Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 14:25, Blackbird napisał:

> bo od "sekretarzy" to można tutaj wyzywać się bezkarnie. :-)
W zasadzie, to nie wiem czemu jest Moderator,
a nie właśnie Czekista. Byłoby właściwie bardziej w klimacie, bo Moderator jakoś tak
oderwany jest od stylu gramowego. No, albo w lżejszej wersji: Milicjant.
Pewnie po takiej zmianie statusu Moderatora na jedynie słuszny, Volvox i Wodzasty natychmiast
zrzekli by się funkcji i gram.pl zeszło by już zupełnie "na dno nocy".


Alternatywna wersja historii:
- EA i gram.pl uruchamiają akcję promocyjną RA3 ze słynną czapeczką z sierpem i młotem,
- Wojman zamyka mój temat, w którym zacząłem drążyć, czy EA i gram.pl zarabiają no ofiarach wykorzystując nadmiernie symbole systemów totalitarnych na gadżetach promocyjnych (jak ktoś nie umie czytać: nie w grach!),
- Wojman daje mi degrad za to, że napisałem na jego GS-ie, że ma niskie poczucie kultury skoro drażni go przeklinanie w autobusie, a kompletnie nie przeszkadza mu handlowanie tragedią innych (wersja oficjalna: trzy wpisy, to "regularne zaspamianie", przed którym mnie ostrzegał, gdy informacja o degradzie, była de facto pierwszym mejlem od Wojmana),
- (w między czasie i niezależnie ode mnie) na forum atmosfera się podnosi,
- gram.pl i EA ogłaszają oficjalnie, że pomysł z promocją gry przy pomocy czapki był idiotyczny i wycofują czapeczkę,
- wzrasta zainteresowanie gram.pl, RA3 i EA (!!!) i wszyscy o tym zaczynają szeptać (!!!!!!!),
- gram.pl kontynuuje kampanię i promuje serwis (i nikt o tym "świadomie" nie wie !!!) i stwierdza, że być może za bardzo przesadziło z wyborem socrealu jako dominującej stylistyki portalu (wystarczy zlikwidować rangi użytkowników i obrazek załóż gram sajta z kołchoźnicą i robotnikiem - obrazek pojawił się w tym samym czasie, co promocja EA i gram.pl),
- za oczami użytkowników, Wojman dostaje w prezencie jakąś grę z podziękowaniem za współpracę i ofertą "pokajasz się publicznie na forum, cofasz ideologiczne degrady i wszystko wraca do normy, bo odbierzesz ludziom argumenty do jakichkolwiek wątów" (nie wierzę, że Wojman by tego nie kupił),
- nie ma całej reszty historii, która się wlecze od ponad półroku (i nie tylko z mojej strony: polecam ofiary palenia vs.ofiary systemów totalitarnych).

Korzyści:
- wszyscy mówią o EA i RA3,
- gram.pl i EA jest chwalone za rozumienie rynku polskiego (i też wszyscy o nich będą mówić!),
- Rzezim nie musi stawać na rzęsach jak naciągnąć regulamin, by można było mnie zbanować (co i tak nic nie zmieniło, bo na mnie świat się nie kończy),
- Olamagato nie musi pisać kompromitującego uzasadnienia z kosmosu, że obrażam użytkowników i pracowników gram.pl,
- nie ma "logo Wojmana", nie ma czapeczek, a Olamagato nie musi bronić "złodziei" i "morderców",
- nawet ja muszę (no nie mam wyjścia) kłapać szczeną jak bardzo jestem w szoku,
- wyrażenie "cost effective" jest co najmniej na miejscu. :-)

Niestety za późno na to wszystko. No i zostają niesmaczne porównania do "sekretarzy" pewnej partii i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

Korzyści:
- wszyscy mówią o EA i RA3,

I tak mówią:)

Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

- gram.pl i EA jest chwalone za rozumienie rynku polskiego (i też wszyscy o nich będą
mówić!),

O, czyli w Polsce socrealizm jest be, a gdzieindziej OK?

Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

- Rzezim nie musi stawać na rzęsach jak naciągnąć regulamin, by można było mnie zbanować
(co i tak nic nie zmieniło, bo na mnie świat się nie kończy),

Aj, to musiało boleć:(

Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

- Olamagato nie musi pisać kompromitującego uzasadnienia z kosmosu, że obrażam użytkowników
i pracowników gram.pl,

No, mnie na pewno nie obraziłeś:)

Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

- nie ma "logo Wojmana", nie ma czapeczek, a Olamagato nie musi bronić "złodziei" i "morderców",

A jakich zlodziei i morderców bronił Olamagato? I gdzie? Gdzieś w tym wątku?

Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

- nawet ja muszę (no nie mam wyjścia) kłapać szczeną jak bardzo jestem w szoku,

ładna mi korzyść:/

Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

- wyrażenie "cost effective" jest co najmniej na miejscu. :-)

Nie, jeśli w obrachunku pominąć twój udział-jkakoś nikt inny się nie awanturował.

Dnia 09.05.2009 o 15:42, kotolew napisał:

Niestety za późno na to wszystko. No i zostają niesmaczne porównania do "sekretarzy"
pewnej partii i inne takie.

Mnie to nie dotyczy, mam własny tytuł:)
BTW Z kolei cała ta socrealistyczna otoczka nie przyjełaby sienigdzie poza Polską. Po prostu wiemy to i owo na temat i umiemy się z tego śmiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:10, zadymek napisał:

> Korzyści:
> - wszyscy mówią o EA i RA3,
I tak mówią:)

Mogliby bardziej, a rezygnacja z czapek to obniżenie kosztów.

Dnia 09.05.2009 o 16:10, zadymek napisał:

> - gram.pl i EA jest chwalone za rozumienie rynku polskiego (i też wszyscy o nich
będą
> mówić!),
O, czyli w Polsce socrealizm jest be, a gdzieindziej OK?

Łotwa i Estonia - tam jest zakaz, a my rozmawiamy o rynku polskim.

Dnia 09.05.2009 o 16:10, zadymek napisał:

> - Olamagato nie musi pisać kompromitującego uzasadnienia z kosmosu, że obrażam użytkowników

> i pracowników gram.pl,
No, mnie na pewno nie obraziłeś:)
> - nie ma "logo Wojmana", nie ma czapeczek, a Olamagato nie musi bronić "złodziei"
i "morderców",
A jakich zlodziei i morderców bronił Olamagato? I gdzie? Gdzieś w tym wątku?

Nie mam pojęcia co natchnęło Olamagato, ale wyszło "ciekawie":

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47760&pid=145
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47760&pid=157

no aż idealnie wpisuje się w pewną linię: strach myśleć, nie daj Bóg powiedzieć.

Dnia 09.05.2009 o 16:10, zadymek napisał:

> - nawet ja muszę (no nie mam wyjścia) kłapać szczeną jak bardzo jestem w szoku,
ładna mi korzyść:/

A, to lepiej żebym w poczuciu niektórych "marudził"? ;-)

Dnia 09.05.2009 o 16:10, zadymek napisał:

> - wyrażenie "cost effective" jest co najmniej na miejscu. :-)
Nie, jeśli w obrachunku pominąć twój udział-jkakoś nikt inny się nie awanturował.

A ta koncyliacyjna polemika Myszastego z Lucasem?
http://www.gram.pl/art_8AjjHe2_Weekend_z_gra_Red_Alert_3_o_wyzszosci_sierpa_nad_mlotem_strona_4.html
to tak "przypadkiem" się napisała i z kądowni przyszła?

Dnia 09.05.2009 o 16:10, zadymek napisał:

BTW Z kolei cała ta socrealistyczna otoczka nie przyjełaby sienigdzie poza Polską. Po prostu wiemy to i owo na temat i umiemy się z tego śmiać:)

I wiemy, kiedy należy przestać. Na ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:28, kotolew napisał:

> A jakich zlodziei i morderców bronił Olamagato? I gdzie? Gdzieś w tym wątku?
Nie mam pojęcia co natchnęło Olamagato, ale wyszło "ciekawie":

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47760&pid=145
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47760&pid=157

Też się dziwię, chyba zły dzień miał czy coś, bo z treści posta nijak nie wynika, by był do kogokolwiek skierowany.

Dnia 09.05.2009 o 16:28, kotolew napisał:

A ta koncyliacyjna polemika Myszastego z Lucasem?
http://www.gram.pl/art_8AjjHe2_Weekend_z_gra_Red_Alert_3_o_wyzszosci_sierpa_nad_mlotem_strona_4.html
to tak "przypadkiem" się napisała i z kądowni przyszła?

Chodzilo mi o forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:44, zadymek napisał:

Też się dziwię, chyba zły dzień miał czy coś, bo z treści posta nijak nie wynika, by
był do kogokolwiek skierowany.


Tu się kłania dobra edukacja. Np. Wojman nie potrafi pisać "ty" z wielkiej litery, gdy się do kogoś zwraca. Po prostu nie nauczono go, że to jest kulturalne. Gdyby dbano na forum o takie rzeczy, to nikt nie miałby problemu z zauważeniem, że "ty" napisałem z małej, a nie z wielkiej litery (i to też by mnie ratowało przed tamtym degradem). Być może Olamagato po prostu ulega kulturze serwowanej przez Wojmana, czyli na przykład wszystkojedności, czy ma być "ty", czy "Ty" i temu które, co i kiedy znaczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosc spamu i prowokacji z Twojej strony. Ostrzegalem, prosilem a ty ciagle spamisz i piszesz nie na temat. BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:40, HeyBabyGirl napisał:

IMHO bez kotolewa ten wątek upadnie ... :-)


Jakoś sobie bez niego radził kilkaset stron i jeszcze ileś tam na starym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:18, Wojman napisał:

(...) a ty ciagle (...) piszesz nie na temat


Muszę się zapytać, ponieważ bardzo mnie zaciekawiłeś podając ten powód bana.
O czym jest ten temat?

--> HeyBabyGirl
Tu też muszę się zapytać - zmieniałeś nick? I jeśli tak, to z jakiego, jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O moderatorach. Ale za dyskutowanie na temat ich pracy jak widać są bany. To mniej wiecej tak jakby byl temat o strazakach ale pisanie o ich akcjach przy pozarach to byl OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:45, Furr napisał:

--> HeyBabyGirl
Tu też muszę się zapytać - zmieniałeś nick? I jeśli tak, to z jakiego, jeśli można wiedzieć?
:)

Tak, zmieniłem z powodów estetycznych, mój stary nick "xwx"(zakładałem konto tylko dla zakupów, nie z myślą że będę pisać na forum )
A jeśli można widzieć to dlaczego pytasz?Jakaś teoria spiskowa ... ?

Ps.
NIe będzie drugiego takiego kotolew-a :P. Jak tak przeglądałem to temat kotolewa ciąąągnoł się chyba ze 100 stron ...
IMHo walczył do samego końca o swoje racje ,uczcijmy jego zmagania minutą spamu na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, jakby Ci ktoś od tygodni, albo nawet miesięcy smęcił kilka razy dziennie, że jesteś beznadziejny i wymyślał różne niestworzone teorie to też byś się wkurzył. Mi o wiele szybciej cierpliwość wysiadała. Już raz się wkurzyłem o tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=6600
A kilka osób nawet oberwało za pisanie o mnie głupot bez żadnych argumentów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:42, Budo napisał:

Jakoś sobie bez niego radził kilkaset stron i jeszcze ileś tam na starym forum.

-> Radzil tez sobie bez wielu innych uzytkownikow (i moderatorow), ale to nie powod do bana ;) A ciagle przynudzanie, to mimo wszystko, nie to samo co pisanie nie na temat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:51, HeyBabyGirl napisał:

A jeśli można widzieć to dlaczego pytasz?Jakaś teoria spiskowa ... ?


Miałem takie dziwne wrażenie po stylu pisania, liście znajomych i wzmiance o kite-surfingu na gsie. Znaczy - że jesteś jakiś stary znajomy, który zmienił nicka. Jednak się (chyba) myliłem :).

Budo - jestem ciekaw, czy karałbyś za pisanie głupot bez żadnych argumentów w stylu "Budo to super gość! Słyszałem, że wyciska 500 na biceps!!!11oneone" ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przynudzania to tam jeszcze dochodzą nie poparte dowodami zarzuty (choćby wałkowanie kwestii wynagrodzenia moderatorów), wzięte z sufitu żądania (np. logów z serwera pocztowego gram.pl), tzw. "wykręcanie kota ogonem" (nomen omen) i słynny podpunkt o odbieraniu przyjemności korzystania z forum (parę osób prosiło żeby skończył te bezsensowne krucjaty).

Aczkolwiek nie powiem, ciekawie się obserwuje fanatyka w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do mojego posta? Fakt jest taki ze nie mozna tu poruszac sytuacji z forum z udzialem moderatorow bo za to sa kary i odeslanie do smiesznego formularza.
A to ze cie ktos wkurza i dajesz mu degrada/bana to tylko swiadczy o tobie, to tak jakby policjanci zastrzelili goscia za kradziez jajka niespodzianki (bo maja nerwówe w pracy)
Trzeba miec cierpliwość do pilnowania porzadku a nie naduzywac wladzy nawet w przypadku takich ludzi jak kotolew, w sumie to nie zlamal regulaminu, w temacie o modach dyskutowal o modach wiec ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 18:21, LifaR napisał:

A ciagle przynudzanie, to mimo wszystko, nie to samo co pisanie nie na temat
;P


Racja, przynudzanie to dużo gorsza zbrodnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 18:25, Starscream napisał:

Trzeba miec cierpliwość do pilnowania porzadku a nie naduzywac wladzy nawet w przypadku
takich ludzi jak kotolew, w sumie to nie zlamal regulaminu, w temacie o modach dyskutowal
o modach wiec ocb


Cierpliwość to jedna sprawa. Ja na przykład byłem cierpliwy, ale nie znosiłem kłamania i bezpodstawnego oczerniania modów. Co do postów kotolwa- moderatorzy mają pełniejszy zapewne obraz od Ciebie, znają jego kartotekę, więc się nie bój. Kotolew nie dostał bana tylko za to, że nudził, chociaż jego styl nudzenia już sam się o bana prosił.

Co mój post miał wspólnego z Twoim? Ano to, że kotolew przekraczał granice dyskusji nt modów, był upominany i już karany nieraz. Nosił wilk razy kilka i hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 18:24, Furr napisał:

Budo - jestem ciekaw, czy karałbyś za pisanie głupot bez żadnych argumentów w stylu "Budo
to super gość! Słyszałem, że wyciska 500 na biceps!!!11oneone" ;P.


Na pewno bym to prostował. Ale Twój argument jest z tyłkia, bo za bezpodstawne wychwalanie nie ma kar, ale za bezpodstawne oczernianie i obrażanie już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 18:30, Budo napisał:

Na pewno bym to prostował.


"Ej, bez takich! Nie 500, a 5000!!!"

Dnia 09.05.2009 o 18:30, Budo napisał:

Ale Twój argument jest z tyłkia, bo za bezpodstawne wychwalanie
nie ma kar, ale za bezpodstawne oczernianie i obrażanie już są.


To nie był żaden argument, raczej taka wesoła wstawka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się