Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Faktycznie. Generalnie zmyliło mnie głównie to, że temat był przez długi czas otwarty i nikt nie uznał go wcześniej za dubel. Swoją drogą, to temat nie powinien mieć innej nazwy, aby był łatwiejszy do wyszukania? Może warto by było lekko zmienić jego nazwę, dla przykładu na "Nasza twórczość - pochwal się swoim dziełem (blogiem / rysunkiem / muzyką itp.)". Dzięki takiemu rozwiązaniu można by łatwo uniknąć dublowania w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 17:59, Prince_Miki napisał:

Faktycznie. Generalnie zmyliło mnie głównie to, że temat był przez długi czas otwarty
i nikt nie uznał go wcześniej za dubel. Swoją drogą, to temat nie powinien mieć innej
nazwy, aby był łatwiejszy do wyszukania? Może warto by było lekko zmienić jego nazwę,
dla przykładu na "Nasza twórczość - pochwal się swoim dziełem (blogiem / rysunkiem /
muzyką itp.)". Dzięki takiemu rozwiązaniu można by łatwo uniknąć dublowania w przyszłości.


Zgadzam się. Obecna nazwa tamtego tematu jest myląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle myląca, co bardzo... ogólna. :) Dodanie fraz, które umieściłem w nawiasie znacznie ułatwiłoby znalezienie tego tematu, bo póki co nawet mi - doświadczonemu użytkownikowi tego forum - nie byłoby łatwo takie coś odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem nazwę tematu na tę zaproponowaną przez Ciebie, w razie chęci ponownej jej zmiany proszę o odpowiedź na tego posta lub kontakt z nami poprzez formularz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 19:48, Gumisiek2 napisał:

Zmieniłem nazwę tematu na tę zaproponowaną przez Ciebie, w razie chęci ponownej jej zmiany proszę o odpowiedź na tego posta lub kontakt z nami poprzez formularz ;-)

Cieszę się, że pozytywnie rozpatrzyłeś moją propozycję. :) Akurat obecna nazwa wydaje się być spoko, nie widzę potrzeby jej zmiany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze jeśli to nie będą jakieś nachalne spamy z wpisami typu "siema, ta gra była super", które miały by na celu tylko kierować na witrynę konkurencji celem bicia wyświetleń, to wszystko było by ok.
Ale tu znowu - musiał by się odnieść do tego ktoś z konsulatu lub redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 17:26, Muradin_07 napisał:

Nie, mogę powiedzieć że trochę z Isildurem posiedzieliśmy i trochę zmian związanych z
regulaminem ogarnęliśmy. Przesłałem wszystko dalej i czekam na odpowiedź. Ale wybacz
mi - nie powiem dokładnie kiedy to wszystko będzie wdrożone. Myślę, że może coś się rozwiąże
najwcześniej za tydzień lub dwa. Chyba, że będę miał info wcześniej to damy znać lub
też pojawi się stosowny news o zmianach w regulaminie, pewnie będzie każdy musiał go
zatwierdzić i tak dalej... Ale działamy i o to się nie bójcie :)

Oby nie były to takie zmiany, że nie długo nie będzie się można było odezwać na forum, bo dostaniesz bana, w najlepszych przypadku degrada.. Ogólnie każda zmiana regulaminu wywołuje u mnie złe skojarzenia, bo zazwyczaj zmiany są niekorzystny dla użytkowników, tak jest w przypadku zmian w bankach, zapewno tak wygląda to też na forach. Jestem pełen obaw, tym bardziej, że większość lubi zaakceptuje, a nawet nie przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 14:31, Paoro napisał:

Oby nie były to takie zmiany, że nie długo nie będzie się można było odezwać na forum, bo dostaniesz bana, w najlepszych przypadku degrada..

A czemu tak pesymistycznie podchodzisz do sprawy? Nowy regulamin na 99% m. in. zapełni luki, które są w teraźniejszym i zapewne zostaną dodane rzeczy, które obecnie są wymienione tylko w przypiętym poście w tym temacie. Poza tym nawet jakby był zapis, że za takie i takie wykroczenie można dostać bana, to i tak najważniejszym narzędziem Moderatora jest wtedy zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Miki - zmiany będą głównie skupiały się na łataniu luk, które pozostawiały niejasności zarówno w kwestii pracy moderatorów, jak i w postępowaniu Gramowiczów. Nie ma się więc co obawiać, że nagle zmienią się warunki wypowiadania się na forum, lub, że wprowadzone zostaną jakiekolwiek zasady, które miałyby zaszkodzić użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź spokojny, regulamin jest przejrzysty i nie bój się nie ma tam nic co zabrania dyskusji, wypowiadania się itp ;)
Wiem, bo jak Muradin pisał to razem nad tym regulaminem siedzieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak w starym dowcipie od konstytuacjach ZSRR i USA. Pierwsza zapewniała wolność wypowiedzi, a druga także po wypowiedzi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 15:34, McFlash napisał:

To jak w starym dowcipie od konstytuacjach ZSRR i USA. Pierwsza zapewniała wolność wypowiedzi, a druga także po wypowiedzi ;>

Cóż, jeśli tą wypowiedzią będzie obrażanie, bądź trollowanie, to jasne, że po tym może zostać zabrana wolność po wypowiedzi. Samo życie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wardęga dostał za trollowanie policji ciasteczkiem-telefonem chyba 1500 zł mandatu... więc no. Samo życie! :D

A na serio to jak widzicie powoli zmiany na gram.pl wchodzą, mam nadzieję że od następnego tygodnia ruszą także zmiany związane ze społecznością, na co liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 15:54, Muradin_07 napisał:

Wardęga dostał za trollowanie policji ciasteczkiem-telefonem chyba 1500 zł mandatu...

Ale chyba nie wziąłeś pod uwagę tego, że ta osoba może być recydywistą. :) Nie mam tutaj oczywiście nikogo konkretnie na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 15:54, Muradin_07 napisał:

A na serio to jak widzicie powoli zmiany na gram.pl wchodzą, mam nadzieję że od następnego
tygodnia ruszą także zmiany związane ze społecznością, na co liczę :)

Czyżby była nadzieja że wreszcie zobaczymy ów mityczny nowy regulamin, który pod względem długości prac zaczyna przypominać Duke Nukem For(n)ever?
A co do pana Wardęgi, to należy mu się za całokształt, przez te je go kretyńskie "eventy" ludzie mogą nie zareagować jak naprawdę coś się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 16:10, S1G napisał:

Czyżby była nadzieja że wreszcie zobaczymy ów mityczny nowy regulamin, który pod względem
długości prac zaczyna przypominać Duke Nukem For(n)ever?


Żeby tylko potem nie było, że będzie tak jak Duke Nukem For(n)ever. Lepiej wprowadzić coś, co według nas i Moderatorów najlepiej spełnia potrzeby społeczności niż wprowadzić byle co oby szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się