Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Ja osobiscie już zameldowany w Poznianu, teraz czekam na sobotę. O ktorej spotykamy sie pod wejściem, coś kolo 9:00 pewnie, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:31, mtobi napisał:

Ja osobiscie już zameldowany w Poznianu, teraz czekam na sobotę. O ktorej spotykamy sie
pod wejściem, coś kolo 9:00 pewnie, nie ?

Ja postaram się być ok. 9.30, mam nadzieję, że się uda :) A co do konkretnego miejsca "zbiórki" :P to pewnie i tak się zdzwonimy już na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:23, wdowiakm napisał:

Ale śmieszne :P


Ależ ja poważny na śmierć:)

Dnia 20.11.2008 o 21:23, wdowiakm napisał:

Cwaniaczek ma gdzie spać to sobie żartuje, dawaj z nami po nocy łazić zobaczymy czy będzie
Tobie do śmiechu :P


Wolę spać w moim domku :P Nie muszę szukać noclegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:50, Stwór napisał:

Ależ ja poważny na śmierć:)


Ale jesteś skromny xD

Dnia 20.11.2008 o 21:50, Stwór napisał:

Wolę spać w moim domku :P Nie muszę szukać noclegu :P


Mam pomysł zamienimy się Ty będziesz szwendać a ja będę siedział w domku co Ty na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:36, wdowiakm napisał:

Ale jesteś skromny xD


Jak zawsze:)

Dnia 20.11.2008 o 22:36, wdowiakm napisał:

Mam pomysł zamienimy się Ty będziesz szwendać a ja będę siedział w domku co Ty na to?
:D


Przykro mi nie moge bo już obiecałem że przenocuję Kamiloosa, Marra i Furra. Nie mogę ich zawieść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok będę w Poznaniu o 10.20, więc jeśli nie będzie opóźnień, to przy MTP 10 min. później. Powinno być kilka 2-osobowych zaproszeń dla Was - jak będą jacyś chętni jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:31, dawidos170 napisał:

http://www.digitalarena.pl/?page=news&news_id=145 taki mały przedruk bo może nie wszyscy
odwiedzają :) Więc jak ktoś nie ma awersji do fast food`ów to bez wychodzenia można zjeść
:)


Ja tam nie będę nic jadł tylko wezmę sobie własnej produkcji. Tylko jedno mnie martwi, że prawdopodobnie przyjadę dopiero w niedzielę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie w tym roku nie będzie tak samo jak rok temu. Zajęty jestem :/. A nawet jakbym pojechał to bym się przed gramowiczami ukrywał. ;p A co za rok ? Się zobaczy ...

<powyższa wypowiedź zawiera dużą ilość ironii <ukryta drwina for n00bz> choć zawiera co nieco prawdy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:24, Laid back napisał:

Powinno być kilka 2-osobowych zaproszeń dla Was - jak będą jacyś chętni jutro :)

Mój brat byłby chętny na wejściówkę, jeśli jakieś zostaną. :) W zamian za to oferuje zrobienie wielu ciekawych zdjęć, które można by potem w jakiejś relacji zamieścić. :)
Uda się coś załatwić? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ogłaszam wszem i wobec, że jadę na PGA!! Chyba wszyscy się cieszycie, co nie? Niestety tylko na jeden dzień. A propos w sobotę czy w niedziele, będzie więcej forumowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Laid.

O której będzie jutro w Poznaniu? Masz mi coś przekazać podobno :-). Napisałem sms''a, ale chyba podano mi niepoprawny twój numer. Więc zapytam tutaj. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować