Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Stworze, Ty im tak nie "marudź" , bo jeszcze będziesz skazany na łapanie stopa :DD

Przy okazji... ile mniej więcej płaciliście za zeszłoroczny zjazd ? :>
btw. Jak ktoś jedzie z okolic Wrocka to niech da znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem na jaki patrzę, to tylko orientacyjny pociąg. Zresztą właśnie dowiedziałem się z wiarygodnego źródła o dacie zjazdu.

[20:12] <SadraX> chyba nie ma co więcej przedłużać... zjazd będzie 4-5-6-7 lipca... Amen

Sam organizator mówi o terminie jako "pewniak na 90%".
Jednak w sumie rację masz, lepiej stracić trochę nocy i korzystać na maxa na samym zlocie. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pociągów to ja z Kępna do Ostrówca Świętokrzyskiego mam 2 przesiadki 15:19 jazdy pociągiem i wyjeżdżałabym o 16:32 więc na miejscu ok. 07:51

przesiadka w Katowicach (20:08-01:32) i Skarżysko kamienna (04:41-06:30) załamka
cena biletu normalnego:
-kl.2 51zł
-kl.1 76,50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:46, Nermi napisał:

przesiadka w Katowicach (20:08-01:32) i Skarżysko kamienna (04:41-06:30) załamka
cena biletu normalnego:
-kl.2 51zł
-kl.1 76,50zł


W katowicach przesiadka, no prosze chyba w sam raz dla mnie....a moze ktos sie bedzie zatrzymywał się w bytomiu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:46, Nermi napisał:

Co do pociągów to ja z Kępna do Ostrówca Świętokrzyskiego mam 2 przesiadki 15:19 jazdy pociągiem
i wyjeżdżałabym o 16:32 więc na miejscu ok. 07:51

przesiadka w Katowicach (20:08-01:32) i Skarżysko kamienna (04:41-06:30) załamka
cena biletu normalnego:
-kl.2 51zł
-kl.1 76,50zł


W Katowicach ten pociąg z wrocka będzie. Więc wystarczy się zgrać i nie będziesz musiała w nocy sama jechać.

W Katowicach ten pociąg był by o Katowice 01:11

UWAGA! ten pociag jedzie przez znaną stacje (dodatkowa atrakcja) - WŁOSZCZOWA :)))) potem kielce i skarżysko kamienna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na zjazd zbierać co najmniej 200zł... Hm, ciężko będzie. Będę musiał chyba zrezygnować z wyjazdu w góry. Również ciężko będzie... Ale da się zrobić raczej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:13, Baal Namib napisał:

Czyli na zjazd zbierać co najmniej 200zł... Hm, ciężko będzie. Będę musiał chyba zrezygnować
z wyjazdu w góry. Również ciężko będzie... Ale da się zrobić raczej... ;-)


No, problem ;p Będziemy musieli trochę kasy przeznaczonej na trunki przełożyć do funduszu oszczędnościowego na wyjazd ;p Cholera ;p
Ale, jak to mawiają najstarsi górale " Wystarczy tylko ochota, by zarobić na wódkę dla chłopa " ;p
BTW : Nie piję, żeby nie było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:18, Probos napisał:

No, problem ;p Będziemy musieli trochę kasy przeznaczonej na trunki przełożyć do funduszu oszczędnościowego
na wyjazd ;p Cholera ;p
Ale, jak to mawiają najstarsi górale " Wystarczy tylko ochota, by zarobić na wódkę dla chłopa
" ;p
BTW : Nie piję, żeby nie było ^^


Dla niektórych duży problem. Zwłaszcza że jest jeszcze pare rzeczy, które przeszkadzają w wyjeździe. Ale bądźmy dobrej myśli. Jeżeli nie pojadę, będę z wami duchem :-) Zadzwonię do któregoś/którejś i mam nadzieje, że niektórzy chętnie pogadają ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:46, Nermi napisał:

Co do pociągów to ja z Kępna do Ostrówca Świętokrzyskiego mam 2 przesiadki 15:19 jazdy pociągiem
i wyjeżdżałabym o 16:32 więc na miejscu ok. 07:51

przesiadka w Katowicach (20:08-01:32) i Skarżysko kamienna (04:41-06:30) załamka
cena biletu normalnego:
-kl.2 51zł
-kl.1 76,50zł


Jak ja się czasem cieszę z posiadania skutera :D Poza tym będę miał max 300 km z Wawy albo 150 od siebie z działki więc dojazd prosty :) i będzie mnie kosztował jakieś 60 zł w opcji z wawy w obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:41, Liqid napisał:

Ekhm, ktoś o mnie zapomniał chyba


Nie no ja tak tylko napomniałem:) Oczywiście jest nas więcej:) Elita!

matiz123 Może oni sobie chcieli tak wiesz.. Nooo Pozwiedzać?:)

Nermi Szerszeń woli mnie:) A po drugie ja mam własny samochód.

lisek93 Phi ja mieć własne auto:P Pociągiem wybiorę transport bo jadąc Elitą jest fajniej:) Plus nie ma to jak nie dawać spać innym w danym wagonie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:14, lisek93 napisał:

Przy okazji... ile mniej więcej płaciliście za zeszłoroczny zjazd ? :>
btw. Jak ktoś jedzie z okolic Wrocka to niech da znać :)

---> Byc moze ja, choc tylko jesli akurat bede we Wrocku. A czy bede - nie wiem ;)

Tym razem nie zamierzam jechac specjalnie do Wrocka, zeby stamtad jechac na zjazd, tym razem to juz byloby bardzo nieplacalne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2008 o 20:01, matiz123 napisał:

z takich zjazdów wraca najkrótszą drogą i nie objeżdżamy niepotrzebnie (prawie) całej Polski.
;P


A to, że niby co miało znaczyć?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 10:31, Soleila napisał:

A to, że niby co miało znaczyć?:D:D:D


Że nadłożyliście niepotrzebnie drogi i tyle. : P
________________________________________________________

---> Stwór

To niegłupi pomysł! Ty masz samochód, ja mam prawko (no Ty w sumie też masz), ale jakby co na zupę możemy się złożyć po połowie, a jakbyś przypadkiem się zmęczył w czasie podróży to Cię mogę zmienić. : ) Tyle, że pojechalibyśmy jeszcze do Kępna zabrać Nermi po drodze. Ogólnie mnie się ten pomysł podoba <szerszeń dostaje wypieków na twarzy>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:18, Probos napisał:

BTW : Nie piję, żeby nie było ^^


jak to zobaczyłem, to myślałem że spadnę ze śmiechu :P

Piotrobov & pawełdomar
orientowaliście się już w jakimś dojeździe z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować