Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 14:22, cybekziom napisał:

Chętnie bym pojechał do Torunia czy Gdańska bo to są najlepsze miejsca rozrywki.


No Toruń to bardzo fajne miasto, można tam wpaść :) Kwestia czy to będzie w okresie jakieś "dłużej przerwy naukowej" to wtedy ja mogę się dalej zapuścić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:43, tosz napisał:

czy juz był taki zjazd i czy byli na nim moderatorzy ?


Tak, był taki zjazd w Malinówce na mazurach, z moderatorów był tylko Volvox :))
Oj w przyszłym roku pliska jedźmy gdzieś z TYHE xD na pewno było by to pouczające =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Furrore? Furr ore, ma orać tak? Jestem za. A co by w takiej wiosce robić? Atakować sołtysa?

Ej, ej!
Bez takich! :P
Uwierz mi, jest naprawdę dużo rzeczy do robienia na wsi (szczególnie na mazurach :D). Powiedziałbym nawet, że więcej niż w mieście...

Na przykład pomaganie Marrowi rąbać drewno na zimę ;).
Ale bardziej serio - jezioro, las, liczne sprawdzone trasy rowerowe (czyt. kolejne jeziora), dużo miejsca, spokój, nikt zjazdowiczom nie przeszkadza. Sielanka inaczej mówiąc.
Poza tym w mieście ciężko trafić na boisko do siatki, ale to już tylko dla zainteresowanych.
Jakby zjazd był u mnie - z pewnością dałoby się zorganizować plany na cały tydzień, żeby się zjazdowicze nie nudzili. Jedynym problemem jest miejsce - nie więcej niż 16 osób. A to już bardziej pod nieoficjalny by podpadało...
Ale jest tak jak wszyscy mówią - każda pliszka swój ogonek chwali :). Tyle że ogonek mojej pliszki jest ładniejszy, niż waszych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie możesz liczyć, hehe... ;) Zapewnisz atrakcję - przyjeżdżam. Daleko nie mam. Moglibyśmy nawet zrobić wycieczkę do Suwałk i do Klasztoru Kamedulskiego na Wigrach. Sceny z gier komputerowych wśród zakonniczych eremów... mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu wybrać miejsce następnego zjazdu w sposób demokratyczny. Niech cdp zrobi jakieś ankiety i tam będą do wyboru miejsca. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, ja już wiem najlepiej jakie moje dziecko jest piękne i zdolne :D

Ja też bym proponował mazury. Byłem tam pare razzy, i klimat jest rzeczywiście chilloutowy na maksa. Wypas by był jakbyśmy byli na łódce :D. Wynająć parę na jakieś 40 osob, i byłaby niezła wyprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze, że to zły pomysł. Lepiej przeprowadzić jakis przetarg;) Wysunąć kilka propozycji omówić na forum i dać CDP możliwość wyboru wg nich najlepszego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... myślę, że w góry mogłoby być ciężej z czysto praktycznego względu: drożej. Bo:
a) wyjazd w góry na 1,5 dzień nie ma za wielkiego sensu, jeśli już trzeba by było być tam dłużej;
b) tam jest drożej, sezon kończy się chyba później;
c) po tegorocznym Zjeździe na kolejny będzie chciało się udać jeszcze więcej Gramowiczów, co jeszcze bardziej zwiększa cenę.
Powyższe gderanie odnosi się do hipotetycznej sytuacji pt. "Gramowicze płacą tylko za swój dojazd, jeśli nie zabierają się z CDP, bo to CDP wszystko inne opłaca". W przeciwnym wypadku-to co innego. Choć ja bym wtedy nie pojechał. 11 godzin (założenie: Tatry) na każdą drogę? To co, zjem kiełbachę, podziałam Wam i Sol na nerwy i pojadę? Yyy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:26, mtobi napisał:

Ja też bym proponował mazury. Byłem tam pare razzy, i klimat jest rzeczywiście chilloutowy
na maksa. Wypas by był jakbyśmy byli na łódce :D. Wynająć parę na jakieś 40 osob, i byłaby
niezła wyprawa :D


Dawajcie na Mazury :D (Moje okolice :)) Lasy, jeziorka, wzgórza, normalnie Rohan :D Dużo miejsca na ogniska itp. (Wyżej już proponowałem, by zjazd odbył się wszędzie OBY NIE w mieście...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za okolicami Opola albo Wrocławia.:)
A nie można zrobić po prostu dwóch lub trzech zjazdów w różnych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale góry to nie tylko Tatry :) Mamy jeszcze kilka miejsc zdecydowanie tańszych. Najpiękniej byłoby w dzikich Bieszczadach, ale tam jest problem z dojazdem... Osobiście byłbym za Beskidem Żywieckim ;) Tanio, ładnie dobry dojazd.
A lie osób bylo na tym zjeździe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, za dużo kasy by poszło. A poza tym, wszyscy by pojechali tam gdzie mają bliżej, i w sumie 3/4 osób byś nie spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:52, gaax napisał:

A lie osób bylo na tym zjeździe ?


21-23, nie pamiętam dokładnie ;) . Razem z Ekipą CDP, bez Pana Henia ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to podajcie datę spotkania... Wszystko zależy głównie od terminu, czy komuś pasjue czy (oby :)) nie..

Nie ma po co otaczać się górami, rzekami czy czym tam jeszcze (nie uważam, że jest to brzydki widok), ale to nie one tworzą atmosferę... To forumowicze ją tworzą. Można by było spotkać się nawet na polu, posiedzieć, pogadać i byłoby tak samo (atmosfera) jak w innym otoczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pogodzę Was- spotkajmy się na neutralnym gruncie - w Berlinie:)))
To że mam tam bliżej niż do Poznania nie mówiąc już o Wawie czy innym Krakowie jest sprawą drugorzędną.
A że klika razy w mieisącu odwiedzam to miasto gwarantuje przewodnika po mieście gratis:P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:54, MonkOfWar napisał:

21-23, nie pamiętam dokładnie ;) . Razem z Ekipą CDP, bez Pana Henia ;) .


No to jaki problem? Górskie "chaty" są przeciętnie dla 40 osób (ostatnio się orientowałem szukając czegoś na sylwestra) a i niejedna pomieści 100:)

CermatoX ---> Pomysł ciekawy, ale nie przejdzie z prozaicznej przyczyny - pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:57, Pustelnik88 napisał:

Tak wogóle to podajcie datę spotkania... Wszystko zależy głównie od terminu, czy komuś pasjue
czy (oby :)) nie..

A ja powtórzę. To za wcześnie na ustalanie czegokolwiek. Jak na razie to wątek spamerski, gdzie coraz któryś się przerzuca gdzie to byłoby lepiej na zjazd. A czas? Ludzie, jeszcze ponad pół roku! Kto wie co się przez ten czas wydarzy... Każda dezycja mogłaby być zmieniania jeszcze setki razy, to samo tyczy się miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:45, Marrbacca napisał:

A czas? Ludzie, jeszcze ponad pół
roku! Kto wie co się przez ten czas wydarzy...


Rzekłbym, że nawet 3/4 ;> .

I rzeczywiście, ten wątek jeszcze nigdy nie obrastał tak szybko :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować