Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 17:26, Ufo2 napisał:

> Zapewne będzie taka sama jak w EK.

>

Dnia 01.11.2006 o 17:26, Ufo2 napisał:

Mapa w EK ma być na innym materiale:]


Niet, EK bedzie mialo mape na zwyklym papierze kredowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:29, Konrad512 napisał:

Niet, EK bedzie mialo mape na zwyklym papierze kredowym.


"specjalny materiał rzeczywiście nie jest płótnem. Niestety akurat temu elementowi się nie przyjrzałem (za to pudło piętnaście razy w ręku obróciłem:). Z tego co pamiętam, próby druku na płótnie kończyły się niedostateczną czytelnością samej mapy, która ma sporo szczegółów, dlatego w końcu wybraliśmy inne rozwiązanie. Niemniej nie jest to zwykły papier kredowy" - Mike z CDP, a więc może twierdzisz że mowa tu o zwykłym papierze kredowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:34, Aleks12 napisał:

Mam pytanie powie mi ktoś jak zmodyfikować ten plik ini albo gdzie moge się tego dowiedzieć????
Z góry dziękuje


Wszystko znajdziesz na forum worldofgothic. Oczywiście jeśli znasz angielski.
A tak, to może coś znajdziesz na forum www.gothic.phx.pl

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=159465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:36, nadol91 napisał:

wez polska edycja jest znacznie lepsza - bez porównania !!!

Zaskoczę cię, ale ja wolałbym zagrać w g3 po angielsku, podobnie jak w 1 i 2 - Klimat jest super, tylko jest jeden minus - musisz znac angielski na perfekt, jak nie, to polska wersja faktycznie jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już osobiście grałem w Gothica :) Kolega ma tate w USA i mu przysłał już jakoś miesiąc temu i muszę przyznać że jakoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła zdecydowanie wolę Obka lub chociażby Morrowinda a fabuły wam nie będe zdradzał bo premiera już niedługo więc sami się przekonacie...Aha pragnę dodać że jestem wielkim fanem gier z z serii The Elder Scrols ( Morrowind i Daggerfall ) za to Gothic niezbyt, niezbyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:46, Probos napisał:

Ja już osobiście grałem w Gothica :) Kolega ma tate w USA i mu przysłał już jakoś miesiąc temu
i muszę przyznać że jakoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła ...


Ta i co jeszcze.. W USA premiera gothica bodajże 20 listopada jest.... Miesiąc temu?? Przecież premiera niemiecka była dopiero 13 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojego wybuchu złości...Jak wiesz o gustach się nie rozmawia, ja pragnąłem tylko stwierdzić że jak dla mnie Gothic III nie stanowi jakiegoś punktu odniesienia względem następnych gier RPG po prostu jest to kolejna produkcja BARDZO DOBRA lecz nie jakieś arcydzieło lub inny perfekcjonizm jakim był np.Gothic I lub Morrowind z RPG , StarCraft i Warcraft z RTS...Można by tak długo wymieniać inne produkcje z najwyższej półki na której Gothic III nigdy się nie znajdzie przynajmniej u mnie w domu nie wiem jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:43, donaan napisał:

I dlatego większość graczy nie zna perfekt angiela więc gra na polskiej ^^

A jakby się tak trochę nauczyć co? Nauka nie boli, a może wiele ułatwić/szczególnie nauka języków obcych/
PS - A pozatym teraz nauka insza, nie ma obowiązku umieć, w rzyć nie biją, i choć nawet nic nie pojmiesz - rzyć nadal cała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra nie będe więcej cyganić kumpel ma po prostu pirata i tyle...Wiem że nie jest to zachowanie godne poszanowania ale tak niestety jest...I dlatego już w niego grałem...I na tej podstawie wydałem opinie na temat Gothica III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale skąd wiesz że ta gra znajdzie się u ciebie na półce gier legendarnych skoro wnioskuje z twoich wypowiedzi że w Gothica III jeszcze nie grałeś ( chyba że w pirata tak jak ja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować