Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Tak mi jakoś myszka zeszła na button "Moderatorzy" i widzę, że brakuje tam Wojmana (tzn. jest, ale w "Zasłużonych dla Systemu" zamiast w aktywnych moderatorach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 19:37, Gumisiek2 napisał:

Tak mi jakoś myszka zeszła na button "Moderatorzy" i widzę, że brakuje tam Wojmana (tzn.
jest, ale w "Zasłużonych dla Systemu" zamiast w aktywnych moderatorach).


To ktoś tam jeszcze zagląda? Ludzie z gram.pl to chyba już o tym zapomnieli.
W ogóle co tam jeszcze robi zakładka flood squad? Gramirca już nie ma przecież od kilku lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 20:01, cinus2 napisał:

To ktoś tam jeszcze zagląda? Ludzie z gram.pl to chyba już o tym zapomnieli.
W ogóle co tam jeszcze robi zakładka flood squad? Gramirca już nie ma przecież od kilku
lat :P


Czasami zagląda ;)

A poza tym, reaktywacja GramIRCa byłaby niezłym pomysłem. Byle na starej, dobrej (i sprawdzonej!) zasadzie "kto ma OPa ten ma władzę, a regulamin to tylko wskazówki, które nikogo nie wiążą", i można jechać. Do dziś od czasu do czasu wpadam na taki jeden kanał #polska na takim jednym serwerze, i przetrwało nas tam bodaj 5 osób, ale co z tego- mimo, że kanał ma dobre 6 lat, to i tak nieaktywność nie jest rzeczywistym problemem. Kwestia zbudowania IRCa na poprawnym fundamencie (nepotyzm a nie jakaś tam praworządna ekipa, samowolka zamiast regulaminu, duża rotacja w składzie) i mogłoby być fajnie ;)

P.S: I czy przypadkiem obecnie flood squad nie ma po prostu wąskiej możliwości akceptowania cytatów na Graszu? No, chyba, że i tą "moc" Wam odjęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 20:09, Thrandir napisał:

Czasami zagląda ;)

To ktoś komu się bardzo nudzi lub ktoś komu myszka się omsknęła i przypadkiem kliknął nie ten link co trzeba :P

Dnia 15.08.2013 o 20:09, Thrandir napisał:

A poza tym, reaktywacja GramIRCa byłaby niezłym pomysłem. /.../ i mogłoby być fajnie ;)

Może i mogłoby być fajnie, a nie wróżę temu sukcesu. Bez wsparcia zielonych nie ma na to większych szans, zwłaszcza teraz kiedy community gram.pl jest znacznie mniej aktywne niż kiedyś. Gramirc miał to szczęście, że powstał w czasach kiedy to community było najaktywniejsze, dużo nowych ludzi się pojawiało i było to dodatkowe miejsce gdzie ludzie mogli sobie pogadać bardziej bezpośrednio no i miało całkiem niezłe wsparcie zielonych, którzy byli bardziej nastawieni na budowanie community niż to jest dzisiaj. Teraz aktywność community jest zdecydowanie mniejsza, mniej ludzi się udziela (obecnie ludzie piszą z 4-5 razy mniej postów niż w takim 2006 roku :P ). Ogólnie jakoś mi się to nie widzi, nie ma za bardzo dla kogo gramirca reaktywować i zielonym się to raczej nie będzie opłacało :(

Dnia 15.08.2013 o 20:09, Thrandir napisał:


P.S: I czy przypadkiem obecnie flood squad nie ma po prostu wąskiej możliwości akceptowania
cytatów na Graszu? No, chyba, że i tą "moc" Wam odjęli...

A to chyba zostało. Tylko teraz nie powiem, bo sprawdzić nie mogę gdyż grasz coś mi nie działa w tej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 19:57, maniekk napisał:

Mi się tam marzy jakiś zlocik ;) przekonałbym się wtedy, czy Isildur nosi brodę ;)

Nie nosze brody,a co do zjazdu nie mam nic przeciwko, jedynie kiedy taki zlocik miałby się odbyć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 00:14, Isildur napisał:

> Mi się tam marzy jakiś zlocik ;) przekonałbym się wtedy, czy Isildur nosi brodę
Nie nosze brody,a co do zjazdu nie mam nic przeciwko, jedynie kiedy taki zlocik miałby
się odbyć? ;]

Na IEMie w Katowicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katowice, to dobry pomysł ;) widzielibyśmy czym oddychamy ;)

Tak sobie myślę, że gram mógłby użyczyć nam swojej nazwy, wszak budowalibyśmy community, a to chyba coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 00:14, Isildur napisał:

Nie nosze brody,a co do zjazdu nie mam nic przeciwko, jedynie kiedy taki zlocik miałby
się odbyć? ;]


Proponowałbym w tym roku, może udałoby się zdążyć przed zimą. Tylko miejscówka musiała by być dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: wątek z kluczykami do Hearthstona spisaliście już na straty? ;)

Bo z tego, co tam widzę, to szykuje się lincz, a wojna polsko-polska trwa od kilku stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 16:46, pawbuk napisał:

Za to zobacz ile postów i ile wejść na stronę :D A wątek w pewnym momencie się zamknie
i po sprawie :D


A ile nowych kont widm powstało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderatorzy są na tym forum tak mało aktywni? I dlaczego ostatnio sporo z kar, które dają są dziwne, nieadekwatne do przewinienia i czasami zalatują odreagowywaniem stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I dlaczego ostatnio sporo z kar,

Dnia 24.10.2013 o 22:27, Demagol napisał:

które dają są dziwne, nieadekwatne do przewinienia i czasami zalatują odreagowywaniem
stresu?

Impress me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się