Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - Creation Kit i tekstury w wysokiej rozdzielczości udostępnione

76 postów w tym temacie

Zobaczyłem szybkość pobierania - wyłączyłem steama... Pobiorę jak serwery troszkę się zwolnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że jednak zrobili te tekstury w HD... ciekawe czy wypadną lepiej niż te wszystkie fanowskie HD Texture Packi na Nexusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciekawe czy wypadną lepiej niż te wszystkie

Dnia 07.02.2012 o 23:17, kotlecik5 napisał:

fanowskie HD Texture Packi na Nexusie :P


Szczerze to w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 23:50, Sanders-sama napisał:

Szczerze to w to wątpię.


Chociaż 3 gb piechota nie chodzą :P nie mniej mam nadzieję że da radę scalić oba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:44, bonescraper napisał:

Nie wiem kogo winić badziej, czy idiotów z Bethesdy którzy podpisali tak
beznadziejny kontrakt, czy Cenędzę


Ostrzeżenie. Naprawdę da się merytorycznie dyskutować o firmie Cenega, a po raz kolejny prośby Moderatorów zostały olane.

Swoją drogą, co ciekawe, mi bez problemu pobiera się Creation Kit, a mam Skyrim w polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No gwoli ścisłości zacznę malutki offtopik. Hmm to tu za takie coś karają..... No proszę akurat o tym mi nikt wcześniej nie zwracał uwagi, że w ogóle jest taki zakaz, ale jak to mówią. Mądry Polak po szkodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując ze screenów porównawczych wrzuconych przez userów gamespota, jest odrobinkę lepiej, ale takiej aż drastycznej różnicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony, podoba mi się to co te tekstury robią nawet nie odczułem spadku wydajności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś zasubskrybować jakiegoś moda? Mi żaden nie działa, a pojawił się komunikat, że mod zostanie zainstalowany przy uruchomieniu gry. Podejrzewam, że ma to związek z niedostępnością gry w naszym kraju przez steam, choć CK i HR Pack pobrałem bez problemu. Istnieje też opcja, że to ja robię coś źle w co wątpię, bo wg panów z Bethesdy do instalacji wystarczy jedno kliknięcie w subskrybcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 04:34, krzysiek-xxx napisał:

Próbował ktoś zasubskrybować jakiegoś moda?


Zasubskrybowałem dwa mody jak narazie i oba zostały pobrane automatycznie po uruchomieniu startup managera Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 04:47, Jarden napisał:

Zasubskrybowałem dwa mody jak narazie i oba zostały pobrane automatycznie po uruchomieniu
startup managera Skyrima.


Mógłbyś opisać jak to wygląda w Twoim przypadku? I co dokładnie zrobiłeś? U mnie wygląda to tak:
- klikam na "subscribe"
- wyświetla się komunikat: "This item has been added to your Subscriptions and will download the next time you launch this game."
- uruchamiam grę po czym launcher odpala się normalnie i... nic, w grze nie ma modów (nawet nie ma ich w plikach danych),
Sprawdzałem na Space Core (nie ma go tam gdzie powinien być), Main Menu Spinning Skyrim Emblem (logo dalej się nie obraca) no i na otwartych mastach (te które powinny być dalej są zamknięte). Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maleńki offtop, bo widzę że moja wiadomość chyba nie została doczytana:
Czy nazywanie EA (Polska) "EA shit" już jest dozwolone? Bo jakoś nie widziałem za to ostrzeżeń, a za "Cenędzę" użytkownicy je dostają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD Paka i CK już się ściągają, całość nie zajęła mi nawet 2 minut więc nie wiem w czym panowie wyżej mają problemy. Obsługa steam się chyba kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 07:52, Angar0 napisał:

HD Paka i CK już się ściągają, całość nie zajęła mi nawet 2 minut więc nie wiem w czym
panowie wyżej mają problemy. Obsługa steam się chyba kłania.

Podobnie, bez żadnych sztuczek, po prostu zainstalowane i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj kilka razy i zawsze wyskakiwało, że produkt nie jest dostępny w moim regionie. Dopiero za którymś z kolei razem poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować