Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Słuchajcie, mam prośbę do tych, co będą wcześniej w Poznaniu - czy ktoś kupiłby mi dwudniową wejściówkę? Ja będę coś koło 10, a wtedy to kolejka pewnie będzie miała kilometr :P To jak, podejmie się ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 01:57, balduran2 napisał:

> No niestety, PKP ma wspaniałe relację z północy do Poznania :/
Zawsze możesz na mnie poczekać do 6 ;P
Bo chyba nic innego do roboty nie będziesz miał o tej porze...

No nigdzie się poza dworzec nie wybieram :P
Posiedzę w KFC pewnie :P
Ale jakby ktoś się jeszcze znalazł o tej porze, to byłoby weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:58, Magwisienka napisał:

Słuchajcie, mam prośbę do tych, co będą wcześniej w Poznaniu - czy ktoś kupiłby mi dwudniową wejściówkę? Ja > będę coś koło 10, a wtedy to kolejka pewnie będzie miała kilometr :P To jak, podejmie się ktoś? :)

Najprawdopodobniej windows00 i ja będziemy bardzo wcześnie w Poznaniu, więc jak coś to mogą kupić.
Tylko trzeba się jakoś umówić, żeby kilka osób nie kupiło :P
Jakby co odezwij się na GG czy cuś.

windows00 ===> To Ty tez się do mnie odezwij - wymienimy się numerami telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 00:15, balduran2 napisał:

> BTW tam się za wejście płaci ile?
Tak trudno sobie takie informacje znaleźć?

a po co mam szukać jak mogę na forum zapytać... :P

-------

No to ja w niedzielę dopiero będę, bo nie mam gdzie nocować :/ Dużo zabawy mnie ominie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:08, Deejay napisał:

> > BTW tam się za wejście płaci ile?
> Tak trudno sobie takie informacje znaleźć?
a po co mam szukać jak mogę na forum zapytać... :P

-------

No to ja w niedzielę dopiero będę, bo nie mam gdzie nocować :/ Dużo zabawy mnie ominie
:(


To już lepiej tylko na sobotę przyjedz.. jest najfajniej.. niedziele są nędzne na PGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:08, Deejay napisał:

No to ja w niedzielę dopiero będę, bo nie mam gdzie nocować :/ Dużo zabawy mnie ominie
:(


Popieram Kafar jak już masz przyjechać to na sobotę bo to taki Main day jest:) Niedziela jest nędzniejsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż szkoda było czytać twoją wiadomość. Może przesadzam, ale na prawdę żałuję, że nie jedziesz, tym bardziej, że jesteś jednym z ulubionych gramowiczów, i mówię to całkiem szczerze. Mam nadzieję, że następnym razem już wszystko załatwisz :-)

Balduran: Wy gdzieś będziecie czekać, w KFC, czy coś ? Czy już na targach będzie w kolejkach stać ? :-) (A ja mam wejściówkę! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:31, Baal Namib napisał:

Balduran: Wy gdzieś będziecie czekać, w KFC, czy coś ? Czy już na targach będzie w kolejkach stać ? :-)

Zależy o której przyjedziesz.
Ale myślę, że sobie wcześniej do kolejki staniemy.
Jakby co, mam Twój numer telefonu, Ty mój zresztą też.

Dnia 18.11.2008 o 17:31, Baal Namib napisał:

(A ja mam wejściówkę! :P)

;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:31, Baal Namib napisał:

Aż szkoda było czytać twoją wiadomość. Może przesadzam, ale na prawdę żałuję, że nie
jedziesz, tym bardziej, że jesteś jednym z ulubionych gramowiczów, i mówię to całkiem
szczerze. Mam nadzieję, że następnym razem już wszystko załatwisz :-)


Dzięki Baal. Też żałuje a o tym co napisałeś pamiętaj przy jakiś podziękowaniach i wyborach na gramowicza wszech czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAK CHCECIE KUPOWAĆ BILETY TO 200M OBOK SĄ TEŻ KASY I MNIEJSZE KOLEJKI - taka mała wiadomość :)...Nie wiem jak Wy w tamtym roku , ale z eco i esiem nie czekaliśmy nawet 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie wejściówkę też proszę załatwić (pisałam do Windowsa ale nie dal znaku życia)

Ja tam jestem happy ze Kafara nie zobaczę a on już wie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:06, deih napisał:

JAK CHCECIE KUPOWAĆ BILETY TO 200M OBOK SĄ TEŻ KASY I MNIEJSZE KOLEJKI - taka mała wiadomość
:)...Nie wiem jak Wy w tamtym roku , ale z eco i esiem nie czekaliśmy nawet 5 minut.

Przede wszystkim to wystarczy pomyśleć :P. Ja kupowałem bilety w głównej hali w tamtym roku. Kolejki były przerażające, praktycznie przez całą halę.
Ale przerażały tylko przez pierwsze 5 minut: dopóki się nie zauważyło, że czynnych jest z dziesięć kas, a kolejki są dwie do dwóch xD.
Wystarczyło spokojnie podejść do jednej z 8 pozostałych i dostawało się bilety od ręki, bez żadnego czekania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, też to zauważyłem po jakichś "piip" 15 minutach czekania :P Przynajmnie na chłopaków z PGSu mozna sie bylo pogapić, bo akurat wchodzili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie nieambitne jest kupować dwudniowe wejściówki, większy hardkor zostawać na terenie targów i tam starać się o pożywienie ;P Ale ja pewnie i tak biorę dwójkę ;P
Co do gramu - macie jakieś wtyki jakie gry będzie reklamował CDP na PGA? Przydało by się podszkolić, bo coś lubią wypytywać o takie dyrdymały za gadżety. Poza tym postaram się być w sob jak najwcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:10, Nermi napisał:

To dla mnie wejściówkę też proszę załatwić (pisałam do Windowsa ale nie dal znaku życia)

Dałem, dałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany to będę miał wejściówkę na sprzedaż :p Ale prawdopodobnie na 1 dzień tylko. Cena 5 zł mniej niż te na MTP.

Wiem,że niby reklamować nie można ale jestem zdesperowany - nikt nie chce iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 19:10, Nermi napisał:

To dla mnie wejściówkę też proszę załatwić (pisałam do Windowsa ale nie dal znaku życia)

Ja tam jestem happy ze Kafara nie zobaczę a on już wie dlaczego.


Problem polega na tym że po dyskusyj z paroma osobami.. nikt nie wie dlaczego :P nawet ja..:)

Chociaż teraz myślę nad przyjazdem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 20:32, dawidos170 napisał:

Jak ktoś jest zainteresowany to będę miał wejściówkę na sprzedaż :p Ale prawdopodobnie
na 1 dzień tylko. Cena 5 zł mniej niż te na MTP.

Wiem,że niby reklamować nie można ale jestem zdesperowany - nikt nie chce iść :P

Zaraz zlecą Ci się chętni żebym tylko wiedział w jaki dzień pojadę to bym sobie zarezerwował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować