Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

W Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu czy Toruniu.. tu się można lepiej rozerwać bo ludzi i przede wszystkim atmosfera przebija stolicę, a też nie są to takie małe miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:48, gaax napisał:

Jak się jakaś żywa dyskusja rozpocznie to będę gorąco na Wrocław namawiać :)

Można by nalot na siedzibę CDA zrobić :)
Ja optuję za Warszawą, tak jak każdy by chciał, żeby to w jego mieścinie się zjazd odbył, bo miałby niedaleko i znałby okolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym, że na Warszawe to bym nie liczył,prędzej byłoby to któreś z tych miast wymienionych wcześniej :p Sam widzisz najazd na CDA mógłby być ważnym punktem programu, kolejny argument za Wrocławiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 22:26, Kamil.i.Maciek napisał:

I tak najfajniej jest w Jastarni :P moglibyśmy sobie popływać na Windsurfingu =)


Niezły pomysł co rok, co zjazd, inne dyscypliny sportów wodnych.

PsychoMan -------------> Ja bym na Warszawę nie liczył ( i bardzo dobrze ) gdyż te zjazdy powinny odbywać się na łonie natury żeby odpocząć od kompów itd. , a nie w jakiś olbrzymim mieście gdzie jest dużo spalin, i nie będzie można robić ognisk do 3 nad ranem ( i również grać w Ktulu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:02, Piotrbov napisał:

PsychoMan -------------> Ja bym na Warszawę nie liczył ( i bardzo dobrze ) gdyż te zjazdy
powinny odbywać się na łonie natury żeby odpocząć od kompów itd. , a nie w jakiś olbrzymim
mieście gdzie jest dużo spalin, i nie będzie można robić ognisk do 3 nad ranem ( i również
grać w Ktulu )

Ja tam się nie upieram i zdaję sobie sprawę, że nie wiele tu rozrywek, ale przynajmniej mam blisko :) Nie wiem w ktorej Warszawie ty byłeś, ale robienie ogniska w centrum Wawy o 3 w nocy to najfajniejsza zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:02, Piotrbov napisał:

PsychoMan -------------> Ja bym na Warszawę nie liczył ( i bardzo dobrze ) gdyż te zjazdy
powinny odbywać się na łonie natury żeby odpocząć od kompów itd. , a nie w jakiś olbrzymim
mieście gdzie jest dużo spalin, i nie będzie można robić ognisk do 3 nad ranem ( i również
grać w Ktulu )

No z tym łonem natury to też nie jest do końca takie oczywste :) Myślę, że jakieś puby jednak by trzeba zaliczyć;)
Można np zebrać się w jakimś mieście, posiedziać tam 2 dni i ruszyć gdzieś gdzie można się zachwycać pięknymi okolicznościami przyrody ;] Albo wybrać taki mox, jak np Gdańsk. Miasto jest, lokali pełno, a na noc mażna ognisko na plaży zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:33, PsychoMan napisał:

Nie wiem w ktorej Warszawie ty byłeś, ale robienie ogniska w centrum Wawy o 3 w nocy to najfajniejsza zabawa :)

Hehe to co chłopaki spotykamy się na Grochowskiej? xD ja skołuje kiełbaski, a wy trochę ognia :P
Nie no Warszawa odpada i nie ma to tamto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhmmm... no wlasnie a moze gory ??!! Mysle ze to nie glupi pomysl z tymi gorami bo w sumie to dawno tam nie bylo.

Tak Warszawa odpada bo jak bym chcial jechac do warszawy to wystarczy ze wyjde przed klatke ;p
A gory to co innego ;) OOO i oscypki taa jak ja dawno nie jadlem takiego Łoscypka z gór :D:D:D Dawajcie w gory, w gory, w gory :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:45, Modest-Vermin napisał:

W Poznaniu /ciach/

Tak, jestem za Poznaniem. :] . Mieszkam tu i gdyby taki zlot byłby w moim mieście [nie, nie mam aktu własności :P], to niemal z pewnością bym był. A tak, to niestety jest to poza moją mocą. Niestety :( . Może mało tam ciekawych miejsc ,ale kto wie? Hmmm. Kiedy by się odbył zlot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:29, Pustelnik88 napisał:

Najlepiej zjechcać się do jakiejś małej wsi i furrore zrobić :D



Hehhe mozna wpasc do jakiejs malej wsi z upominkami dla dzieci (jakies laptopy albo PC''ty albo w ogole jakies moze XBOX''y 360:P) Multum gier i roznych gadzetow i moze nawet nas za FREE przyjma :D:D

W sumie to tez nie glupi pomysl i "ziemniaczki" beda :D:D Tak naprawde to kazdy pomysl z wyjazdem poza jakiekolwiek miasto jest dobry miasta mamy na codzien spaliny, itp. A taka wies czy gory czy cokolwiek to jest fajne a jeszcze lepiej by bylo wyjechac gdzies na miesiac na lonie natury u sie troche odchamic :D Odpoczac od kompow chociaz w sumie to nie wiem jak bym zniosl miesiac bez kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:29, Pustelnik88 napisał:

Najlepiej zjechcać się do jakiejś małej wsi i furrore zrobić :D

Furrore? Furr ore, ma orać tak? Jestem za. A co by w takiej wiosce robić? Atakować sołtysa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej mega ognisko, by się zrobiło itp. gitarki, napoje... spox, a nie ciągle w mieście i mieście...
Może jakiś turniej? Na plastikowe miecze (Gothic III), szukanie w lesie skarbów (gier za free) itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:31, Liqid napisał:

> W Poznaniu /ciach/
Tak, jestem za Poznaniem. :] . Mieszkam tu


Tu juz nie chodzi czy mieszka ktos tam czy nie bo i tak nie wszyscy są z jednego miejsa. Chodzi o fajne, ciekawe miejsce w Polsce. Poza tym zjazd to jest zjazd. Ja szczerze mówiąc nie chciałbym w swoim mieście, mi się nie widzi zjazd gdzie przejadę powiedzmy kilka/kilkanaście przystanków autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja!:) Trzeba wybrać poprostu dogodne miejsce, ale wiadomo, że każdy będzie postulował za swoim miastem z prostej przyczyna : zna je najlepeij i pewnie potrafi zareklamować. Możliwe, że zjazd sie odbędzie w miejscowości o której prawie nikt wcześniej nie słyszał, ale ktoś musi ja zaproponować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:56, gaax napisał:

Racja!:) Trzeba wybrać poprostu dogodne miejsce, ale wiadomo, że każdy będzie postulował za
swoim miastem z prostej przyczyna


Ja nie postuluję, napisałem dlaczego :P To miałby być wyjazd a jak ja nie przejadę więcej niż 100/200 km w jedną stronę to źle się czuję :) Poza tym fajnej jest odwiedzać inne miejsca, bo moje 130 tys miasto mi się już znudziło...
Nawet kina nie mamy, bo Multikino procesuje się z Cinema City o budynek który postawiono we Włocławku 2 lata tema, i dojdzie do tego że jeszcze go zburzą, bo z niego nikt nie korzysta, trzeba opłacać różne podatki, w tym ochronę która czatuje więc u mnie to wogóle kaszana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a ja troche poreklamuję :p Moje 700 tys miasto raczej nie jest ubogie w rozrywki, niezliczona ilość klubów i pubów, piękny Rynek i Ostrów Tumski (nie daleko tez jest knajpka, a co!), niedługo pojawi się restautacja na wodzie, do tego studencki klimat ;) Jeśli mamy ochotę poprzebywać na łonie natury mamy do dyspozycji ogromny Park Szczytnicki i lasy znajdujące się jeszcze na terenie miasta. Nie wspominając o całkiem niedalekich Sudetach. Ale po co nam to ? ;] Ważni są ludzie a nie miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować