Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Mógłbym cie poprosic o wklejenie mojego posta na każda pierwszą stronę w temacie https://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13857&u=158 ( moj ostatni post ). Na gorze strony są już zasady ,, ale te co teraz napisąlem są dla mnie też wązne ....( jeśli mozesz modifikoiwac posty to mozę ząłcz ten post razem z tym co teraz jest 0

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką prośbe do moderatorów, mianowicie, niech zamykają od dzisiaj każdą zabawe, bo aż się niedobrze robi, kiedy widzę kolejne historyjki, quizy i gry... Wiem że sam dużo takich założylem ( chyba z 5 ) ale teraz skończyłem i zamierzam tego kontynouwać, więc proszę jeszcze raz o blokowanie takich topiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:14, Probos napisał:

Ja mam wielką prośbe do moderatorów, mianowicie, niech zamykają od dzisiaj każdą zabawe, bo
aż się niedobrze robi, kiedy widzę kolejne historyjki, quizy i gry...

"Odczep" sobie tematy z kategorii freetyle, a mdłości same odejdą :D Przecież nikt nie zmusza cię, do zaglądania do takich tematów. Faktycznie jest ich dużo, ale większość nowych gier sama popada w zapomnienie. Poza tym nie można zamykać tematu tylko dlatego, że jest zabawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeśli mam jakąś sprawę do moderatorów, to ma napisać bezpośrednio na e-mail moderator@gram.pl czy w miejsce "moderator" mam wstawić nick konkretnego moderatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:57, rob006 napisał:

Mam pytanie. Jeśli mam jakąś sprawę do moderatorów, to ma napisać bezpośrednio na e-mail moderator@gram.pl
czy w miejsce "moderator" mam wstawić nick konkretnego moderatora?



Lepisje,amailemwtedy wszystko załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:57, pro evo napisał:

Lepisje,amailemwtedy wszystko załatwisz.


Eeee... Mógłbyś powtórzyć, bo nie zrozumiałem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 18:09, PolishWerewolf napisał:

Po prostu moderator@gram.pl Nie wstawiasz nicka.


Dzieki, ale tak właśnie zrobiłem i od 3 dni nie otrzymałem odpowiedzi! Czy ktos miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 18:12, rob006 napisał:

> Po prostu moderator@gram.pl Nie wstawiasz nicka.

Dzieki, ale tak właśnie zrobiłem i od 3 dni nie otrzymałem odpowiedzi! Czy ktos miał podobny
problem?


Nie jestes jedyny ja tez nie dostalem odpowiedzi na mojego e-maila. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 18:54, Tomi_323 napisał:

Kiedyś wysłałem maila i także odpowiedź nie nadeszła.


Te domeny gram.pl są jakies zryte. czytałem gdzieś na forum, że ktoś wysłał maila do moderatora, a modek odpowiadał, że nie dostał żadnej wiadomości. Albo modek wysyła odpowiedź, a ona nie dociera do adresata. Pomijam fakt, że nie dostałem jeszcze żadnego newslettera od sklepu gram.pl choc jestem zapisany juz od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:02, rob006 napisał:

Pomijam fakt, że nie dostałem jeszcze żadnego newslettera od sklepu gram.pl


Dokładnie tak jak ja :D

Poza tym jeżeli chodzi o pomoc techniczną też są/były problemy z mailami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem ostatnio do ciekawego wniosku dotyczącego pracy moderatorów na forum gram.pl. Mianowicie zwróciłem uwagę na fakt, że coraz częściej ludzie są banowani za pojedyncze wybryki, zazwyczaj dotyczące promowania piractwa. Tymczasem regulamin serwisu wyraźnie mówi:
WIELOKROTNE POPEŁNIANIE TYCH WYKROCZEŃ, MIMO OTRZYMANEGO OSTRZEŻENIA LUB KARY, BĘDZIE SKUTKOWAŁO NIEODWOŁALNYM POZBAWIENIEM MOŻLIWOŚCI WYPOWIADANIA SIĘ NA STRONIE GRAM.PL.
Wynika z tego jednoznacznie, że bany "bez ostrzeżenia" są niezgodne z regulaminem, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Wynika z tego jednoznacznie, że bany "bez ostrzeżenia" są niezgodne z regulaminem, mam rację?

Nie.
Czytaj do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Wynika z tego jednoznacznie, że bany "bez ostrzeżenia" są niezgodne z regulaminem, mam rację?


Nie. Wynika z tego jedynie, że wielokrotne ostrzeżenia i degradacje mogą spowodować bany.
Regulamin nie brzmi "Nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się będzie spowodowane wielokrotnymi wykroczeniami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj całościowo Regulamin, nie jego wycinek. Polecam punkt odnośnie piractwa, tam masz wytłumaczone swoje zagadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:02, rob006 napisał:

Te domeny gram.pl są jakies zryte. /.../

Maila do moderatorów wysyłałem już kilkakrotnie. Odpowiedź dostałem tylko raz, w sprawie przyklejenia jednego posta. W pozostałych przypadkach za odpowiedź posłużyła mi reakcja moderatorów na forum. :)

Dnia 03.12.2006 o 19:02, rob006 napisał:

Pomijam fakt, że nie dostałem jeszcze żadnego newslettera od sklepu gram.pl
choc jestem zapisany juz od dawna.

Ano fakt. Ja mam ten sam problem. O dziwo, ostatnie dwa maile inforumujące mnie o nowych dodatkach, dotarły do mnie chyba tylko ze względu na to, że zakupiłem podstawkę. Poza tym newsletter milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:58, Remember_The_Name napisał:

Doszedłem ostatnio do ciekawego wniosku dotyczącego pracy moderatorów na forum gram.pl. Mianowicie
zwróciłem uwagę na fakt, że coraz częściej ludzie są banowani za pojedyncze wybryki, zazwyczaj
dotyczące promowania piractwa. Tymczasem regulamin serwisu wyraźnie mówi: //....//
Wynika z tego jednoznacznie, że bany "bez ostrzeżenia" są niezgodne z regulaminem, mam rację?


Nie masz racji. Jakbys przeczytal caly regulamin znalazlbys jeszcze taki fragment:
"Piractwo
/.../
użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się