Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 19:03, MonkOfWar napisał:

I rzeczywiście, ten wątek jeszcze nigdy nie obrastał tak szybko :) .


Czyli można się spodziewać, że zjazd będzie zdecydowanie bardziej liczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:05, gaax napisał:

Czyli można się spodziewać, że zjazd będzie zdecydowanie bardziej liczny :)

Z takimi twierdzeniami też bym się tak nie spieszył. Poczytak sobie wątek od początku (wybacz, nie pamiętam, żebym widział Cię wcześniej, ale ja to sklerozę mam). Zobaczysz, że na pierwszej liście było hohoho ludzi. I tak z kolejnymi wymaganymi potwierdzeniami ich liczba się zmniejszała, aż zostało mniej niż 20 nie licząc pracowników CDP. W tym przypadku oczywiście, będzie więcej, ale myślę, że większość osób teraz tak bardzo będących za zjazdem i spamujących odnośnie ewentualnego miejsca, gdy przyjdzie co do czego wymówi się od przyjazdu z tych, czy innych powodów.
Wg mnie najlepszym wyjściem to byłoby czasowe zamknięcie wątku przez któregoś z moderatorów i ponowne otwarcie... ja wiem... w lutym, może w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będzie zjazd forumowiczów w 2007r.?? Ja chcętnie bym się przejechał. Może Arar pojedzie? Fajnie byłoby jakby Graczo zaszczycił nas swoją obecnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:26, Marrbacca napisał:

> Czyli można się spodziewać, że zjazd będzie zdecydowanie bardziej liczny :)
Z takimi twierdzeniami też bym się tak nie spieszył. Poczytak sobie wątek od początku (wybacz,
nie pamiętam, żebym widział Cię wcześniej, ale ja to sklerozę mam). Zobaczysz, że na pierwszej
liście było hohoho ludzi. I tak z kolejnymi wymaganymi potwierdzeniami ich liczba się zmniejszała,
aż zostało mniej niż 20 nie licząc pracowników CDP. W tym przypadku oczywiście, będzie więcej,
ale myślę, że większość osób teraz tak bardzo będących za zjazdem i spamujących odnośnie ewentualnego
miejsca, gdy przyjdzie co do czego wymówi się od przyjazdu z tych, czy innych powodów.
Wg mnie najlepszym wyjściem to byłoby czasowe zamknięcie wątku przez któregoś z moderatorów
i ponowne otwarcie... ja wiem... w lutym, może w marcu


Masz racje Marr. Trzeba by bylo poprosic ktorego z moderatorow, bo zaczyna sie tutaj po prostu robic balagan. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:58, Yamamoto napisał:

Gdzie będzie zjazd forumowiczów w 2007r.?? Ja chcętnie bym się przejechał. Może Arar pojedzie?
Fajnie byłoby jakby Graczo zaszczycił nas swoją obecnością :D


Ja tam bym się Ciebie najchętniej spodziewał :D Na tegorocznym Cię nie było... a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:26, Marrbacca napisał:

/.../ I tak z kolejnymi wymaganymi potwierdzeniami ich liczba się zmniejszała,
aż zostało mniej niż 20 nie licząc pracowników CDP. W tym przypadku oczywiście, będzie więcej,
ale myślę, że większość osób teraz tak bardzo będących za zjazdem i spamujących odnośnie ewentualnego
miejsca, gdy przyjdzie co do czego wymówi się od przyjazdu z tych, czy innych powodów.

Część też (mała bo mała) przyjechała praktycznie w ogóle nie udzielając się w tym wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 13:44, Yarr napisał:

Ja tam bym się Ciebie najchętniej spodziewał :D Na tegorocznym Cię nie było... a szkoda.


Chętnie bym Cię poznał :D ZObaczył bym strasznego i tajemniczego Yarra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:52, Vaxinar napisał:

Eh - nad morzem zły pomysł.
Najlepszy to Warszawa, bo miej więcej taka sama odległość ze wszystkich krańców Polski i w
ogóle dużo ludzi jest z Wawy. Co mam zrobić jak mieszkam na górym śląsku ? Najlepsze miejsce
to Warszawa..


>Popieram też jestem z Wawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferie zimowe i w ogóle ferie w Warszawie? Dzięki, wolę zapolować sobie na smoki i przesłać życzenia świąteczne gołębiem jak to u nas robi się w Suwałkach. :D Ale my przynajmniej mamy jeziora, super kuchnię regionalną i niebrzydkie laseczki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa? Rzeczywiście, ferie w stolicy, to kiepski pomysł. Ja mam idealne ferie tu, w Beskidzie Małym. Do granicy polsko-czesko-słowackiej 80 km, góry i cisza....mmmmm .... Ale co do mnie, to wątpie bym pisał się na jakikolwiek zjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:02, lurynowicz napisał:

Ferie zimowe i w ogóle ferie w Warszawie? Dzięki, wolę zapolować sobie na smoki i przesłać
życzenia świąteczne gołębiem jak to u nas robi się w Suwałkach. :D Ale my przynajmniej mamy
jeziora, super kuchnię regionalną i niebrzydkie laseczki. ;)


Tak, a my ostre szabelki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł(jeżeli ktoś już to wymyślił to sry).Jeżeli by ktoś był zainteresowany tym zjazdem a naprzykład mieszka we Wrocławiu,Gdańsku itd.Taki zjazd powiniem odbyć się w kilku miastach bo nie każdy może przyjechać do inego miasta.Ja mieszkam w Wawie więć każdy kto jest z wawy niech napisze swoje ksywki a póżniej można zrobić liste osób które są z wawy(oczywiście zainteresowani zjazdem)a póżniej umówić się naprzykład w Arakadi.To samo tyczy się inych miast co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:31, Darth PeTeR napisał:

co wy o tym sądzicie?


Uważam to za błąd. Spotkanie forumowiczów z Ełku to ja mam codziennie w szkole (znajomy) i w weekendy (brat). Myślisz że znajdę ich więcej...? Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że nie. Poza tym tu nie chodzi o spotykanie się dla samego spotykania. Tu chodzi o poznanie osób z forum w życiu rzeczywistym. Ewnetualnie ponowne ich spotkanie. Poza tym czemu akurat dlatego że TY mieszkasz w Warszawie, to akurat stolica ma być najlepsza i jedyna? Jeśli wiesz o jakiejś imprezie, która zainteresuje wszystkich (lub przynajmniej większość) potencjalnych zjazdowiczów, to wówczas oferuj akurat to miasto...

Do wszystkich - ja wiem, że najchętniej to wy byście chcieli mieć zjazd we własnym mieszkaniu. Ale takie chęci do niczego nie doprowadzą, dopóki ktoś nie ma pensjonatu/hotelu/czegokolwiek na poziomie (niepotrzebne skreślić) co pomieściłoby 30-40 osób. A z tego co się orientuję tylko jedno rodzeństwo na forum mogłoby udostępnić coś takiego za symboliczną opłatą i też tylko na 15 osób... No dobra, wszyscy wiedzą, że mówię o sobie.

Poza tym przypominam - Sol powiedziała, że tym razem to forumowicze zabierają gdzieś CDP. A że CDP znajduje się w stolicy, to raczej nie będziemy ich zabierać do ich domów, gdyż według mnie to jest nieco bezsensowne. Wielu poprzednich zjazdowiczów, oraz wówczas nieobecnych, lecz zainteresowanych stwierdziło, że wybrałoby się (znowu) pod żagle. Dlatego też proponuję mazury. Nie dlatego, że tu mieszkam. Po prostu sądzę, że mazury mają coś do zaoferowania - w tym przypadku jeziora, lasy, dużo miejsc gdzie możnaby przenocować (o jakichś ogniskach nie wspominając). Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłyby również góry lub morze. Ponieważ tam jest co robić. Tam nie trzeba szukać jakichś dodatkowych rozrywek - one są na wyciągnięcie ręki...

I wracając do ściśle Twojej osoby - jak tak ciężko Ci myśleć o zjeździe poza Warszawą, to może od czasu do czasu wybierz się do jakiegoś lasu na spacer...? Naprawdę nie tylko w mieście jest przyjemnie (a mogę rzec nawet, że poza jest znacznie lepiej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:48, Furrbacca napisał:

[m]


No..masz racje tylko nie napisałem że tylko w moim mieście może odbyć się zjazd..Napisałem że to może się tyczyć inych miast...Acha jeszcze jedno w 100% zgadzam się z tobą że na świerzym powietrzu jest lepiej niż w mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować