Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 11:48, lurynowicz napisał:

Time goes by, tyle że nie "so slowly"! :( Może uda mi się wyskoczyć na weekend, tyle
że ciekaw jestem jak z frekwencją wtedy.


Ja wpadam na weekend i kilka innych osób:) Dawaj i nie marudź bo zabiję!! Już wiem czemu nie chcesz się pojawić.. Obiecałeś że schudniesz.. Nie wywiniesz się tak łatwo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:34, Stwór napisał:

Ja wpadam na weekend i kilka innych osób:) Dawaj i nie marudź bo zabiję!! Już wiem czemu
nie chcesz się pojawić.. Obiecałeś że schudniesz.. Nie wywiniesz się tak łatwo;-)

Bueheheh! :D Zobaczymy, co da się w tej materii zdziałać! Fajnie by było... Strasznie chcę się z Wami zobaczyć i pogadać przede wszystkim w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey, zgodnie z obietnicą daną i Baalowi i windowsowi i całej reszcie, zamieszczam dziś prawdopodobny dojazd Poznania i okolic na zjazd. W ramach promocji i marketingu dołączam powrót, a nawet kilka powrotów, ale o tym za moment.

Większość jest na obrazkach to też za bardzo rozpisywać się nie będę. Po prostu start - Poznań główny godz. 2.00 dnia 10.07.08. Jedziemy na Warszawę Zachodnią, gdzie na kolejna banę przyjdzie nam poczekać niemal godzinkę... ale co by nie było to akurat pryszcz, bo gdy przyjedziemy do Skarżysko Kamiennej na kolejną przesiadkę przyjdzie nam zaczekać niemal 2h. :) Tak też się cieszę. Ostatecznie jesteśmy o 13:11 w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie już za dalszy transport do Bałtowa odpowiada SadraX (autokar). Jakieś dobre wieści? No jest jedna. Ponoć windows00 ma się pojawić o dokładnie tej samej godzinie wraz mefem (i kimś jeszcze?) w Ostrowcu, więc całkiem możliwe, że chodzi o ten sam pociąg i podczas którejś przesiadki się spotkamy. Nie wiem jednak, o którą chodzi. :)

Dlaczego tyle możliwości powrotów? Ponieważ nie wiem, kto tak naprawdę zostanie na cały zlot, a kto będzie musiał wrócić wcześniej. Sam nie wiem jak jeszcze wrócę i na ile zostanę. Każdy może wybrać coś dla siebie, jak coś nie pasuje to zapraszam na www.pkp.pl i tam można sobie szukać lepszych połączeń do powrotu. :) Starałem się wybrać te optymalne.

Cena? Jak widać bilet normalny zamka się w przedziale 53-57 złotych, ale to bilet normalny. Pamiętajcie, że posiadając ważną legitkę szkolną (z tą zabawną pieczątką z tyłu) lub studencką zawsze możecie kupić bilet ze zniżką. Ja mam ważną i na pewno skorzystam. Chyba z 20 złotych zaoszczędzi się na tym.

To chyba wszystko, zainteresowani kontakt do mnie mają ew. wiedzą gdzie szukać. :)

20080628180231

20080628180256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kfa kfa! Zapomniałem zupełnie o zjeździe! Jako że nie może mnie przecież zabraknąć, pojawię się prawie na całości. Będę musiał tylko na sobotę lub niedzielę do Warszawy wyskoczyć, ale nie powinno być to wielkim problemem, prawda? Do zobaczenia.

Aha, po szybkim sprawdzeniu pociągów wyszło, że jak ktoś będzie jechał z Wawy to nie ma bata, o 11:31jest w Skarżysku i o 13:11 w Ostrowie, więc spotkamy się wszyscy raczej dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 21:38, Spector 109948 napisał:

Cholercia widzę że tocałkiem blisko mnie, jedyne 50 km czy więcej. Ale czy mogę teraz
się zapisać czy już za późno?

Możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę wracał ze zjazdu tak jak większość z Poznania będzie wracać :-) Nie chcę sam, więc sprawa wiadoma. Wielkie dzięki szerszeń za rozkłady, jeszcze się zmówie o której bęę w Poznaniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 21:23, siepu napisał:

kfa kfa! Zapomniałem zupełnie o zjeździe! Jako że nie może mnie przecież zabraknąć, pojawię
się prawie na całości. Będę musiał tylko na sobotę lub niedzielę do Warszawy wyskoczyć,
ale nie powinno być to wielkim problemem, prawda? Do zobaczenia.

Proszę o kontakt w takim razie ;)

Dnia 28.06.2008 o 21:23, siepu napisał:

Aha, po szybkim sprawdzeniu pociągów wyszło, że jak ktoś będzie jechał z Wawy to nie
ma bata, o 11:31jest w Skarżysku i o 13:11 w Ostrowie, więc spotkamy się wszyscy raczej
dużo wcześniej.

Proponowałbym zrobić jakąś szybką listę weekendowych zjazdowiczów ze start-pointem w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:34, Stwór napisał:

> Time goes by, tyle że nie "so slowly"! :( Może uda mi się wyskoczyć na weekend,
tyle
> że ciekaw jestem jak z frekwencją wtedy.

Ja wpadam na weekend i kilka innych osób:) Dawaj i nie marudź bo zabiję!! Już wiem czemu
nie chcesz się pojawić.. Obiecałeś że schudniesz.. Nie wywiniesz się tak łatwo;-)



To co ustaliliśmy na razie aktualne :P żeby nie było :P (będę instruował na bieżąco jeszcze kompletu wypoczynkowego nie mam :P) a w co potniemy ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, udało mi się nieco kaski pożyczyć od rodziców (oczywiście oddam im po wypłacie), więc całkiem możliwe, że zostanę dłużej na zjeździe, może nawet na całość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd pinionszki wpłacili:
LifaR, Taaz, Kamiloos. Balduran, Piotrbov, deih, Oleksander, Baal Namib, szerszeń, syriusz.b, matiz123. mtobi, rick90, windows00, Madoc + brat, Paladynka, Lasca, Phelela, Sam Fisher5, Liqid, Magwisienka, siepu, QED667...
+ kilka osób jeszcze dojdzie, mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:12, SadraX napisał:

kilka osób jeszcze dojdzie, mam nadzieję...


Spoko spoko kaskę wyśle zaraz po wypłacie bo dostałem mandat i go w pierwszej kolejności musiałem zapłacić:) złodzieje jedne porządnych kierowców karają za grzeczną i bezpieczną jazdę:D ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak już napisałem na moim gs''ie, z przyczyn rodzinnych i ode mnie niezależnych nie mogę sie pojawić na Zjeździe. Są rzeczy ważne i ważniejsze, rozrywka zwykle wpada w kategorię tych mniej ważnych - mam nadzieję, że to zrozumiecie. Szczególnie mi przykro wobec tych którzy liczyli na sesję RPG. Będę z pewnością starał się to poprawić za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować