Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2008 o 16:09, Kazmierczak-M napisał:

> A to, że niby co miało znaczyć?:D:D:D
Ja proponuję tym razem obrać drogę przez Gdańsk albo przynajmniej Toruń :D

Ja natomiast proponuję zahaczyć o Bydgoszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:24, W.S.A.D napisał:

Są jeszcze miejsca? jak tak to do kiedy można zgłaszać?

1. Są.
2. "Zapisy otwarte do końca kwietnia lub do wyczerpania wolnych miejsc." - przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:10, pizmak666 napisał:

ale ja od razu z innym pytaniem, mianowicie, jak tam z mailami potwierdzającymi, wysłała już
większość, śpieszyć się z tym? bo tak szczerze to nigdy mi się za to nie chce zabrać, a na
95% jadę, więc jak, słać już? ; )

Swoją obecność potwierdziło zaledwie kilka osób w 100%... Jeśli jesteś pewien, że pojedziesz, to ślij maila. Masz jeszcze trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:29, SadraX napisał:

Swoją obecność potwierdziło zaledwie kilka osób w 100%... Jeśli jesteś pewien, że pojedziesz,
to ślij maila. Masz jeszcze trochę czasu...


czyli tak jak myślałem... no dobra, to pogadam do końca z rodzicami i możesz się spodziewać niedługo potwierdzenia...
a jak będzie z moją niepełnoletnością, telefonami, potwierdzeniem itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:30, pizmak666 napisał:

a jak będzie z moją niepełnoletnością, telefonami, potwierdzeniem itp...?

Podasz telefon, zadzwonię, zapytam rodzica o zgodę. Jeśli opiekun wyrazi zgodę na twój udział w zjeździe, to na zjazd przywieziesz dodatkowo karteczkę z treścią podaną przeze mnie i podpisaną przez rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:42, SadraX napisał:

Podasz telefon, zadzwonię, zapytam rodzica o zgodę. Jeśli opiekun wyrazi zgodę na twój udział
w zjeździe, to na zjazd przywieziesz dodatkowo karteczkę z treścią podaną przeze mnie i podpisaną
przez rodzica.

Nie no teraz to jak w szkole normalnie, "dzieci dajcie tą karteczkę rodzicom do podpisu"
A na słowo nie dało by się jechać? Albo ewentualnie podpis starszego rodzeństwa może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:48, Nermi napisał:

Nie no teraz to jak w szkole normalnie, "dzieci dajcie tą karteczkę rodzicom do podpisu"
A na słowo nie dało by się jechać? Albo ewentualnie podpis starszego rodzeństwa może być??

A Ty myślisz, że kto będzie za Ciebie odpowiadał w przypadku gdyby Ci się coś stało? Organizator zjazdu, nie ma pewnie zamiaru brać na siebie takiej odpowiedzialności, więc bez takowej zgody ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:48, Nermi napisał:

Nie no teraz to jak w szkole normalnie, "dzieci dajcie tą karteczkę rodzicom do podpisu"


Widzisz, może Tobie się to wydaje dziecinne, ale uwierz mi, to jest naprawdę słuszne wyjście. Wyobraź sobie, że masz córkę w wieku około 16 lat. Co byś zrobiła, gdyby nagle ot tak sobie zniknęła z domu na 3-5 dni? Albo jeszcze lepiej wyjechałaby pomimo Twojego braku zgody?
Podpowiem - policja i wszystko spadłoby na organizatora.

Dnia 24.01.2008 o 17:48, Nermi napisał:

A na słowo nie dało by się jechać? Albo ewentualnie podpis starszego rodzeństwa może być??


Poprzedni zjazd był na słowo. Oczywiście na słowo rodzica. Nie sądzę, by starsze rodzeństwo mogło być w tym przypadku. Inaczej mówiąc proszenie kolegi/koleżanki ze "starszym głosem" dopiero byłoby dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:48, Nermi napisał:

Nie no teraz to jak w szkole normalnie, "dzieci dajcie tą karteczkę rodzicom do podpisu"
A na słowo nie dało by się jechać? Albo ewentualnie podpis starszego rodzeństwa może być??

Chyba żartujesz :). Za młody jestem żeby ponosić odpowiedzialność za kogokolwiek prócz samego siebie. W przypadku kłopotów rodzice też byliby niepocieszeni... Potrzebna jest zgoda PRAWNEGO OPIEKUNA. Żadne przekręty nie wchodzą w grę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:42, SadraX napisał:

Podasz telefon, zadzwonię, zapytam rodzica o zgodę. Jeśli opiekun wyrazi zgodę na twój udział
w zjeździe, to na zjazd przywieziesz dodatkowo karteczkę z treścią podaną przeze mnie i podpisaną
przez rodzica.


no i dobra, wszystko będzie załatwione ; )
ciesz się już na rozmowę z moją matką, pewnie Cię wypyta o wszystko co możliwe, NIP, PESEL, grupę krwi itp.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:29, SadraX napisał:

Swoją obecność potwierdziło zaledwie kilka osób w 100%... Jeśli jesteś pewien, że pojedziesz,
to ślij maila. Masz jeszcze trochę czasu...

Ile konkretnie? Czy zostanie wyznaczony ostateczny termin wysyłania potwierdzeń, czy po prostu zamkniesz listę, kiedy zabraknie już miejsc noclegowych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:01, SadraX napisał:

Chyba żartujesz :). Za młody jestem żeby ponosić odpowiedzialność za kogokolwiek prócz samego
siebie. W przypadku kłopotów rodzice też byliby niepocieszeni... Potrzebna jest zgoda PRAWNEGO
OPIEKUNA
. Żadne przekręty nie wchodzą w grę... ;)

O rany pożartować nie można
Jak na razie rodzice wyrazili zgodę jeżeli nie będę miała zagrożeń to pojadę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:14, Bumber napisał:

Ile konkretnie?


Podpisuję się pod tym. Ile wolnych miejsc i ile zajętych?:) Poza tym do końca kwietnia nie dam rady być pewny na 100% bo w czerwcu mam sesje która może się przeciągnąć na początkowe dni lipca. Ogólnie termin początku lipca nie pasuje mi zbytnio niestety.

szerszeń45 Ale jak biorę samochód to pić nie mogę tyle %%%:) W sumie da się przeżyć^^ TO nie jest głupie wyjście:) Ekhem zabrać kogo bo chyba źle przeczytałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:15, Kafar napisał:

Widzę że też zakładasz wydłużenie się sesji :P:P:P

Bez przesady :P
Jest jeszcze wrzesień, więc nie ma się co zbytnio martwić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:20, windows00 napisał:

> Widzę że też zakładasz wydłużenie się sesji :P:P:P
Bez przesady :P
Jest jeszcze wrzesień, więc nie ma się co zbytnio martwić xD


Oj jest jest.. na poaczatku marca kończę tą sesje (muszę ją przesunąć) i od razu prawie wskoczę w następną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:15, Kafar napisał:

Widzę że też zakładasz wydłużenie się sesji :P:P:P


Heh:) Raczej to będzie wyglądaj jak rok temu.. Czerwiec na zaliczanie kolokwiów, przedmiotów i w pierwszych dniach lipca najważniejszy egzamin;( Zawsze go mam na końcu czerwca/początku lipca i tutaj może być ciężko jeśli zjazd jest w pierwszych dniach lipca. Ogólnie początek lipca to dla mnie dupny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 10:31, Soleila napisał:

A to, że niby co miało znaczyć?:D:D:D

Nic, nic. :P Hm, jeśli już zaczęłaś zaglądać do tego tematu, to może zadam jedno pytanie. :) Czy w momencie "dziania się" nadchodzącego zjazdu znowu przypomni Wam (czyli oczywiście ekipie z CDP) się, że w dni robocze pracujecie i przyjedziecie tylko na weekend? :P Czy może zrobicie sobie wolne albo coś i będziecie z nami przez cały czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować