Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

nie nie grałem ale poprostu wiem ze to wspaniala gra :)))
moze i mysle pochopnie ale jak widizałem screeny i te filmiki i wogole to bylem pewny ze to zarabista gra - tak samo bylo z h5 poogladalem pare filmikow i stwierdzilem ze to jest eksta !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że walgierz pogromca zaraz przyjdzie i "kogoś" ukażę, tak jak mnie kiedyś:P

Mi się akurat G3 podoba, grałem w anglika.

@caramondl -> Grałem w Gothic''a 1 i 2 po angielsku i muszę przyznać, że niespecjalnie mi się podoba. Z samym językiem nie mam jakichkolwiek problemów, ale niestety nie czuję tego klimatu co w wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:07, nadol91 napisał:

nie nie grałem ale poprostu wiem ze to wspaniala gra :)))
moze i mysle pochopnie ale jak widizałem screeny i te filmiki i wogole to bylem pewny ze to
zarabista gra - tak samo bylo z h5 poogladalem pare filmikow i stwierdzilem ze to jest eksta
!!

Sądząc po screenach i filmikach Driver 3 mail byc tez zajefajna gra a okazoalo sie......sami wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mi to jak zwykle będzie szkoda wkładać za każdym razem oryginalną płytkę z Gothic 3, trzeba jakoś wykombinować żeby działało bez płytki(bo sie zniszczy :( ) z tego co wiem wyszła już spiracona wersja angielska ale zapewne cukierek angielski nie zadziała z wersją PL :( kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probos twierdzisz, że dla ciebie G3 to nic nadzwyczajnego i nie trafi u ciebie nigdy na najwyższą półkę a dla mnie z kolei TES IV: Oblivion nie jest czymś wyjątkowym. Dobrze stwierdziłeś: "...o gustach się nie rozmawia."
Trafiłeś do tematu, w którym dla większości graczy G3 jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju oraz zasłużył sobie na honorowe miejsce zanim nawet mają możliwość go zainsalować (są osoby, które zamówiły G3 pomimo świadomości iż ze względu nazbyt słaby komputer gra nawet się nie uruchomi, jednak będzie czekać na lepsze czasy ich maszyn właśnie na honorowym miejscu). Takich ludzi nazywa się oddanymi fanami. Jeżeli dla ciebie TES IV: Oblivion jest lepszy to życze przyjemnego grania, a ja już mam gotowe miejsce na G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja umiem angiela na tyle by grać w gothica po angielsku(z lekkiimi problemami pewnie ^^) ale ja wole w rodzimym języku owiele szybiej idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze okazja do zamówienia ostatnich egz. EK Gothica 3. Chętnie bym zamówił bo przesunięto premiere Dark Messiaha ale mi zdecydowanie wystarczy zwykła edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już jutro będę miał moją ukochaną EK G3 :) Jedyny problem to karta graficzna, bo mam pixel shader''a 1.3, ale cóż, to już się jakoś załatwi.

btw. Gdzie tu sprawiedliwość, napisałem kiedyś dokładnie to samo co Probos i dostałem degradację -2, a on nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:41, caramondl napisał:

> wez polska edycja jest znacznie lepsza - bez porównania !!!
Zaskoczę cię, ale ja wolałbym zagrać w g3 po angielsku, podobnie jak w 1 i 2 - Klimat jest
super, tylko jest jeden minus - musisz znac angielski na perfekt, jak nie, to polska wersja
faktycznie jest lepsza


Piszesz bzdury. Angielska jest beznadziejna, bez emocji. Jak porownywalem Angielska i Polska wersje to smialem sie z tego. Takie mocne slowa mowil od niechcenia. Angielska wersja jest zalosna. CD Projekt bardzo dobrze spolonizowal Gothic''a. I tu wielkie podziekowania. Fachowa robota. A Angielska? Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Radka 9600 PRO. Pixel Shadery 2.0 :P A gwoli anglika wkuwam go od 11 lat i jest mi prawie bliższy niż Polski, więc mi to wsio czy gra jest po Angielsku czy po Polsku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:56, DaviiX napisał:

> > wez polska edycja jest znacznie lepsza - bez porównania !!!
> Zaskoczę cię, ale ja wolałbym zagrać w g3 po angielsku, podobnie jak w 1 i 2 - Klimat
jest
> super, tylko jest jeden minus - musisz znac angielski na perfekt, jak nie, to polska wersja

> faktycznie jest lepsza

Piszesz bzdury. Angielska jest beznadziejna, bez emocji. Jak porownywalem Angielska i Polska
wersje to smialem sie z tego. Takie mocne slowa mowil od niechcenia. Angielska wersja jest
zalosna. CD Projekt bardzo dobrze spolonizowal Gothic''a. I tu wielkie podziekowania. Fachowa
robota. A Angielska? Porazka.


Jesli masz polska wersje to prosze odp na to pytanie:

PYTANIE DO TEGO KTO JUZ MA TA GRE I ODEBRAL JA Z MASTERLINKA!

Powiedz nam jak sie gra, czy poprawili znaczace bledy i zintegrowali kod gry i nie czeba poprawiac ini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że teraz dla CDP Gothic 3 jest najważniejszy? 3 ostatnie newsy mówią tylko o gothicu. Mi jeszcze brakuje do szczęścia Tygodnia z G3 i byłbym w 7 niebie :) CDP, TYDZIEŃ Z G3 MUSI BYĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:00, DC666 napisał:

Jesli masz polska wersje to prosze odp na to pytanie:

PYTANIE DO TEGO KTO JUZ MA TA GRE I ODEBRAL JA Z MASTERLINKA!

Powiedz nam jak sie gra, czy poprawili znaczace bledy i zintegrowali kod gry i nie czeba poprawiac
ini?


Ja mowilem o Gothic 1 i 2, oraz Noc Kruka. Jeszcze niemam Gothic''a 3 ;) Ale jutro mam nadzieje ze kurier zapuka do moich drzwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:01, Czarkinson napisał:

Zauważyliście że teraz dla CDP Gothic 3 jest najważniejszy? 3 ostatnie newsy mówią tylko o
gothicu. Mi jeszcze brakuje do szczęścia Tygodnia z G3 i byłbym w 7 niebie :) CDP, TYDZIEŃ
Z G3 MUSI BYĆ !!!


A mi brakuje granai w gothica..tydzien nie musi byc bo jest niepotrzebny! W cda bedzie 7 stron o gothicu i plakacik AAA JUZ NIE WYTRZYMUJE! jutro nie ide do szkoly czekam na pana kuriera jakbym zarabial to bym mu dal napiwek niebagatelny!! dostaje rorywam pudlo na strzeby i biegny grac!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę dziwne pytanie, ale może ktoś odpowie. Czy ktoś kto grał już w G3 wie czy można wykształcić maga, który sprawnie posługuje się mieczem jednoręcznym (np. fire sword)? Ale chodzi mi o postać skuteczną a nie coś co zna się powierzchownie na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komus gra jeszcze pada?

Lekki spoiler

Mam gre w najnowszym patchu i pada mi kiedy walcze na arenie w miescie, ktorej Teleport Stone ma obrazek mostu. Tam na arenie mozna walczyc jak sie wygra na arenie na pustyni... walcze, walcze wygrywam i pada mi gra... potem najblizszy save takze nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czym prędzej chce pograć ale tydzień byłby naprawde fajnym posunięciem ze strony CDP. Oczywiście też kupie CDA choćby dla samego gothica i musze zostac na chacie na czatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:09, Czarkinson napisał:

Ja też czym prędzej chce pograć ale tydzień byłby naprawde fajnym posunięciem ze strony CDP.
Oczywiście też kupie CDA choćby dla samego gothica i musze zostac na chacie na czatach :)


Dokladnie, tez nie moge isc do szkoly bo wkoncu musze sprawdzic przesylke chociaz ojciec bedzie w chacie ja ja musze dostac w łapki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować