Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Przecież na jego sajcie jest jego prywatny adres mailowy ... No chyba że jest on nieaktualny [ albo Laid już tu nie pracuje / nie zagląda :-P ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 19:29, Daelor napisał:

Więc pisz na ekipa@gram.pl, to jest metoda kontaktu w sprawach mieszczących się
w służbowych kompetencjach.

Chodzi mi o bezpośredni kontakt z Laid_Backiem, gdyż jest pracownikiem Gram.pl i z ramienia kierownictwa serwisu nadzoruje forum. Powtarzam, sprawa, którą chcę poruszyć znajduje się w jego kompetencjach. Dlatego chciałbym się skontaktować bezpośrednio z Nim. Dziękuję. :)

EDIT: Sprawa rozwiązana. :)

@Tyler_D
Serdecznie dziękuję. Jestem dozgonnie zobowiązany. :) Teraz dopiero zauważyłem ten adres. Wcześniej korzystałem z formularza kontaktowego, ale bez rezultatu.

Sprawę można uznać zatem za zamkniętą. Jeszcze raz dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kontaktujesz się w sprawie cofnięcia Twoich degradów, to nie licz na to bo kontaktowałem się w tej sprawie z Laidem o czym zostałeś poinformowany jak i o jego decyzji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 20:05, Isildur napisał:

Jeśli kontaktujesz się w sprawie cofnięcia Twoich degradów, to nie licz na to bo
kontaktowałem się w tej sprawie z Laidem o czym zostałeś poinformowany jak i o jego decyzji. ;]

Nie musisz mi o tym przypominać. Wiem o tym doskonale. Sprawa dotyczy całkiem innej kwestii. W ciągu doby powinienem sprokurować odpowiedniego maila do Laid_Backa. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 20:17, Janek_Izdebski napisał:

Nie musisz mi o tym przypominać. Wiem o tym doskonale. Sprawa dotyczy całkiem innej kwestii.
W ciągu doby powinienem sprokurować odpowiedniego maila do Laid_Backa. Pozdrawiam. :)


A myślałem, że o tej sprawie piszesz :)
Odezwij się do mnie na gadulca jak możesz :)

Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na prawdę moderatorzy nie widzą nic złego w masowym spamie Janka_Izdebskiego? Czy musimy być zmuszeni do grzebania w stercie, najczęściej bezwartościowych, postów tego usera aby mieć możliwość poczytania wypowiedzi innych użytkowników w jakimkolwiek temacie?
Niech sobie facet pisze, tak jak każdy ma do tego prawo, ale nie 1011 razy w miesiącu!
Dlaczego zwykle karane są osoby, które otwarcie wyrażają temu sprzeciw, a nie sam zainteresowany, który bez żadnych konsekwencji urządza sobie z forum czat, lub wali podwójne/potrójne kombosy pisząc jeden post pod drugim? Dlaczego wchodząc do tematu o promocjach, zamiast dowiedzieć się o obecnych wyprzedażach, muszę przebijać się przez rozciągającą się na 11 postów debatę Janka o lewych kluczach i jego prognozach o tym kiedy w danym sklepie pojawi się zniżka na DLC do Bordelands 2?
Można tak wymieniać i wymieniać, z chęcią podrzucę przykłady, aby nie rzucać słów na wiatr.W każdym razie nie pisałbym tego gdybym był jedyną osobą na forum, którą to irytuje, ale jest sporo gramowiczów myślących podobnie. Na samoistne rozwiązanie tego problemu nie ma co liczyć, bo Izdebski (nie spinaj się Janek, taki wybrałeś nick i tak się do ciebie zwracam. Jeżeli masz z tym problem, a masz, to wyślij ticketa do moderacji z prośbą o jego zmianę. Cała gramowa społeczność nie będzie się podporządkowywać pod twoją głupotę.) dorobił się małego kółka wzajemnej adoracji. Innymi słowy, ma towarzystwo do lania wody i wspólnego pozdrawiania się na każdym kroku.

Żeby nie było, jestem w tym momencie całkowicie poważny i takiej samej odpowiedzi oczekuję. Nie ma co udawać, że problem nie istnieje, a każdemu chcącemu coś z tym zrobić, zamykać buzię ostrzeżeniami/degradami.
Na pewno nie zmierza to wszystko w dobrym kierunku, bo na forum regularnie pojawiają się prowokacje skierowane w Janka (śmieszne swoją drogą, ale...) i narzekania na jego osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę drogi Hartusie, iż chciałbyś bym dostał kolejnego degrada, a nejlepiej perm-bana na tym forum. Mam rozumieć, że "mam się zamknąć" i nie zamieszczać już żadnych więcej komentarzy na forum, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:55, Janek_Izdebski napisał:

A Ty jak uważasz, drogi Kraju? Również uważasz, że powinienem raz na zawsze zniknąć z
tego forum?

Zawszę Cię Janku broniłem, bo moim zdaniem dodawanie dużej liczby postów na forum to nie zbrodnia, w koncu forum do tego służy, ale Hartusowi, tak jak kilku innym gramowiczom, chyba chodzi o lekkie spamowanie. Po prostu postaraj się rzadziej robić takie offtopy w tematach o Steamie albo Promocjach i myślę, że nie będzie żadnych probleów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:55, Janek_Izdebski napisał:

A Ty jak uważasz, drogi Kraju? Również uważasz, że powinienem raz na zawsze zniknąć z
tego forum?

Odnoszę wrażenie, że Ty Janek nie do końca zdajesz sobie sprawę w czym rzecz. Nikt Cię stąd nie wywala, bo nie o to przecież chodzi, masz prawo tu pisać jak każdy inny user. Powiem nawet więcej - uważam, że jesteś w porządku facet, dobrze wychowany... starasz się pomóc. No i z tą "pomocą" jest jednak pewien problem, bo często to robisz na siłę nie mając bladego pojęcia o sprawie. Poza tym wydaje mi się że nie do końca wiesz do czego służy forum internetowe. Popatrz trochę jak piszą inni, wyciągnij z tego stosowne wnioski a nikt więcej o Tobie złego słowa nie napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:52, Janek_Izdebski napisał:

Widzę drogi Hartusie, iż chciałbyś bym dostał kolejnego degrada, a nejlepiej perm-bana
na tym forum. Mam rozumieć, że "mam się zamknąć" i nie zamieszczać już żadnych więcej
komentarzy na forum, tak?

Nie. Wcale nie mam na myśli pozbawienia ciebie głosu na tym forum. Chodzi mi raczej o to, że piszesz gigantyczne ilości postów, które zwykle:
a) Są nie na temat.
b) Nie mają większej wartości lub nie wnoszą nic do dyskusji, a jedynie podbijają twoje statystyki.
c) Są zakończone pytaniem, które kompletnie schodzi z głównego wątku i zachęca do rozmowy na zupełnie inne tematy = nakręcasz spam.
Nie twierdzę, że każda twoja wypowiedź jest w tym stylu, ale spora ich część jak najbardziej. To właśnie na jej podstawie sporo gramowiczów wyrobiło sobie takie, a nie inne zdanie o twojej osobie.
Apeluję tylko o chwilę namysłu przed kliknięciem przycisku "Dodaj Post". Pisz mniej, ale w lepszej jakości. Uwierz mi, że wszyscy na tym skorzystamy. Ludzie przestaną mieć pretensje, a ty szybciej awansujesz na upragnione statusy. Nie wiem czy wiesz, ale ten tajemniczy system nagradzający nowymi rangami nie bierze pod uwagę ilości postów, a raczej ich regularność i długość. A przynajmniej tak można wywnioskować po wypowiedziach osób mających o nim większe pojęcie.

Podobnie jak dave03, osobiście nic do ciebie nie mam. Przeszkadza mi tylko twoje obecne zachowanie na forum, które jest mocno kontrowersyjne. Zmień to, a na pewno nie raz podyskutujemy sobie w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by ktokolwiek chciałby, byś się na wieki wieków zamknął na gramie.
Chodzi o to, że wypowiadasz się w wielu tematach (co bynajmniej nie jest czymś złym) i często strasz się pomóc, to należy Ci przyznać. Natomiast społeczności gramu może przeszkadzać to, że często piszesz na forum dalej, poza postami na temat tak, jakbyś przeniósł się na komunikator.
Nie mówię, że należy się kurczowo trzymać głównego wątku, odskocznie od tematu, delikatne, też są wskazane. Ale uważam, że nie należy z nich robić całych postów. Główną ideą tego forum są merytoryczne posty (które u Ciebie, zanim się rozkręcisz ;) występują i minimum spamu.
Nic nie mam do Ciebie prywatnie, ale postaraj się wczuć w sytuację gramowiczów. Dzięki Twoim dygresjom wątki niepotrzebnie się rozrastają i główne sprawy są mało czytelne i widoczne.
Także podsumowując - nie uważam, by ktoś chciał, abyś zniknął z forum. Jedynie, byś ograniczył ilość postów nie związanych ściśle z poruszanym tematem. Jeśli chcesz, podam Ci na Steamie chociażby dwa fora, gdzie posty offtopowe są na porządku dziennym, ale na których też jest porządek.
Po prostu należy mieć odpowiednie podejście do odpowiedniego portalu. Są takie witryny, gdzie można pisać co się chce i ile się chce, ale są też bardziej restrykcyjne. I do tych drugich zalicza się gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:44, Hartus napisał:

Dlaczego?

Bo pisze jako-tako na temat, a regulamin nie przewiduje kar za nadgorliwe korzystanie z przywilejów bycia członkiem tej społeczności. Po prostu znalazł lukę i się jej trzyma, a każdy kto się temu sprzeciwi zazwyczaj podpada już pod jakiś paragraf i leci odpowiednia nagroda. Tak jak mózg ignoruje widok naszego nosa przed oczami, tak ja nauczyłem się już mimowolnie scrollować wywody Janka. Polecam szkolić się w tym kierunku, bo za każdą inną akcję przeciw niemu dostaniesz banhammerem po łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pawbuk
@Hartus
@Kraju
@dave03

Dnia 07.02.2013 o 00:02, pawbuk napisał:

Zawszę Cię Janku broniłem, bo moim zdaniem dodawanie dużej liczby postów na
forum to nie zbrodnia, w koncu forum do tego służy, ale Hartusowi, tak jak kilku innym
gramowiczom, chyba chodzi o lekkie spamowanie. Po prostu postaraj się rzadziej robić takie
offtopy w tematach o Steamie albo Promocjach i myślę, że nie będzie żadnych probleów :)

Moi Drodzy,

Ok, może trochę macie racji. Ale zauważcie także, że ograniczyłem swoją aktywność w wątku o promocjach - publikuję tylko, jak uznam, iż znalazłem naprawdę coś ciekawego. :)

Proszono mnie o ograniczenie italików i boldów w nazwach własnych - staram się więc tego nie robić. Ostatnio bolda starałem się używać tylko, by podkreślić coś naprawdę istotnego.

Widzę, jednak iż nadal stosuje się ataki personalne wobec mnie, szczególnie nadużywając mojego nazwiska (które zazanczam, stanowi tylko część mojego nicka na Gramie od 2007 roku). Są osoby, którym jak widać przyjemność sprawia uporczywe nadużywanie mojego nazwiska w skrajnie pejoratywny, arogancki i agresywny sposób. Nazwiska można używać w sposób grzeczny i z szacunkiem dla rozmówcy. Jednak niektórzy tego nie potrafią albo co grosza sprawia im, używanie go w obrażliwy sposób, jakaś "dziką satysfakcję".

Pragnę zazanczyć, iż niektórzy w stosunku do mnie kierują się chyba tylko jakimiś dziwnymi uprzedzeniami, pretensjami, jadem i ślepą agresją i może dlatego tak postępują.

Oczywiście, część zarzutów pod moim adresem już dawno przyjąłem do wiadomości i staram się stale wyciągać wnioski. Rzeczywiście może ograniczę trochę moją obecność w niektóych tematach. Tylko czy to kogoś jeszcze zadowoli...? Ja jednak nie spodziewam się niczego dobrego, uważam i ż niektórzy na tym forum wykorzystają kolejną okazję do kontynuowania nagonki pod moim adresem.

Co do jakości i ilości moich postów, jest to sprawa subiektywna - macie prawo do takiego, a nie innego stanowiska. Zauważę tylko, że w wątku o Kickstarterze i kryzysie branży growej prowadziłem całkiem ciekawą dyskusjię z częścią forumowiczów ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81625&u=54). Niestety żaden z Was jakoś nie był wtedy skory do dyskusji ze mną. Co z tego wynika? Ano to, iż widzicie tylko jedną stronę medalu nie zauważając drugiej. Czy nie mam choć odrobinę racji?

@Sandro
Rozumiem więc, że ignorujesz wszystkie moje posty i wątki, w których się udzielam niezależnie od merytoryki dyskusji?

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Ostatnio bolda starałem się używać tylko, by podkreślić coś naprawdę istotnego.

Może po prostu dla Ciebie dużo rzeczy jest ciekawych... a italika się średnio czyta...

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Widzę, jednak iż nadal stosuje się ataki personalne wobec mnie, szczególnie nadużywając
mojego nazwiska /.../

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Masz nick "Janek_Izdebski". Jak ktoś użyje tylko pierwszej części nicka i napisze do Ciebie "Janek" to Ci to pasuje. Jak użyje drugiej już nie. W sumie po części masz rację, powinni używać całego :D ale albo nie pasuje Ci ogólne dzielenie Twojego nicka, albo pasują Ci obie opcje. Ktoś Ci już to pisał... my nie wiemy, że to Twoje nazwisko. Nie jest to nigdzie napisane, potwierdzone. Nikt Ci z nazwiska nie pisze. Co najwyżej z drugiej części Twojego nicku.

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Pragnę zazanczyć, iż niektórzy w stosunku do mnie kierują się chyba tylko jakimiś dziwnymi
uprzedzeniami, pretensjami, jadem i ślepą agresją i może dlatego tak postępują.

Pragnę zaznaczyć, iż miejscami dramatyzujesz. Jak rozumiem całe forum się na Ciebie uwzięło?

>( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81625&u=54).
Temat mało mnie ciekawi, ale dyskusja ok. Brawa. Tak trzymaj.

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Pozdrawiam wszystkich.

Nie musisz nas pozdrawiać w każdym temacie w co piątym poście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:42, Latimeria napisał:

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Masz nick "Janek_Izdebski". Jak ktoś użyje tylko
pierwszej części nicka i napisze do Ciebie "Janek" to Ci to pasuje. Jak użyje drugiej już nie.
W sumie po części masz rację, powinni używać całego :D ale albo nie pasuje Ci ogólne
dzielenie Twojego nicka, albo pasują Ci obie opcje. Ktoś Ci już to pisał... my nie wiemy,
że to Twoje nazwisko. Nie jest to nigdzie napisane, potwierdzone. Nikt Ci z nazwiska
nie pisze. Co najwyżej z drugiej części Twojego nicku.

Już od dawna doskonale wiecie wszyscy, że to moje nazwisko. A tak naprawdę liczą się intencje wobec drugiego człowieko. Dosyć łatwo je odgadnąć po tonie i charakterze wypowiedzi. Jak wspomniałem wyżej, nazwiska można używać w sposób grzeczny i z szacunkiem dla rozmówcy.

Jak chce się kogoś obrazić to używa się czyjegoś nazwiska w sposób chamski, agresywny i w ogóle caly ton wypowiedzi jest pełen jadu i pretensji wobec rozmówcy. Sprawdzona metoda. Dosyć łatwo to rozróżnić, prawda?

Dnia 07.02.2013 o 00:42, Latimeria napisał:

Pragnę zaznaczyć, iż miejscami dramatyzujesz. Jak rozumiem całe forum się na Ciebie uwzięło?


Nie dramatyzuję, tylko obserwuję, że częśc użytkowników tego forum przystapiła do dziwnej nagonki na moją osobę i cały czas mnie atakuje, ba niektórzy wywlekają na wierzch jakieś rzeczy osobiste (np. gdzie mieszkam, jakie L.O. kończyłem, gdzie studiowałem itp.). Czy tak należy postępować wobec drugiej osoby?

Dnia 07.02.2013 o 00:42, Latimeria napisał:

>( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81625&u=54).
Temat mało mnie ciekawi, ale dyskusja ok. Brawa. Tak trzymaj.

Takich tematów jest więcej, zapewniam Ciebie. Problemem jest to, iż niektórzy wybierają tylko to, co będzie pasowało do z góry postawionej przez nich tezy. To bardzo jednostronne i krzywdzące spojrzenie. Drugiej strony medalu już nie potrafią dostrzec, a przydałoby się, te osoby byłby wtedy bardziej wiarygodne.

Dnia 07.02.2013 o 00:42, Latimeria napisał:

Nie musisz nas pozdrawiać w każdym temacie w co piątym poście ;P

W takim razie dobranoc. :)

@pawbuk
Nie ma za co. To był mój obowiązek, hehehe. ;) Uznałem, że to była promocja warta poinformowania Was wszystkich. Nie wszyscy przecież zaglądają stale na Łowócw gier, prawda? :) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

@Sandro
Rozumiem więc, że ignorujesz wszystkie moje posty i wątki, w których się udzielam niezależnie
od merytoryki dyskusji?

Nie, ale jak widzę, że dyskusja mnie nie interesuje, a zazwyczaj tak jest, bo z jednego posta na temat robi się milion stron pod tytułem "skargi i zażalenia na Janka" to zwyczajnie nie chce mi się tego czytać i scrolluje aż zobaczę jakieś nowe awatary albo w ogóle opuszczam temat. Ludzie mają z Tobą jakiś problem - trudno, nie moja sprawa, ale ileż można wałkować to samo? Kiedyś brałem udział w podobnej nagonce, ale nie dość, że nigdy nic z tego nie wychodziło to jeszcze każda taka dyskusja kończyła się przydziałową serią degradów. Mi się akurat nie oberwało, ale od tamtej pory pierdziele takie akcje i zwyczajnie je ignoruje. Irytuje mnie tylko, że w niektórych wątkach robi się przez to syf i nie idzie normalnie porozmawiać czy prześledzić toczącej się w tle dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Ok, może trochę macie racji. Ale zauważcie także, że ograniczyłem swoją aktywność w wątku
o promocjach - publikuję tylko, jak uznam, iż znalazłem naprawdę coś ciekawego. :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035&pid=11091
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035&pid=11092
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035&pid=11093
Trzy posty w przeciągu 6 minut, które nie informują o jakiejkolwiek promocji. Później kolejna dyskusja i następne X3 kombo.

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Proszono mnie o ograniczenie italików i boldów w nazwach własnych - staram się więc tego
nie robić. Ostatnio bolda starałem się używać tylko, by podkreślić coś naprawdę istotnego.

Chwała ci za to.

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Widzę, jednak iż nadal stosuje się ataki personalne wobec mnie, szczególnie nadużywając
mojego nazwiska (które zazanczam, stanowi tylko część mojego nicka na Gramie od 2007
roku). Są osoby, którym jak widać przyjemność sprawia uporczywe nadużywanie mojego nazwiska
w skrajnie pejoratywny, arogancki i agresywny sposób. Nazwiska można używać w sposób
grzeczny i z szacunkiem dla rozmówcy. Jednak niektórzy tego nie potrafią albo co grosza
sprawia im, używanie go w obrażliwy sposób, jakaś "dziką satysfakcję".

Zrozum, że postąpiłeś głupio. Polecam sprawdzić definicję nicku i zamiast walczyć z całym światem, zająć się jego jak najszybszą zmianą. Dla moderacji to żaden problem, wystarczy poprosić. O uzasadnienie tej decyzji chyba nawet nie będziesz proszony.

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Pragnę zazanczyć, iż niektórzy w stosunku do mnie kierują się chyba tylko jakimiś dziwnymi
uprzedzeniami, pretensjami, jadem i ślepą agresją i może dlatego tak postępują.

Po prostu jesteś idealnym podmiotem dla trolli i żartownisiów. Udostępniasz swoje zdjęcie i dane personalne. Czego chcieć więcej? Nic tylko prowokować.

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Oczywiście, część zarzutów pod moim adresem już dawno przyjąłem do wiadomości i staram
się stale wyciągać wnioski. Rzeczywiście może ograniczę trochę moją obecność w niektóych
tematach. Tylko czy to kogoś jeszcze zadowoli...? Ja jednak nie spodziewam się niczego
dobrego, uważam i ż niektórzy na tym forum wykorzystają kolejną okazję do kontynuowania
nagonki pod moim adresem.

Może i przyjąłeś do wiadomości, ale oprócz unikania boldowania nie widzę większych zmian w twoim zachowaniu.

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Co do jakości i ilości moich postów, jest to sprawa subiektywna - macie prawo do takiego,
a nie innego stanowiska. Zauważę tylko, że w wątku o Kickstarterze i kryzysie branży
growej prowadziłem całkiem ciekawą dyskusjię z częścią forumowiczów ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81625&u=54).

Widzisz? Nawet twoje argumenty się nie zmieniają. Co z tego, że podasz linka do kilku sensownych postów jeżeli kilkaset innych nadaje się do kasacji?

Dnia 07.02.2013 o 00:33, Janek_Izdebski napisał:

Niestety żaden z Was jakoś nie był wtedy skory do dyskusji ze mną. Co z tego wynika?
Ano to, iż widzicie tylko jedną stronę medalu nie zauważając drugiej. Czy nie mam choć
odrobinę racji?

A może ludzie są już do ciebie zrażeni i po prostu unikają rozmowy? Pomyślałeś o tym w ten sposób? Sam nie wchodzę z tobą w żadne większe dyskusje, bo tak jak ci to kiedyś napisałem w mailu, trwają one w nieskończoność. Ty chcesz nabić kolejne posty więc w momencie, gdy nie ma już o czym rozmawiać, zadajesz pytanie na kompletnie inny temat, aby przedłużyć konwersację. Przestałem ci odpisywać ponieważ po tym jak wedle twojej prośby wygarnąłem ci wszystko co mam ci za złe, ty zacząłeś mnie maltretować mailami co sądzę o cyfrowej dystrybucji i grze, w która obecnie gram... Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się