Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 17:15, stalowyklif napisał:

ale wtedy to były tylko przypuszczenia :)
a teraz oficjalna informacja prasowa :D


Eee... Prasowa? Portal CDP to jakaś gazeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:01, Mediv napisał:

> Wiec gre dostaniemy w raczki 31 października bo w pre orderze 2 dni przed premiera..


1 listopada raczej. 3 - 2 = 1 xD


No cóż, HoMM 5 EK też mieliśmy dostać 2 dni przed premierą, a ja dostałem 5 dni przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o odpowiedź pracownika CD-Projektu. Kiedy w końcu ta premiera będzie?? W sklepie podają,że wysyłka 23 a oficjalna informacja to 3 listopada. To w końcu jak z tym bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:38, Xar91 napisał:

Poprosze o odpowiedź pracownika CD-Projektu. Kiedy w końcu ta premiera będzie?? W sklepie podają,że
wysyłka 23 a oficjalna informacja to 3 listopada. To w końcu jak z tym bedzie?

Właściwa data jest podana w najnowszej informacji. Dane ze sklepu są na pewno starsze niż news sprzed paru godzin. To chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to dobrze ze przesuneli... i mam nadzieje ze te błędy zostana weliminowane..
Sadze ze jutro pokarza sie inf dot wyan gry... bo juz chciałbym zamówic GOTHIC 3... i czekac.. .!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerwa techniczna w sklepie gram.pl

godz. 16:57 | komentarzy: 22

Jutro, w godzinach 9-12, miała będzie miejsce przerwa techniczna w działaniu sklepu gram.pl, związana z jego aktualizacją. W tym czasie zamawianie gier i przeglądanie oferty nie będzie możliwe

To może oznaczać że jutro można będzie zamuwić EK gothica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ale tylko może)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:57, Gabryiel napisał:

To zdjencie pudełka EK w całej okazałosci


Robi wrażenie :] ... I pomyśleć, że takie cacko zamieszka w naszych (czyt. tych, którzy kupią EK) domach :) ... Aż żal będzie zdejmować folię, żeby się nie zniszczyło, ciekawe czy będzie jeszcze jakieś opakowanie a''la skrzyneczka z HoMM V...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:10, Lestat1555 napisał:

Czyli jak zamowie gre to dostane ja 26 października ... ;] moze to i lepiej ze przesuneli ...


Nie. Gre jak zamawiałes kurierem dostaniesz 31 pazdziernika ( 2 dni przed premiera a 1 listopad to swieto wiec 31 dostarczą (tak pisał Jay Z w komentach do newsa o opóznieniu premiery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że CDP przesunął premierę. Lepiej mieć później dopracowaną grę, niż wcześniej jakiegoś syfa. Podoba mi się zintegrowanie patchy z wersją polską, ponieważ przy każdej kolejnej instalacji nie będzie trzeba uważać na inne małe pliczki i je doinstalowywać.

Good job!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że CD project poraz kolejny wykazuje sie ogromnym profesjonalizmem. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Dzięki tym działanio możemy dostać najlepsze wydanie Gothica III na Świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:17, szycha666 napisał:

Kazdy takie bedzie mial na swiecie oni tylko je spaczuja jak PB wypusci patch po prostu nie
wydadza gry zbugowanej tylko spatchowana

Prasa donosi że tylko te "ważniejsze" bugi zostały wyeliminowane, zaś te "pomniejsze" nie. Dlatego CDP powzieli na siebie to brzemie i postanowili wyeliminować te "pomniejsze bugi. Dlatego też troche to potrwa, ja popieram iniciatywę CDP i mam nadzieje że zrobią kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:24, Lord Riven napisał:

> Kazdy takie bedzie mial na swiecie oni tylko je spaczuja jak PB wypusci patch po prostu
nie
> wydadza gry zbugowanej tylko spatchowana
Prasa donosi że tylko te "ważniejsze" bugi zostały wyeliminowane, zaś te "pomniejsze" nie.
Dlatego CDP powzieli na siebie to brzemie i postanowili wyeliminować te "pomniejsze bugi. Dlatego
też troche to potrwa, ja popieram iniciatywę CDP i mam nadzieje że zrobią kawał dobrej roboty.


to pb wyeleminuje te bugioni nie moge grzeba w kodzie gry, pirania przesle patcha i oni go wstawia poczytaj pare stron wszczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhy! a ja to sie musze pochwalic ze zamowilem wlasnie gothica 3 w pre-orderze :)))
i to za jedyne 100 zł + 0zł za koszt przesyłki!! :) a najlepsze to ze dostane go juz pod koniec tego miesiaca :))
JUPI !!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równiez popieram Dania X. Bo to nie sztuka wydac gre byle by byłą, chodzi o to aby wydac tak gre zeby sie wyrózniała i to im sie udaje. Wielkie Gratz dla CDP za decyzje. WG te opóznienie wyjdzie grze tylko na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować