Zaloguj się, aby obserwować  
Icestalker

Kącik Pracy Domowej [M]

10604 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 15:35, micaa napisał:

Wie ktoś może jak nazywali się urzędnicy, dowódcy ateńskiej armi ??

Stratedzy (forma pojedyncza strateg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jutro sprawdzian z Wos''u i musze na nim Wymienić najważniejsze wydarzenia polityczne i gospodarcze z kraju i ze swiata... pomoże ktoś? Albo zapoda dobrą stronkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wchodzisz np. onet w wiadomości i masz nie taki problem poszukać, ja mam dość głupie zadanie nie wiem co mam napisać jakby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny:
Opowiedz o spotkaniu z człowiekiem, które było dla Ciebie zarówno ważne, jak i intrersujące. Podaj powody, dla których tak je oceniasz.

Nie jestem aż taki dobry z polskiego, nigdy nie wiem od czego mam zacząć pisać. Jakby ktoś mógł mi napisać taki plan co pisać to było by ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:57, 143872 napisał:

No wchodzisz np. onet w wiadomości i masz nie taki problem poszukać, ja mam dość głupie zadanie
nie wiem co mam napisać jakby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny:
Opowiedz o spotkaniu z człowiekiem, które było dla Ciebie zarówno ważne, jak i intrersujące.
Podaj powody, dla których tak je oceniasz.

Nie jestem aż taki dobry z polskiego, nigdy nie wiem od czego mam zacząć pisać. Jakby ktoś
mógł mi napisać taki plan co pisać to było by ok.


Weź po prostu najpierw sie zastanów kto jest twoim idolem, albo np. nie wiem... zastanów się z kim chcesz sie spotkać... Emma Watson? :P Chopin? Potem napisz dlaczego chcialbyś sie z nim spotkac (np. bo lubisz muzykę, oraz ogromnie interesuje Ciebie ta sztuka dlatego byś mógł zadać mnóstwo pytań i to Ciebie interesuje) i koniec...

A co do mojego problemu, to ja chce ogolne typu "Wybory Parlamentarne", "Dysmisja rządu" itp. -.- A nie chce takich posrednich typu "Polska wygrała mecz z Holandią" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:08, 143872 napisał:

No dobra a od czego mam zacząć ? Co do twojego problemu to nie wiem co Ci poradzić :P



Napisz mniej wiecej tak: "Jeżeli miałbym tak niesamowitą możliwość spotkania sie z obojętnie jaką osobą, z pewnościa była/był by to ........ Dokonałem takiego wyboru ponieważ uważam ze ta postać jest bardzo ważna w dziejach .... (jezeli to Polak to np. w dziejach Polski) . Dokonałem takiego wyboru gdyż jestem zafascynowany (np. tworczoscią) tej osoby.....

i tak dalej, i tym podobne...

Wymyśl jakieś głupstwa dalej i sam sciemniaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to ma być że się spotkałem z kimś a nie że gdybym miał możliwość ... :P Zresztą już skończyłem. Napisałem że spotkałem się z Markiem Plawgo :P No praktycznie to jest mój autorytet bo także biegam 400m ppł i chcę być taki jak on :) Rozpisałem się na stronę A4. No dużo to nie jest ale zawsze coś, no i jest ot praca samodzielna. Mam nadzieję że dostanę pozytywną ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, łatwe zadanie z przyrody jak ktoś posiada farby bo ja chwilowo nie mam :D Jakie kolory otrzymasz mieszając farby:

Czerwone i Zielone, Niebieskie i Zielone, Niebieskie i Czerwone a także Czerwone, Zielone i Niebieskie. Proszę powiedźcie bo inaczej jestem skończony ^>^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:53, Piotr13PL napisał:

A ja mam jutro sprawdzian z Wos''u i musze na nim Wymienić najważniejsze wydarzenia polityczne
i gospodarcze z kraju i ze swiata... pomoże ktoś? Albo zapoda dobrą stronkę?

Za moich czasów gdy miałem wypisać takie coś zawsze miałem pełne 5, czemu? Metoda jest prosta. Na drugiej ławce brałem moją poczciwą Nokie 3510i wchodziłem na WAP-a i wszystko od góry do dołu spisywałem, polecam tę metodę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować