Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

dobra jest to nowe info o G3 data wydania to 3 listtopada - mnie osobiscie odpowiada
aha w sklepie gram.pl jest napisane ze wysylka gry nastepuje 23 pazdziernika ale nie wiem czy to po zmianie daty premiery czy przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:22, Furusu napisał:

To jedna z decyzji, które podejmuje się wybierając mniejsze zło."

Wybierając pomiedzy większym a mniejszym złem nadal czyni się zło...

Tym bardziej, ze np NWN tez mogl wyjsc teraz... bo patche sa do dzis wypuszczane... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że tak późno... Ale i tak wolę dostać dobry produkt, niż Grę 100 i jednego błędu... no trudno, ale czekałem 2 lata, to poczekam i miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łaa :D
1 listopada urodzinki :D
dostarczenie 2 dni przed premierą z preorderu...
1-ego poczty nie roznoszą, a drugiego to chyba do szkoły nie pójdę jak będę czekać na gothica :D
więc w sumie mogę przymknąć oko na tak późno premierę :D to będzie chyba najlepszy prezent urodzinowy jaki kiedykolwiek dostałem w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP bierze na siebie sporą odpowiedzialność. Od zawsze podobało mi się odrywanie tych naklejek przez pół godziny, aby nie uszkodzić pudełka ;P Ale mam nadzieje że z tego powodu data nie ulegnie ponownie zmianie, (mówie o poprawkach nie o naklejkach :P) ale jeśli wszystko pójdzie pomyślnie... Trzymam kciuki ;) No i już jutro nasze EK, chciałbym nadmienić że jutro jest rocznica tego tematu, dokładnie o godz 13:10 zbieg okoliczności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie gre wydadza 3 listopada tak jak zapowiadaja
mnie ich wytlumaczenie satysfakcjonuje wole pograc w gre bez bledow pozniej a nie jak niemcy i reszta europy wkurzac sie bo nie moge czegos zrobic albo cos sie zacina
mi sie do premiery nie spieszy - chce dostac dobra i porzadna gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 6.10.2005 :D no to widac jak wszyscy czekamy na gothica... Rok minał Premiera za niedługo :D A pozniej wszscy zapomna o forum :P i będa tylko grac i grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:25, Kodi127 napisał:

Trochę szkoda, że tak późno... Ale i tak wolę dostać dobry produkt, niż Grę 100 i jednego błędu...
no trudno, ale czekałem 2 lata, to poczekam i miesiąc...


Racja, musimy poczekać. Jutro CDP poda skład EK.

(Kodi - twój opis jest nieaktualny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:38, Mediv napisał:

> Trochę szkoda, że tak późno... Ale i tak wolę dostać dobry produkt, niż Grę 100 i jednego
błędu...
> no trudno, ale czekałem 2 lata, to poczekam i miesiąc...

Racja, musimy poczekać. Jutro CDP poda skład EK.

(Kodi - twój opis jest nieaktualny)


heheheheheh sluszna racja i to grubo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie , mam nadzieje ze CDP dotrzyma tego ze jutro poda sklad EK i bedzie mozna ja juz zamowic jutro w sklepie.gram.pl
Czekam i mam nadzieje ze jutro sobie juz zamowie G3 EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i dobrze ze pozniej premiera bo musze namowic starych na upgrade kompa bo nie chce grac na niskich detalach w gre na ktora tyle czasu czekalem. Mnie zainteresował ten film ,,Making of Gothic 3 '''' .Ciekawe czy bedzie też film o tworzeniu polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:43, matma3 napisał:

Własnie , mam nadzieje ze CDP dotrzyma tego ze jutro poda sklad EK i bedzie mozna ja juz zamowic
jutro w sklepie.gram.pl
Czekam i mam nadzieje ze jutro sobie juz zamowie G3 EK


Jay Z napisał właśnie, że zamawiać EK będzie można w poniedziałek dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:40, ...TrzCIna... napisał:

krutko zyjesz... :]


może i krÓtko, ale radość niesamowita :D gothica 3 i tak bym sobie kupił dopiero w listopadzie jak dostalbym kase. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować