Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 00:58, Souler napisał:

Dla mnie to super a beda osoby mniejwiecej w jakim wieku ?

To zależy...popatrz na gramsajty poszczególnych forumowiczów a dostaniesz odpowiedz. Ale wahania wiekowe powinny być dosyć duże...gdzieś tak od 11 do 30 paru lat ;). Dokładniej to nie wiem więc tak jak już mówiłem sprawdź na gramsajtach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 14:34, deih napisał:

> Dla mnie to super a beda osoby mniejwiecej w jakim wieku ?
To zależy...popatrz na gramsajty poszczególnych forumowiczów a dostaniesz odpowiedz. Ale wahania
wiekowe powinny być dosyć duże...gdzieś tak od 11 do 30 paru lat ;). Dokładniej to nie wiem
więc tak jak już mówiłem sprawdź na gramsajtach :).


Może nawet od 3 do 88 :)
Im więcej różnych ludzi, tym lepiej. Ja na swoją dziewiętnaście zim nie narzekam. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2007 o 17:22, Pustelnik88 napisał:

Może nawet od 3 do 88 :)

Możliwe ale czy ja wiem czy dziecko w wieku trzech lat potrafiłoby obsługiwać komputer? ;)

Dnia 16.03.2007 o 17:22, Pustelnik88 napisał:

Im więcej różnych ludzi, tym lepiej. Ja na swoją dziewiętnaście zim nie narzekam. :>

Zgodzę się . Im więcej ludzi z innymi zainteresowaniami tym lepiej. Będzie się można czegoś innego nauczyć albo chociaż poznać te inne rzeczy ;). Więc mam nadzieję , że będzie fajnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:58, Sephirath napisał:

Pogadam z rodzicami, jak pojedzie Kamil i/albo Maciek... Może się Sol namówi :)

Sol raczej jedzie chociaż ;).....Nigdy nie wiadomo przynajmniej nie ma jej na liście.

Dnia 17.03.2007 o 20:58, Sephirath napisał:

I jadę :D

To fajnie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie teraz ciarki przeszły jak zobaczyłem moje finanse. Niby mam sporo ale zdaję na prawko co zapewne ze mnie sporo zedrze... Kurczę będzie ciężko, ale spróbuję się wyrobić. Dobrze, że domki są tanio, ale dochodzi jeszcze dojazd z Poznania no i coś na pobyt. No zobaczymy.

Furr~
Do kiedy trzeba z tymi e-mail`ami do ciebie pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie nie wiadomo jak to będzie z terminem, nie planowałem jeszcze wakacji. Najwyżej wbiję się do was z namiotem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było pojechać, ale "siła wyższa" pewnie będzie miała jakieś "ale" i inne przeciwskazania... Kur... jeszcze coś około roku do 18-nastki, a zjazd będzie wcześniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 11:06, Sophikar napisał:

Fajnie by było pojechać, ale "siła wyższa" pewnie będzie miała jakieś "ale" i inne przeciwskazania...
Kur... jeszcze coś około roku do 18-nastki, a zjazd będzie wcześniej... :(



No co ty ugadaj rodzicow, skoro mowisz, ze 18 za rok to juz masz te 17, wiec juz nie jestes takim prawilnym dzieckiem. Tzn. ja tak uwazam :P Do tego jak rodzice wychowuja swoje pociechy nie bede ingerowal, ale mowie ci pogadaj, moze sie zgodza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:07, Gul4sH napisał:

A gdyby taki zjazd odbył się w Przeworsku :D na podkarpaciu było by taniej, ładniej i bliżej
:P


To w przyszłym roku zorganizuj tam zjazd kto Ci broni?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:12, wdowiakm napisał:

To w przyszłym roku zorganizuj tam zjazd kto Ci broni?? ;))

No niby nikt, ale co u mnie w takiej dziurze można robić :D, generalnie chodziło mi o to, żeby ktoś zainteresował się z okolicy (podkarpacie) i byłoby wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:15, Gul4sH napisał:

/.../


Poczekaj do przyszłego roku może znajdzie się taka osoba, która zorganizuje tam taki zjazd ;)
Powiem szczerze, że również bym się na niego wybrał ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:16, wdowiakm napisał:

Poczekaj do przyszłego roku może znajdzie się taka osoba, która zorganizuje tam taki zjazd
;)
Powiem szczerze, że również bym się na niego wybrał ;))
Pozdrawiam.

Czyli pochodzisz też z "moich" okolic, czy po prostu lubisz tłuc się kilkaset kilosów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:27, Gul4sH napisał:

Czyli pochodzisz też z "moich" okolic, czy po prostu lubisz tłuc się kilkaset kilosów? :)


Lubię tłuc się kilkaset kilosów ;)
Lubie zwiedzać bo przecież Polska jest pięknym krajem tylko trzeba go docenić ;))
Dobra ja kończę z tym polemizowanie gdzie można zrobić jeszcze zjazd na razie w tym roku jest już zaplanowany zjazd więc nic nie zmienimy ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:34, wdowiakm napisał:

Lubię tłuc się kilkaset kilosów ;)
Lubie zwiedzać bo przecież Polska jest pięknym krajem tylko trzeba go docenić ;))
Dobra ja kończę z tym polemizowanie gdzie można zrobić jeszcze zjazd na razie w tym roku jest
już zaplanowany zjazd więc nic nie zmienimy ;)
Pozdrawiam.

ok nie przeszkadzam, ja niestety nie przyjade. Siemka i dobrej zabawy wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować