Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas: Nergal zamyka listę aktorów podkładających głos w polskiej wersji Risen 2: Dark Waters, mamy pełny spis nazwisk

95 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

W Risen 2 usłyszymy głosy prawie sześćdziesięciu profesjonalnych aktorów – wiemy, bo mamy pełną listę lektorów, na której nie brakuje znanych nazwisk.

Przeczytaj cały tekst "Tylko u nas: Nergal zamyka listę aktorów podkładających głos w polskiej wersji Risen 2: Dark Waters, mamy pełny spis nazwisk " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 09:57, Redjevel napisał:

"powiedziałem znikaj..."

Nie rozumiem dlaczego twórcy nie chcą aby ich gra była 18+


W Risen 2 nie zabraknie twardego i bezpośredniego słownictwa. W końcu to klimaty pirackie z prawdziwego zdarzenia, a nie disneyowskie "Piraci z Karaibów" :). Weź jednak poprawkę na to, że próbek dźwiękowych mogą słuchac osoby w różnym wieku. Stąd decyzja, żeby nie publikować tych bardziej "soczystych" fragmentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super wiadomość! Czekam jeszcze na info, że Behemoth skomponuje jakieś kawałki do Wiedźmina 3 lub nagra jakiś ciekawy teledysk promujący Wiedźmina 2 na X360!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 11:17, Humunkulus napisał:

Znowu ten tępak Nergal. Beztalencie. A co do reszty aktorów jest naprawdę spoko.


A gdzie wczesniej był Nergal? Jakoś nie kojarzę go jako osoba podkłdająca głos w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 10:22, Kenshin_Cenega napisał:

Weź jednak poprawkę
na to, że próbek dźwiękowych mogą słuchac osoby w różnym wieku. Stąd decyzja, żeby nie
publikować tych bardziej "soczystych" fragmentów.


No ok, ale gra wyjdzie z "16" na pudełku, więc jak taki dzieciak później kupi to i tak co ma usłyszeć to usłyszy...

Odnośnie postaci Slane''a. Czy to czasem nie jest główny antagonista, ten śmiesznie ubrany na czarno pirat który w trailerze wbija jakiś kostur w ziemię i rży jak szalony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pan Adam na pokazanych próbkach nie zachwyca, jego wypowiedź także nie jest ani szczególnie błyskotliwa ani tym bardziej przemawiająca dla [postronnego] słuchacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 11:41, Sanders-sama napisał:

Odnośnie postaci Slane''a. Czy to czasem nie jest główny antagonista, ten śmiesznie ubrany
na czarno pirat który w trailerze wbija jakiś kostur w ziemię i rży jak szalony?


Niestety nie mogę ujawnić żadnych szczegółów. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chociaż jeden "aktor", który wcześniej w dubbingach się nie pojawił. A listę nazwisk aktorów można by podesłać do Urzędu Antymonopolowego z dopiskiem "ci w każdym dubbingu występują, może warto wszcząć postępowanie antymonopolowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować