Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 17:10, AgayKhan napisał:


> Lekko powiadasz ? Coś ty, on jest bardzo podejrzany... ...i jeszcze linuxa używa... ;)

Linuksa , Linuks[/u]em, i tak dalej. A konkretnie to GNU/Linuksa Debiana.
Jakoś nie mogę się zdoby ć na przesiadkę na GNU/Hurd Debiana, ale może z czasem, kto wie?

Mówiłem, że podejrzany ;) I się wypiera, teraz jakiegoś Linuksa mówi ;) Baa... używa Linuksa i pisze na forum o grach.... to w co on gra na tym Linuksie ? ;) Agent bez dwóch zdań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:47, mtobi napisał:

A-cis, sorry, że użyłem takiego słowa, jeśli kogoś to uraziło, to przepraszam. Walgierz dal mi już ostrzeżenie. Poprostu to był cytat, i zostawiłem go bez zmian.

W porządku. Jeśli chodzi o mnie to nie ma sprawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:06, Piotrek K. napisał:

A niech pakuje, pakuje. Tylko bym chcial, zeby zapakowal takze PS 3 oraz PSX 360. Do tego kilka fajnych gierek i... tyle chyba starczy. Wiecej zabierac od niego nie bede ;-)...

- Wez od Volvoxa, pamietam ze mial juz zarowno PS3 jak i Wii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:09, SwenG napisał:

Mówiłem, że podejrzany ;) I się wypiera, teraz jakiegoś Linuksa mówi ;)

Ja się wypieram, ja wypieram?
moje linuxinfo
Linux misiex 2.6.18 #1 Mon Sep 25 15:11:47 CEST 2006
One AMD Duron 1095MHz processor, 2191.15 total bogomips, 639M RAM
System library 2.3.6

moje uname -a
Linux misiex 2.6.18 #1 Mon Sep 25 15:11:47 CEST 2006 i686 GNU/Linux
>Baa... używa Linuksa

Dnia 09.11.2006 o 18:09, SwenG napisał:

i pisze na forum o grach.... to w co on gra na tym Linuksie ? ;) Agent bez dwóch zdań ;)

W co ja gram? Wesnoth, Savage, Nexuiz, Globulation 2, Tremulous, Balazar ( he, w Pythonie tyż mozna pisać gry 3D), Quake II i I i III, NWN. a jak się nudzę tak naprawdę, to sobie kernel kompiluję ze snapshota.
TYHE
zsnes, apple2, gnuboy, atari800 ,dosbox, dosemu , pcpsx , psemu to są emulatory, wine - wine is not emulator . A ja gram w same natywne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:06, Piotrek K. napisał:

> Nie pakuj mu jeszcze walizek:
A niech pakuje, pakuje. Tylko bym chcial, zeby zapakowal takze PS 3 oraz PSX 360. Do tego kilka
fajnych gierek i... tyle chyba starczy. Wiecej zabierac od niego nie bede ;-)...



A nie lepiej wowa;] ale wtedy na serio byws odszedl on uzaleznia jak mariuchana a wciąga jak bagno;] (to przenosnia niedegradowac zielonych listkó2 niepaliłem i niezamierzam;pxD) Ale wtedy byś już niewrócił;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile razy Sz.P. Walgierz napisał słowa:

"Pozdrawiam,
temat zamykam." :D

Myśle, że zapisał sobie gdzieś tą sentencję i kopiuje ją przy każdym zamykaniu tematu :)
(Nie żebym się naśmiewał czy coś...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:31, Ponury Żniwiarz napisał:

A nie lepiej wowa;]

Na WoWa mnie nie stac, a poza tym jakos nie ciagnie mnie do tej gry. Jakas taka dziwna mi sie wydaje. I nie, nie musicie mnie uswiadamiac, ze jest fajna, bo nie jest ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedna kwestia. Czy na Twoje miejsce zostanie wybrany jakiś nowy moderator czy stan obecny pozostanie?
Swoja droga to szkoda, ze juz nie jesteś moderatorem. Jakoś sie przyzwyczaiłem już widząc czerwony podpis pod nickiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:22, Piotrek K. napisał:

> A nie lepiej wowa;]
Na WoWa mnie nie stac, a poza tym jakos nie ciagnie mnie do tej gry. Jakas taka dziwna mi sie
wydaje. I nie, nie musicie mnie uswiadamiac, ze jest fajna, bo nie jest ;)...


Co za argumentacja;] A xbox to co tani;p

A to że cie strącili z tej funkcji mnie osobiscie niedotyka ale imo szkoda dobrego (moim zdaniem bo poki ktos mi niepdopadnie to jest dobry xD) Modka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 10:29, Pustelnik88 napisał:

Zastanawiam się ile razy Sz.P. Walgierz napisał słowa:

Wystarczy walgierz ;P

Dnia 10.11.2006 o 10:29, Pustelnik88 napisał:

"Pozdrawiam,
temat zamykam." :D
Myśle, że zapisał sobie gdzieś tą sentencję i kopiuje ją przy każdym zamykaniu tematu :) (Nie żebym się naśmiewał czy coś...)

A właśnie, że nie. Klepę je za każdym razem. To taki mój kurs szybkiego pisania :]
Znak rozpoznawczy. Jak "Z" Zorra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Kiedyś, jak zmieniłeś avatar na obecny, mówiłem, że teraz na pewno nie dostaniesz degrada :P A to jakby taki degrad ;( ... Ech... brakuje mi tego czerwonego napisu :( Może napiszemy jakąś petycję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wpadłem wcześniej tutaj zajrzeć. To teraz już rozumiem o co chodziło w statusie Piotrka na gg kilka dni temu.
Dorzucę się do wyrazów szacunku co do Twojej osoby Piotrek. Szkoda, że tak się stało, ale życie się na tym nie kończy prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, nie możesz nas zostawić! Zamierzasz się poddać??!! Zamierzasz okazać słabość i po prostu stchórzyć i odejść?? Forum bez Ciebie będzie, jak żołnierz bez karabinu! Apeluję, żebyś nie odchodził! Nie, nie apeluję, ja BŁAGAM!!!!!!!! Pet, potrzebny jesteś tej stronce, potrzebny jesteś forum. Jeżeli teraz się wycofasz, już na pewno nie będziesz tym czerwonym, a tak to jest jeszcze szansa! A więc nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym nie robic ani tego, ani tego. Wy nie znacie calej sytuacji, ja nie moge Wam jej powiedziec. To sa, po prostu, nieodwolalne konsekwencje tego. Zreszta, pisalem to juz WIELE razy od kilku dni...
Napisze tez, ze moja bytnosc na forum nie jest zagrozona. Zmienia sie jedynie moja rola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pysznie!

To ja mam pomysł: Nie wracajmy już do tego. zaopmnijmy o całej sprawie, nie pytajmy Piotrka o nic i zachowujmy się, jakby nigdy nic. Co o tym myślicie?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się