Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2009 o 14:30, Blackbird napisał:

Widzę, że Tobie też się nudzi i debilnie prowokujesz.


Ależ skąd. Nie prowokuję tylko kpię i nie debilnie tylko inteligentnie.

Dnia 30.07.2009 o 14:30, Blackbird napisał:

Reakcji modów jednak nie przewiduję.


Cóż, ja ich reakcji na Twoje pieniactwo też nie przewiduję, pamiętając chociażby kotolwa, który ciskał się dużo bardziej, a zbanowany został po bardzo długich i ciężkich bojach.

Dnia 30.07.2009 o 14:30, Blackbird napisał:

Śmiać mi się teraz chce z tego szumnie brzmiącego zapewnienia Paladynki, która obiecała
mi eliminowanie prowokatorów, byle tylko wysyłać zgłoszenia i zostawić wszystko moderatorom...
Pusty śmiech.


I kolejny dowód na to, co już parę razy powiedziałeś - że to forum się stacza coraz bardziej. Najrozsądniejsze będzie chyba olanie go i pozostawienie nas kiszących się we własnym sosie. Jako inteligentny, wykształcony i przede wszystkim kulturalny człowiek nie jesteś przecież jednym z tych, którzy koniecznie muszą mieć w dyskusji ostatnie słowo, prawda? Zwłaszcza w dyskusji z takimi ignorantami i głupcami, jakich na tym forum jest na pęczki.
Nie dość że sam się przestaniesz stresować, to jeszcze zrobisz na złość wszystkim tym, którzy tutaj tak Cię złośliwie prowokują, odbierzesz im możliwość zabawy swoim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:00, pkapis napisał:

Ależ skąd. Nie prowokuję tylko kpię i nie debilnie tylko inteligentnie.


Uważaj, bo zaraz się zacznie dyskusja na temat słowa "kpić" i dlaczego śmiertelnie kogoś obraża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:13, Blackbird napisał:

Wystarczyło tylko to napisać, bez zbędnej kpiny.
I masz rację - żegnam.

Dziwi mnie tylko, że tak ogromny offtop narodził się ze stwierdzenia, jakoby słowo "kmiot" było obraźliwe i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli się z kimś powyzywałem na forum ale nie używałem przekleństw to dostane odrazu bana na konto czy ostrzeżenie jakieś dostane, a może stopień w dół pls prosze o odp :D hehe żeby tylko nie ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..., czyli jak napiszę zgłoszenie, że chcę byc modkiem, to odeślą mnie z kwitkiem, bo przecież oni bardzo dobrze się dogadują i dają radę, co jak każdy wie, jest nieprawdą!? Tęsknię za krwawymi rządami CDP :P

Pan_Cienia1993=> Bana pewnie dostaniesz za piractwo, ale dopiero jak Wojman się pojawi, bo na innych modków nie ma co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo na innych modków nie ma co liczyc.

Właśnie, są za bardzo pobłażliwi i to się powinno czym prędzej zmienić, bo z forum już nie długo stanie się dżungla nad którą już nikt nie będzie umiał zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 22:25, MaccCry napisał:

Pan_Cienia1993=> Bana pewnie dostaniesz za piractwo, ale dopiero jak Wojman
się pojawi, bo na innych modków nie ma co liczyc.

a to ty hehe dzięki za odp :D ^^ o i Qbasmok się pojawił :D hund :D narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:33, Qbasmok napisał:

Właśnie, są za bardzo pobłażliwi i to się powinno czym prędzej zmienić, bo z forum już
nie długo stanie się dżungla nad którą już nikt nie będzie umiał zapanować.

<ziew>

Prawie od początku jak tu jestem aktywny słyszę co jakiś czas takie narzekania. ;-D Co prawda jest w tym jakaś cząstka prawdy ale nie oszukujmy się - na ZNACZNĄ poprawę raczej nie ma co liczyć czy to z powodu małej ilości moderatorów [ że o aktywnych modkach nie wspomnę ] czy też przez coraz "ciekawszych" userów jacy tu się sprowadzają. ;-P Z nowymi modkami jest / byłby pewnie taki problem, że nie wiem kto byłby na tyle zdesperowany by się na takie stanowisko rzucić. :-P A ja i wam radzę zrobić to co i ja, "zakopać" się w paru swoich ulubionych wątkach i mieć w rzyci resztę tego ... syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:37, Azra napisał:

dajcie mi czerwony podpis pod nickiem, a zrobię porządek (w moim stylu ofc) :>


yeah; d to jest to. Jak miałoby to ode mnie zależeć to byś go dostał w mgnieniu oka.
Widziałem kilka twoich akcji, jesteś dla mnie autorytetem ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł porwac się na to wyzwanie i spróbowac coś zdziałac. A do tego często na forum siedzę, więc... Zawsze mogę zrezygnowac :) Btw, są jakieś warunki aby zostac modkiem? Oprócz pełnoletności.

Qbasmok=> Azra i autorytet?? ROTFL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:43, MaccCry napisał:

Ja bym mógł porwac się na to wyzwanie i spróbowac coś zdziałac. A do tego często na forum
siedzę, więc... Zawsze mogę zrezygnowac :) Btw, są jakieś warunki aby zostac modkiem?
Oprócz pełnoletności.

Musisz być rodziną Wojmana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:43, MaccCry napisał:

Qbasmok=> Azra i autorytet?? ROTFL xD


no co? wszyscy rówieśnicy z przedszkola mi to mówią.
bez jaj, razem stworzylibyśmy wystrzałowy, czerwony duet :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ironia ; d

Tyler_D@
Narzekania? I się wcale nie dziwię, bo poniekąd jest to prawda : )
Zbyt mała ilość modków? Ile może być dziennie przypadków gwałcących regulamin gramu? Z 3-4? To raczej jest wykonalne, aby nad tym zapanować, nawet przy jednocyfrowej liczbie tych ''wyższych'' : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:46, Azra napisał:

no co? wszyscy rówieśnicy z przedszkola mi to mówią.

Musiał byc to dawno ;]

Dnia 05.08.2009 o 22:46, Azra napisał:

bez jaj, razem stworzylibyśmy wystrzałowy, czerwony duet :>

Nie wiem jak ty, ale ja już mam listę (sensowną, bo ludzie zabiliby mnie za zbanowanie Budo :P) ludzi do zbanowania ^^ Kto wie, czy by mi forumowicze wtedy pomnik nie postawili xD

Pablo_Querte=> Bonda lubię... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się