Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

łańcuszki - wierzyć czy nie wierzyć ?

56 postów w tym temacie

Witam :)

Według mnie całe te łańcuszki to jakiś kit. Co chwile przychodzą do mnie, tylko że ludzie zmieniają imiona i troche forme :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe że przytocze i sparafrazuje pewien fajny łańcuszek
"Ewelina wysłała łańcuszek i nic się nie stało, Paweł nie wysłał łańcuszka i nic się nie stało, Damian wysłał łańcuszek i przejechał go tramwaj, ale to Nie Ma Nic Wspólnego z Łańcuszkami"
Ten tekst obrazuje mój stosunek do łańcuszków, akceptuje od biedy tylko te, które wywołują u mnie śmiech, reszta to śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z najproszych form wkurzania ludzi. Siedzisz sobie przed kompem a tu nagle ci przychodzi łańcueszk a na jego końcu pisze "wyślij to do 20 osób, bo jak nie to przez 20 lat się nie zakochasz". To sa pierdoły!!!!!!! I tak sie nie sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W walce z łańcuszkami zrobiłem kiedyś statystyki z całego swojego gg i wyszło mi, że:
- czeka 322 nieudanych związków
- 230 lat nieszczęścia
- nie mam serca
- nie zdam klasy przed najbliższe 77 lat
To są takie, które najbardziej mi się podobają. Oczywiście jest tego więcej, ale te akurat najbardziej obrazują to czy łańcuszki są prawdą. W dalszej walce na każdy łańcuszek wysłany do mnie dawałem znajomym ostrzeżenia, a jak nie poskutokowało to blokowałem. Obecnie na liście mam zablokowanych 17 najtwardszych łańcuszkarzy. Po tych statystykach, które powiedziałem (chodzi o te myślniki) wychodzi, że czeka mnie bardzo ciężka przyszłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 13:39, Jack Bauer napisał:

Witam :)

Według mnie całe te łańcuszki to jakiś kit. Co chwile przychodzą do mnie, tylko że ludzie zmieniają
imiona i troche forme :).


Czlowieku to straszny bullshit ze tak powiem, ale przy okazji niezly biznes :] pomysl sobie ile razy dzieki temu sie wyswietlaja banery w gg ale jeszcze lepsza kase robia wlasciciele stron z lancuszkiem jakims, kolo wrzuca jakis chwytliwy tekst 3 banery i kasa sie kreci, polecam zalozenie na gg filtra antyspamowego i po sprawie :] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Wami :). Kiedyś też znałem taki tekst, coś a''la tekst Hubiego - jak sobie przypomne to go napisze :)

Tylko w tym problem że tych łańcuszków nie da wytępić! chyba że była by taka opcja w GG że np. dodawał by się do jakiejś listy te łańcuszki i np. tam gdzie są imiona włączało by się jakąś opcje, że może być tam cokoliwke innego ale i tak tekst do nikogo sie nie wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 13:52, Jack Bauer napisał:

chyba że była by taka opcja w GG że
np. dodawał by się do jakiejś listy te łańcuszki i np. tam gdzie są imiona włączało by się
jakąś opcje, że może być tam cokoliwke innego ale i tak tekst do nikogo sie nie wyśle.


Jest (a przynajmniej kiedys byl, bo mialem) taki nieoficjalny dodatek do GG ktory wykrywa takie wiadomosci i automatycznie odpisuje autorowi.
Ale lepiej wychowac ludzi na liscie GG. Czyli Lancuszek = Zablokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dobre jest to, że jak przychodzi jakiś łańcuszek to Ci pisze coś takiego:
"Wyślij ten łańcuszek do 20 osób, a wyświetli Ci się ciekawy filmik. Nie pytaj mnie jak to działa, ale to działa." albo
"Roześlij tą wiadomość do wszyskich swoich znajomych, a w Twoim gg pojawią się nowe emotki!"
Ciekawy jest również łańcuszek związany ze śmiercią Jana Pawła II. Łańcuszek ten przychodził do mnie przez cały rok, ale najlepsze było jak w rocznicę śmierci Ojca Świętego przychodzi łańcuszek, że minęło 237 dni od jego śmierci. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka mi to wysłała ^^ :

"Chcesz ze mną porozmawiać? Przeczytaj!
(...)
9. ŁAŃCUSZKI. Punkt niezwykle ważny, jeżeli nie najważniejszy. Nie toleruję żadnych, ale to k***a ŻADNYCH tasiemców o albańskich wirusach, żydowskich terrorystach, komórkowych hakerach, umierających dzieciakach, czy p****olonych testach na szczęście (oczywiście zaliczają się to tego również LINKI o podobnej tematyce). Przesłanie mi takiej wiadomości jest równoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby (patrz pkt. nr 4). Nie bądźmy bezmózgowcami i nie posyłajmy nikomu tych bzdur! Jeżeli jednak masz siano zamiast mózgu i wyślesz do mnie taką wiadomość, oznacza to, że jesteś bezmyślnym kretynem, który dał się zrobić w ciula przez innego ciula, żerującego na naiwności takich kretynów jak Ty. Masz zamiar wysłać łańcuszek - wy******laj... tak szybko jak tylko potrafisz!"
(cenzura moja)

Cóż za oszałamiający optymizm ;)

Nienawidzę łańcuszków i zawsze przestrzegam znajomych przed wysyłaniem ich do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tlena z możliwością rozmowy z użytkownikami gadu-gadu, gdzie jest bardzo fajna opcja - "pokazuj tylko wiadomości od użytkowników z listy kontaktów" - więc nie mam problemów z osobami które gadu-gadu traktują jako darmową reklamę i wysyłają do wszystkich to samo, typu "www.(x).pl - najlepsze radio internetowe!". A tych z listy którzy posyłają łańcuszki albo trzeba poinformować, że sobie tego nie życzymy ( ewentualnie blok na kilka dni na znak, że nie żartujemy ), albo to tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszki. To bardzo ciekawy temat. Ja od swojej strony tępie to jak tylko mogę no ale niestety mam na swojej liście kontaktów kilka osób z IQ poniżej 20. Generalnie niby każdy nie lubi otrzymywać łańcuszków, bo to przecież nikomu niepotrzebny spam, ale większość je rozsyła. Dlaczego? Bo zawsze jest zdanie takiego typu: "jeśli nie roześlesz tego do X osób czeka cie coś tam a coś tam złego" i ludzie przesyłają dalej, bo myślą, że a nuż coś się stanie i wolą przesłać i mieć to z głowy.

Bardzo ciekawą (moim zdaniem) w pewnym sensie walkę z łańcuchami rozpoczął Robert Mańka, który na swojej stronie opublikował kilka punktów określających jak z nim gadać. Jeden punkt dotyczył łańcuszków, zacytuję niżej (cenzura moja):

"ŁAŃCUSZKI. Nie toleruję żadnych, ale to k***a ŻADNYCH tasiemców o albańskich wirusach, żydowskich terrorystach, komórkowych hakerach, umierających dzieciakach, czy pier*****ych testach na szczęście (oczywiście zaliczają się to tego również LINKI o podobnej tematyce). Przesłanie mi takiej wiadomości jest równoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby. Nie bądźmy bezmózgowcami i nie posyłajmy nikomu tych bzdur! Jeżeli jednak masz siano zamiast mózgu i wyślesz do mnie taką wiadomość, oznacza to, że jesteś bezmyślnym kretynem, który dał się zrobić w ciula przez innego ciula, żerującego na naiwności takich kretynów jak Ty. Masz zamiar wysłać łańcuszek - wypie****aj... tak szybko jak tylko potrafisz!"

Dla mnie powyższe słowa zawierają dużo prawdy, a niestety, póki ludzie nie zaczną myśleć, to nadal będziemy otrzymywać tony niepotrzebnego spamu. Nadal czekam na jakąś wtyczkę filtrującą do konnekta. A może już taka jest, ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jeden, wielki spam. Nie potrzebuję tego i nie wierzę w to.Ostatnoi miałem łańcuszek, bym wysłym do iluś tam osób to pojawi mi nowy status;/ Zielone słoneczko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest tak:

1-szy raz - ostrzeżenie.

2-gi raz blok na gg. Nienawidzę tego.


Chyba, że ktoś naprawdę da śmieszny. Pierwszy i jedyny który mnie śmieszył to był ten, który sparafrazował na górzej bodajże Hubi Koshi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 14:26, Keroth napisał:

Chyba, że ktoś naprawdę da śmieszny. Pierwszy i jedyny który mnie śmieszył to był ten, który
sparafrazował na górzej bodajże Hubi Koshi :)

Ja ostatnio trafiłem na taki: "Jak wyślesz tą informację do 10 znajomych to dostaniesz wpierdol..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 14:26, Keroth napisał:

U mnie to jest tak:

1-szy raz - ostrzeżenie.

2-gi raz blok na gg. Nienawidzę tego.


Ja tam jestem mniej pobłażliwy. Od razu blokuję, włączam "ciche ignorowanie" lub to najbardziej chamskie gdzie kontakt dostaje na każdą wiadomośc odpowiedź że i tak tego nie przeczytam i żeby spadał na bambus... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak mi gosciu z klasy napisal sms''a z lancuszki to mu odpisalem zeby sie wypchal a jak nie to napadne go w ciemnej uliczce i skasuje. to taki frajer i uwierzyl chociaz w naszym miescie nie ma nawet ciemnych uliczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w łańcuszki. Uważam, że ci, którzy je przesyłają, nie mają za grosz kultury do drugiej osoby, i uważają tą drugą osobę za kompletnego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować