Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

My tu gadu-gadu a CDP milczy.Rozmawimay na forum o tym co wiemy n atemat Gothica, domysły które twożymy wypowiadamy publicznie na tle tego forum. Czyż to tylko same domysły co do EK. A jkaby tak CDP napisało coś ta ten temat, nie koniecznie konkrety ale ze narazie pracuja nad tym i zebyśmy czekali. Taka odpowiedz na początku napewno ustatysfakjonowała mnie i niekótrych fanów. Żynei w niewiedzy i strachem co przyniesie nam EK PL to naprawdze nie miłe uczucie. Wiemy już ze Gothic na 100% w październiku, wczoraj napisał CDP że 26. To jescze 21 dni. W ciagu tego czasu fani oczekuja wielu odpowiedzi co do gry. Wiemy juz dużo, ale konkrety nas interesuja, a dokładnie co z EK. Jakby fanie było dowiedzieć sie co z EK. Ale ten temat już sie nudzi. Ludzie dajcie jakeigos newsa, bo z nudów sie można paść. Wiery fan i maniak Gothica. czekam na Odpowiedz, może ktos mi wreście udzieli konkretu i raczy odpwoedzieć na moje Pytania? Pozdrawim PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie jest żle ,26 pażdziernik jestem mile zaskoczony choć w duchu miałem nadzieję na 13 ale co mi tam czekałem 3 lata to poczekam jeszcze dwa tygodnie przynajmniej na spokojnie wymienię kartę graf i doładuję jeszcze z giga ramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:42, ArekB napisał:

jestem prawie pewien ze odwalili na szybko ile sie dalo a reszte poprawia przez patche i kolejne
wersje (kolekcjonerska itp.) tak sie zawsze robi zeby tylko w miare mozliwosci dotrzymac terminu


Jezzuu co ty piszesz. Gra wychodzi pózniej bo :
-wersja niemiecka była opózniona z powodu bugów
-przeciez nie wydamy gry skoro w niemeczech jeszcze bugi poprawiają.
CDP na czas sie wyrobił z tłumaczeniem ale PB nie miało czasu "wgrac" go do gry bo musiało poprawiac błędy itp. To przedłuzyło czas naszej premiery. Ale jezeli dla ciebie opóźnienie 2 tygodni co do premiery światowej to oznacza duzo to jestes jakis dziwny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie przypadli mi do gustu, ponieważ gdybym ja sie tak obijał w pracy to dawno bym ją stracił" - Pomyśl przez chwilę, czy CD Projekt wydaje tylko serię Gothic? Bo albo mi się wydaję, albo na głowie mają premiery jeszcze innych gier. Więc nazwanie tego "obijaniem w pracy" jest nie na miejscu.

"jeszcze te ich żałosne wymówki, że to niby nie ich wina." - A czyja? Ich wina, że wykryto zbyt wiele bugów w grze? Podkreślam, bugów w grze, a nie tłumaczeniu CD Projekt (co niektórzy mylą te dwie rzeczy).

"jestem zdenerwowany kolejną odłożoną premierą (pamiętam noc kruka)" - Ekhm, jeśli jeszcze raz ktoś tą premierę będzie porównywał do Nocy Kruka, to własnoręcznie udoszę. Nawet nie znasz okoliczności opóźnienia wydania tejże części w Polsce. To wszystko przez współpracownika JoWooD - Koch Media (poprawcie mnie gdybym się mylił). I tak NK zagościło w naszych domach najwcześniej z krajów europejskich (nie licząc niemiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 10:22, Respev- napisał:


- Koch Media (poprawcie mnie gdybym się mylił).


Koch Media dopiero od niedawna współpracuje z Jowood. Winne opóźnieniu Nocy Kurka było Atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie od paru dni widzę ze nic ważnego się tu nie dzieje sam spam i jakieś pierdoły jedynie Elwro Cinus i inni trochę bardziej zasłużeni dają jakieś ważniejsze informacje ale nie o tym chciałem mówić ważną sprawą wydaje mi się ostatni artykuł na Eurogamer.de otóż przetestowali oni grę na w miarę normalnym sprzęcie mianowicie procek 2,13 GHz grafa Geforce Go 7800 GTX i 1GB ramu w rozdzielczości 1024x786 ze średnimi detalami i gra chodziła płynnie!! To raczej bardzo optymistyczna wiadomość na fali ostatnich lamentów i narzekań związanych z tymi dwoma tygodniami opóźnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:51, ArekB napisał:

Problem w tym, że 2 tygodnie to za mało żeby poprawić błędy. Na to potrzeba miesięcy a nie
tygodni (dlatego juz wsponieli o dodatku).
Poprostu dostaniemy to samo co reszta tylko 2 tygodnie później.


Strasznie narzekasz i nie było by problemu, gdybyś nie mijał się z prawdą. Ale chyba niedokładnie czytasz ten wątek. Przeczytaj sobie mojego posta skąd się bierze opóźnienie. I kiedy będą dalsze informacje.

Jakbyś dokładnie czytał posty, to wiedziałbyś, że jeśli będzie opóźnienie to nasza wersja będzie poprawiona, a nie ta sama co inne. No chyba, że to przeczytałeś i nie wierzysz, że piszę prawdę, ale to już nie mój problem...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Małe info dla wszystkich oczekujących Gothica. Dzięki gorącej linii z autorami gry właśnie kończymy ustalać ostatnie szczegóły odnośnie polskiej premiery. Inforamcje oficjalne, szczegółowe, potwierdzonezaczną się ukazywać już bardzo niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 11:37, Mike napisał:

Jakbyś dokładnie czytał posty, to wiedziałbyś, że jeśli będzie opóźnienie to nasza wersja będzie
poprawiona, a nie ta sama co inne. No chyba, że to przeczytałeś i nie wierzysz, że piszę prawdę,
ale to już nie mój problem...

To naprawdę super, ufam że edycja Kolekcjonerska mimo że jeszcze nie zatwierdzona ukaże się równolegle z edycją podstawową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 12:21, rav1985 napisał:

Ile płytek dvd będzie zajmował Gothic III?? bo gdzies wyczytałem ze 2dvd


Raczej jedną, bo za mało zajmuje na dysku, żeby być na dwóch DVD...

Mam nadzieję, że te oficjalne informacje pojawią się jeszcze dziś, ale to tylko nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 11:42, ArekB napisał:

śmiem twierdzić że poprawione zostana tylko te błędy, które najbardziej rzucaja się w oczy.


Śmieć możesz sobie niemal wszystko. My jednak opieramy się na faktach. Lista poprawek będzie dostępna, więc już możesz się zastanowiać się od się odśmiewać w tej kwestii. Jakieś przeprosiny, przyznanie się do błędu itp. na pewno by wtedy nie zaszkodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 11:42, ArekB napisał:

śmiem twierdzić że poprawione zostana tylko te błędy, które najbardziej rzucaja się w oczy.

Eh, był Latający Holender, Żyd Wieczny Tułacz, a teraz doszedł ArekB Wieczny Malkontent...
Zamiast martwić się na zapas, lepiej ciesz się na zapas. Bo tego, co się nacieszysz, to już nikt Ci nie odbierze ;P
A zmartwień na zapas też już się nie pozbędziesz. No, chyba, że to lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 11:40, Mike napisał:


Małe info dla wszystkich oczekujących Gothica. Dzięki gorącej linii z autorami gry właśnie
kończymy ustalać ostatnie szczegóły odnośnie polskiej premiery. Inforamcje oficjalne, szczegółowe,
potwierdzonezaczną się ukazywać już bardzo niedługo.

Dzięki Mike na takie info czekałem, mam nadzieje że dotrzymasz słowa, no i nieprzejmuj się niedowiarkami ;) Szczerze mówiąc wole poczekać na poprawioną wersje i mieć lepszą od innych (państw), niż dostać gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować