Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

No dobra, dziś wieczorkiem to wyślę. Ale mówiąc o kilku nagraniach może przesadziłem, to jest łącznie z, hmm... 6,5 min..

To myślę, że dostanie to najpierw Loom, a gdy tenże poprawi to i przerobi-wyśle Tobie, Kamil. I mi, rzecz jasna :) .

Hm. Planowałem wrzucić swoje "dziwne" fotki w jakąś lokację, choć teraz to już chyba nie ma sensu. Zresztą, net mi ostatnio zmula... I nawet jakby mniej śmieszne się wydają ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko... ale wstyd :) . Wybacz, Adam, jakiś dziś mam Chaos w łepetynie. Ty pytasz "gdzie", ja mówię "kiedy", hahaha! Zresztą, Xantus miał chyba podobną do mojej chwilową pomroczność jasną, tak samo Ci odpisał :P !

Więc poważniej: wszystkim nam bardzo podpasowało pływanie na łódkach, całkiem możliwe więc, iż takowy Zjazd II oscylowałby w klimatach podobnych do ostatniego. Ha, może tym razem jeszcze bliżej Olsztyna, co ;> ?
Sądzę, że szanse na zorganizowanie imprezy są baaardzo duże, coś koło 99,666%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dziwne nagrania?! Dawać mi je tu na mojego maila lukaszeq(to_małpa)gmail(kropka)com! Jak nie zbyt świńskie, to może ich nie puszczę dalej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze... Spakowałem i wysyła się to do Looma... Pytanie, czy się to uda, paczka waży ponad pół MB a mój net to tragedia i jeszcze gorzej. Na ogół, znaczy ;) .

Poprosiłem nasz Konwerter ;) ,, coby po zakończeniu zabawy-przesłał to także do Was-Kamil, Lurynowicz.

I coś, co napisałem w mejlu, a co zabrzmi może mało (lub zbyt) poważnie: "Ach, i jeszcze coś... To nic (po-)ważnego przecie, ale powiedzmy, że należą mi się jakieś prawa autorskie ;) . Po prostu nie chciałbym, by fruwało to po Sieci całkowicie swobodnie, hyhyhy :D .". O, właśnie. Myślę, że mnie rozumiecie ;P . A jak się okaże, że Pan Henryk to haker i na dodatek wymiatacz we wszystkich sieciowych FPSach? Wyśledzi mnie, prześle jakieś gniazdo robali i będę miał przegwizadane. A potem dopełni obrazu zniszczenia gromiąc mnie Karabinem Maszynowym w F.E.A.R. Combat albo Minigunem w Soldacie (jedyne tego typu gry, w jakie przyszło mi "pykać", i w których mam w pewnym sensie, doświadczenie-zwłaszcza w tej drugiej :> ).

Dlatego z tej oto lokacji apeluję do Pana, Panie Heniu! Proszę potraktować mnie łagodnie, nie zrobiłem przeca nic złego, pałam do Pana sympatią i jestem wielce zadowolon, iż to Panu przypadło szkolić, jeśli dobrze zrozumiałem, tak wspaniałą ekipę, jaką jest Soleila, Furrbacca i Marrbacca! Howgh!

Pozdrawiam :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 22:12, MonkOfWar napisał:

Dlatego z tej oto lokacji apeluję do Pana, Panie Heniu! Proszę potraktować mnie łagodnie,
nie zrobiłem przeca nic złego, pałam do Pana sympatią i jestem wielce zadowolon, iż to Panu
przypadło szkolić, jeśli dobrze zrozumiałem, tak wspaniałą ekipę, jaką jest Soleila, Furrbacca
i Marrbacca! Howgh!

Nie nie, źle zrozumiałeś :P Sol jako autochtonka zna tam wszystkich i wszyscy znają ją. A ja razem z bratem szkoliliśmy się pod nadzorem kumpla Pana Henia, który zresztą razem z nami był na pomoście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 22:22, Marrbacca napisał:

Nie nie, źle zrozumiałeś :P Sol jako autochtonka zna tam wszystkich i wszyscy znają ją. A ja
razem z bratem szkoliliśmy się pod nadzorem kumpla Pana Henia, który zresztą razem z nami był
na pomoście :)


A tak, kojarzę, rzeczywiście!
Zdaje mi się, że mejl dotarł do Looma w całości i bez problemów. Wysłałem mu wszystko, co nagrałem, aczkolwiek... tylko jeden plik ma rozsądną długość :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To CDA umieszczało zdjęcia ze zjazdu forumowiczów gram.pl? Nawet nie wiedziałem :)
A starsze egzemplarze CDA da się zamówić chyba u nich na stronce internetowej, ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam myślę, że jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek ustalenia. Chyba, że ma to być kolejny spamerski wątek w którym padają tylko nazwy miast... już raz udało się zorganizować zjazd, drugi też się uda, ale organizować w listopadzie zjazd wakacyjny, to wg mnie jednak przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:29, cybekziom napisał:

Hmm...Moze w Olsztynie???Co o tym sądzicie?


Jest jedna osoba co by się z chęcią zgodziła na tą propozycje, a tak przy okazji to Soleila mówiła że to my zabieramy CDP gdzieś tam w Polskę ( ale oczywiście to pewnie żart, ale kto wie... )

Radoś mogę dać ci skana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol rok jestem na forum i nie wiedziałem ze był jakis zjazd ;/ jak bedzie nastepny to musze sie załapać :> tylko na mazury to bym musiał sie wybrac gdzies dzien przed tym wyjazdem bo bym nie wyrobił :> więc tym razem może gdzies po srodku polski albo na południu polski ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:34, Abi Dalzim napisał:

To CDA umieszczało zdjęcia ze zjazdu forumowiczów gram.pl? Nawet nie wiedziałem :)

Ano, poprzedni numer, czy dwa numery dalej...

Dnia 30.10.2006 o 19:34, Abi Dalzim napisał:

A starsze egzemplarze CDA da się zamówić chyba u nich na stronce internetowej, ale mogę się
mylić :)

Owszem, taki rodzaj prenumeraty jednego, albo paru numerów starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować