Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: Guild Wars 2

41 postów w tym temacie

Huh. Procesora mi nie załapało (i7 Q-740), a dyski to łapie tylko pierwszą partycję. Już ten skaner Blizzardowy dużo lepiej wyłapywał części.

No nic. I tak nie liczę na zaproszenie. W sumie chyba tak byłoby lepiej - po co sobie psuć zabawę przy pełnej wersji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na co czekały miliony w końcu dostępne! Mam teraz poważny dylemat czy ewentualnie chcę się w tym babrać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przegladałem na ich stronie skille i profesje..jezu ale masakra. łucznicy walą jak z karabinu, a thief swoimi starymi pistoletami wali jak z armaty samopowtarzalnej..tragedia. Osobiscie nie zagram w to. odstraszyło mnie brak logiki..wszystko tu ustawili na efekty specjalne. Świat to jeden wielki bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby się zapisać do bety trzeba znać hasło i login z pierwszego Guild Wars? - ja, niestety nie pamiętam i min. dlatego już w pierwszą część nie gram ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:38, Silvari napisał:

przegladałem na ich stronie skille i profesje..jezu ale masakra. łucznicy walą jak z
karabinu, a thief swoimi starymi pistoletami wali jak z armaty samopowtarzalnej..tragedia.
Osobiscie nie zagram w to. odstraszyło mnie brak logiki..wszystko tu ustawili na efekty
specjalne. Świat to jeden wielki bubel.

Zbytnio nie przesadzasz? Dla mnie bronie palne wykonano w miarę normalnie, nie zauważyłem żadnych strzałów z armat czy czegoś takiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

Żeby się zapisać do bety trzeba znać hasło i login z pierwszego Guild Wars? - ja, niestety
nie pamiętam i min. dlatego już w pierwszą część nie gram ...


Żeby zapisać się do bety nie trzeba nawet mieć konta w GW1, więc login i hasło zbędne są i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:40, lis_23 napisał:

Żeby się zapisać do bety trzeba znać hasło i login z pierwszego Guild Wars? - ja, niestety
nie pamiętam i min. dlatego już w pierwszą część nie gram ...

Nope, nie trzeba. Wystarczy email, wiek, kraj + mala ankietka i troszkę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:38, Silvari napisał:

Osobiscie nie zagram w to. odstraszyło mnie brak logiki..


Żelaznej logiki w grach MMO tego typu ze świecą szukać, zresztą nic w tym dziwnego - taki gatunek.

Swoją drogą cóż za różnica czy odda jeden strzał za 50% twojego hp czy dwadzieścia w ramach jednej umiejętności? Poza tym, że animacja będzie mniej efektowna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:38, Silvari napisał:

odstraszyło mnie brak logiki..


Mocarny argument. Grałeś kiedykolwiek w jakąś grę komputerową? Poza edukacyjnymi, bo tam logika jest na porządku dziennym. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 22:53, HumanGhost napisał:

> odstraszyło mnie brak logiki..

Mocarny argument. Grałeś kiedykolwiek w jakąś grę komputerową? Poza edukacyjnymi, bo
tam logika jest na porządku dziennym. ;]


Klasyczny Rachunek Predykatów 3D - The Game to nadal moje niespełnione marzenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super może się załapie gdy by mi ciągle błąd nie wyskakiwał. "A network error has occured... Can''t send system information. Sorry =( " Też komuś takie coś wyskakiwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie wiedziałem, że zapisy się dziś zaczęły, ale coś mnie skusiło żeby wejść na stronę GW2, patrze, a tam zapisy na betę więc się zapisałem XD ale zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką samą sytuację jak Cthulhu_X. Nawet jak uruchamiam programik z wymuszoną kartą z o wysokiej wydajności to wykrywa tylko Intel HD... Bez sensu, że nie można wysłać innych zestawień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 09:25, Daerdin napisał:

Mam dokładnie taką samą sytuację jak Cthulhu_X. Nawet jak uruchamiam programik z wymuszoną
kartą z o wysokiej wydajności to wykrywa tylko Intel HD... Bez sensu, że nie można wysłać
innych zestawień...


Zgodnie ze słowami Reginy program wyśle informacje o obu kartach mimo tego, że program pokaże tylko jedną.
http://twitter.com/#!/GuildWars2/status/172562835442896896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 06:18, HumanGhost napisał:

Lipa, mija tyle czasu a ja nadal nie mam meila potwierdzającego zapis. Cos czuję, że
ANet zniknęło pod lawiną wpisów.

Prześledź twittera @GuildWars2 - wysyłali 2-3 razy w ciągu ostatniej doby linka, na którym można requestować ponowne wysłanie maila potwierdzającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszedlem na ta strone z tym resendem a maila dalej nie dostalem, jak przez to nie dostane sie do bety to komus stanie sie krzywda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się, mam nadzieję, że będzie mi dane sprawdzić GW2 jeszcze przed premierą, bo bardzo czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować