:

Zobaczcie:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28825
Jednak nie dostaniemy zabugowanej gry ;]


"Raporty z rozgrywki pojawiły się na łamach trzech stron: World of Gothic, Gameswelt oraz Eurogamer. Najlepiej wypadł test wykonany przez redaktora tego ostatniego magazynu. W ciągu dwóch godzin rozgrywki autor nie zauważył żadnego błędu, który uniemożliwiałby mu zabawę. Pozostali testerzy wykryli parę „bugów”, ale są to rzeczy, które bez problemu można wyeliminować za pośrednictwem łatek – te ostatnie pojawią się z pewnością zaraz po premierze gry, którą zaplanowano na 13 października."
I tu pytanie do Państwa z CD Projekt - czy owa łatka wydana 13 października, będzie zaimpletowana do Polskiej wersji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2006 o 12:27, Kodi127 napisał:

Raczej jedną, bo za mało zajmuje na dysku, żeby być na dwóch DVD...

Mam nadzieję, że te oficjalne informacje pojawią się jeszcze dziś, ale to tylko nadzieja...



Sama gra ma jedno DVD, natomiast w EK będzie i drugie:)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że informacje dziś zaczną się pojawiać:) Wpierw o dacie premiery, a potem dalsze ze szczegółami polskiego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2006 o 12:39, Respev- napisał:

I tu pytanie do Państwa z CD Projekt - czy owa łatka wydana 13 października, będzie zaimpletowana
do Polskiej wersji gry?


Polska wersja będzie znacznie poprawiona. Szczegóły już wkrótce (szansa, że za kilka godzin) w oficjalnej informacji prasowej (będzie na gram.pl)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 12:44, Mike napisał:

Sama gra ma jedno DVD, natomiast w EK będzie i drugie:)

Drugie DVD czyli artworki i filmik z produkcji i może soundtrack w mp3...

Dnia 05.10.2006 o 12:44, Mike napisał:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że informacje dziś zaczną się pojawiać:) Wpierw
o dacie premiery, a potem dalsze ze szczegółami polskiego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 12:44, Gabryiel napisał:

Mnie tam cieszy ze moze G3 wyjdze troche pozniej ale zato bendze bez zadnych większych blendów


Mnie za to cieszy, że wyjdzie troszkę później, ale w całości po polsku, a nie, pożal się boże, jak np. Oblivion w wersji kinowej... (wiem, że to nie to wydawnictwo,ale produkcja równie duża). Po prostu nie wyobrażam sobie, że odpalam G3 i nie słyszę polskiego Beziego, tylko jakiegoś angola, albo Niemca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 12:53, ArekB napisał:

Mozecie sami sprawdzić http://www.gpstore.co.nz/Games/1518160.html jest juz cena ek
a u nas WIELKIE NIC


Ale może będzie za kilka godzin... Nie bój się - wytrzymasz, panie wiecznie niezadowolony... A pozatym Nowa Zelandia nie jest Polską, i oni inaczej się układają z JoWood... Może będą mieli jaką uboższą EK, albo coś... A pozatym tam będzie sporo drożej, jeżeli dobrze kojarzę Nowo Zelandzką walutę i jej kurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 13:08, orcwarrior napisał:

Własnie co do EK mam pytanie, czy znajdzie sie w nim ksiazka Art of Gothic III? niech bedzie
nawet po angielsku byle by była, bo ciekawi mnie ona niezmiernie ;)

Bedzie po polsku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 13:09, Respev- napisał:

> Własnie co do EK mam pytanie, czy znajdzie sie w nim ksiazka Art of Gothic III? niech
bedzie
> nawet po angielsku byle by była, bo ciekawi mnie ona niezmiernie ;)
Bedzie po polsku ;]

to prawdziwe info? prosłbym o jakies potwierdzenie, bez urazy ale ktos mógł sobie równie dobrze wejść i napisać:
"W EK bedzie gratis G4 i G MMORPG" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 13:15, orcwarrior napisał:

to prawdziwe info? prosłbym o jakies potwierdzenie, bez urazy ale ktos mógł sobie równie dobrze
wejść i napisać:
"W EK bedzie gratis G4 i G MMORPG" ;P


Jeszcze nie wiadomo na 100%...., ale będzie wiadomo za jakieś kilka godzin jak pojawią się oficjalne informacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 13:15, orcwarrior napisał:

to prawdziwe info? prosłbym o jakies potwierdzenie, bez urazy ale ktos mógł sobie równie dobrze
wejść i napisać:
"W EK bedzie gratis G4 i G MMORPG" ;P

A jak myślisz? Co by dali? Tylko soundtracka? Szczerze powiedziawszy to było by śmieszne, sam soundtrack za 30 - 50zł. Zobacz sobie na wydanie w innych krajach. W każdym jest artbook, więc chyba wyjątku by nie było w stosunku do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 13:23, Respev- napisał:

A jak myślisz? Co by dali? Tylko soundtracka? Szczerze powiedziawszy to było by śmieszne, sam
soundtrack za 30 - 50zł. Zobacz sobie na wydanie w innych krajach. W każdym jest artbook, więc
chyba wyjątku by nie było w stosunku do Polski.

Widzalem Artbooka w CZ wydaniu dlatego zapytałem, a pewnosci i tak nie ma bo moze bomba w drukarni wybuchnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 13:33, Darko82 napisał:

A co z dostawą ? Bedzie gratis dla tych co złoża zamówienie przed premierą ?



na takie gry masz dostwae za wpln bez wzgledu czy złożysz przed czy po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować