Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 19:41, PsychoMan napisał:

bo ja ze Stolicy jestem i reszty Polski nie znam bo po co :D


Ach, typowy tekst Warszawiaka - pff. Troszkę okna na świat by się przydało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 19:31, Kamil.i.Maciek napisał:

Tylko ten dojazd tym autokarem...:P No nie powiem wiele przygód mieliśmy xD



No autokar to byl niezawodny :P:P W sumie to wspolczuje temu kierowcy ktory zreszta chyba jednak wiedzial ze cos jest nie tak, bo jak inaczej wytlumaczyc skad mial w bagaziniku butelki z woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:48, Modest-Vermin napisał:

> bo ja ze Stolicy jestem i reszty Polski nie znam bo po co :D

Ach, typowy tekst Warszawiaka - pff. Troszkę okna na świat by się przydało..

No wiesz ?! "typowy tekst Warszawiaka"....a ty drogi Modest-Vermin jesteś z...niech zgadne...Krakowa, tak ? ;]
Nie każdy Warszawiak nie wie, gdzie reszta Polski leży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:48, Modest-Vermin napisał:

Ach, typowy tekst Warszawiaka - pff. Troszkę okna na świat by się przydało..

Miałem nadzieję, że wyczujesz ironię, ale poważnie nie wiem gdzie jest Malinowka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:57, Skwarek pl napisał:

No wiesz ?! "typowy tekst Warszawiaka"....a ty drogi Modest-Vermin jesteś z...niech zgadne...Krakowa,
tak ? ;]

Rację ma i nie jest z Krakowa. A po jego tekście mógłbyś równie dobrze wnioskować, że może jest z Poznania taka wieś na zachód od Warszawy),a może ze Śląska np Katowic (taka wieś mniej więcej na południe i trochę na zachód). Może być też z Łodzi, tam też was nie kochają, to zaraz po Warszawie największe miast... o przeprszam największa wieś Polski...

Dnia 04.11.2006 o 19:57, Skwarek pl napisał:

Nie każdy Warszawiak nie wie, gdzie reszta Polski leży :P

Ale są i tacy co nie wiedzą ? To daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:03, Vaxinar napisał:

Rację ma i nie jest z Krakowa.

O nie mój drogi kolego forumowiczu, racji nie ma.

Dnia 04.11.2006 o 20:03, Vaxinar napisał:

A po jego tekście mógłbyś równie dobrze wnioskować, że może
jest z Poznania taka wieś na zachód od Warszawy),a może ze Śląska np Katowic (taka wieś mniej
więcej na południe i trochę na zachód).

Z całym szacunkiem, ale nie musisz mi mówić gdzie co leży....

Dnia 04.11.2006 o 20:03, Vaxinar napisał:

Może być też z Łodzi, tam też was nie kochają, to zaraz
po Warszawie największe miast... o przeprszam największa wieś Polski...

Tak, odrazu widać zazdrość w twoich słowach....nie martw się, może kiedyś się przeprowadzisz do Warszawy :P

Dnia 04.11.2006 o 20:03, Vaxinar napisał:

Nie każdy Warszawiak nie wie, gdzie reszta Polski leży :P
Ale są i tacy co nie wiedzą ? To daje do myślenia.

Są tacy co nie wiedzą, nie tylko z Warszawy, a są nawet tacy, którzy mówią na wszystko "wieś" i o lokalizacji potrafią powieidzieć tylko : "na pólnoc, na południe" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:09, Skwarek pl napisał:

O nie mój drogi kolego forumowiczu, racji nie ma.

No cóż, to tylko moje zdani, drogi kolego.

Dnia 04.11.2006 o 20:09, Skwarek pl napisał:

Z całym szacunkiem, ale nie musisz mi mówić gdzie co leży....

Z całym szacunkiem nie jestem o nic zazdrosny.

Dnia 04.11.2006 o 20:09, Skwarek pl napisał:

nie martw się, może kiedyś się przeprowadzisz do Warszawy :P

W planach od małego miałem Kraków, od pierwszej podróży tam, miałem chyba ze 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrczę, widzę, że moja ironia obudziła świętą wojnę. Ja uważam, że każdy Polak powinien znać geografię swojego kraju z umiejscowieniem "wsi" z populacją większą niż 50tys. To moim zdaniem minimum.
Sam mowię o wszystkim wieś, w tym o Warszawie, ale mowię to z przekąsem i złośliwością (co u mnie jest normalne). I naprawdę nie należy sie o to spierać.

Odnośnie tematu, najchętniej bym widział zjazd w gorach (bo ładnie) lub w Wawie (bo blisko mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:16, PsychoMan napisał:

Qrczę, widzę, że moja ironia obudziła świętą wojnę. Ja uważam, że każdy Polak powinien znać
geografię swojego kraju z umiejscowieniem "wsi" z populacją większą niż 50tys. To moim zdaniem
minimum.
Sam mowię o wszystkim wieś, w tym o Warszawie, ale mowię to z przekąsem i złośliwością (co
u mnie jest normalne). I naprawdę nie należy sie o to spierać.

Odnośnie tematu, najchętniej bym widział zjazd w gorach (bo ładnie) lub w Wawie (bo blisko
mam :))

W Wawie ;] najlepiej to wogóle na Bródnie, lub na Wileńskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:16, PsychoMan napisał:

Ja uważam, że każdy Polak powinien znać geografię swojego kraju z umiejscowieniem "wsi" z populacją > większą niż 50tys. To moim zdaniem minimum.

Mało kto zna. Wiesz gdzie leży Grudziądz ? Ma 100 tys i mam tam rodzine. Wiesz gdzie leży Sosnowiec ? Tutaj mieszkam a ma 250 tys, a Zamość ?

Dnia 04.11.2006 o 20:16, PsychoMan napisał:

Odnośnie tematu, najchętniej bym widział zjazd w gorach (bo ładnie) lub w Wawie (bo blisko
mam :))

W Warszawie najlepiej, każdy wie gdzie leży i najłatwiej chyba dojechać, jeżeli chodzi o PKP / PKS. Z każdego miejsca jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racje mam bo nie jestem z Warszawy a trudno żeby warszawiak mówił o warszawiaku. A opinii o warszawiakach najlepiej poznać poza województwem mazowieckim. Co do żartów i ironii, to z pewnością nie stronicie. Nikt nikogo nie obraził, o nic hałasu nie zrobiłem, tylko zauważyłem po raz kolejny "takie zjawisko", bo nie chcę tu nazywać słów po imieniu. Wokół każdego miasta by się znalazły jakieś dziury cywilizacyjne, i przyznam że nawet u siebie zaobserwowałem traktowanie jakby z góry ludzi którzy są w takiej miejscowości czy innej, teraz może to już się zmienia, ale Warszawa to zawsze będzie pępkiem Polski, ale bez przesady :) No i tyle z mojej skromnej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo kryć...
Warszawiacy naprawdę nie mają dobrej opinii w reszcie Polski. Szczególnie w miejscowościach nastawionych na wypoczynek letni.
A sam z doświadczenia wiem, że to właśnie po warszawiakach należy się spodziewać ''gorszego'' zachowania. Mówię to z perspektywy ''właściciela'' pensjonatu mazurskiego. Naprawdę nie spotkałem się u nikogo innego takiej arogancji i poczucia wyższości niż właśnie u mieszkańców stolicy :(.
Oczywiście, nie wszyscy są tacy, powiem więcej - nawet tu na forum jest zupełne zaprzeczenie stereotypu warszawiaka, choć sam w Warszawie mieszka od lat (Pozdrowienia Yarr ;P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa się świetnie nadaje na jakieś zebranie małe, ale na zjazd - wogóle. Gdzie niby lud miałby mieszkać, no i co tam robić? Grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować