Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 13:24, morthi napisał:

co Ty mu zrobiles ze pala do Ciebie tak silnym uczuciem?


No cóż, jeśli powiedzenie, ze każdy ma takich fanów na jakich zasługuje jest słuszne, to ja muszę się głęboko zastanowić nad sobą...
Trudno mi komentować wyskoki jakiegoś niedojrzałego emocjonalnie trolla, więc zdementuję tylko: nie jestem tłusty a z Robenem łączy mnie tylko moderowanie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 13:24, morthi napisał:

zostales ulubiencem ludu ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23180&u=1 - uwaga na niecenzuralne tresci

co Ty mu zrobiles ze pala do Ciebie tak silnym uczuciem?


Hmm.. z tego, co zrozumiałem, to ktoś nabluzgał nieźle na walgierza... kurcze.
Nie rozumiem po co ludzie to robią. znaczy się wchodzą na forum tylko po to, aby się wyzłośliwiac.
Czy to takie przyjemne?
Co do takich przypadków, to ja sam, gdy byłem jeszcze obywatelem, i co dopiero zagościłem tutaj, to moi ,,koledzy" z klasy włazili na forum aby pospamować, i pobluzgać.
Hmm... jeśli chodzi o takie forumowe bluzganie, to niech takie osoby zrobia sobie forum antyfanów Gram.pl, i niechaj sobie tam bluzgają ( w zasadzietak też było jeśli chodzi o CDA :D).
Jeśli się pomyliłem, to przepraszam..,. ponieważ nie mogłem zobaczyć tego posta, gdyż z niewiadomych przyczyn, gdy klikam na link, otwiera mi sie ,,główny hall" forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaluj ze tych bluzgow nie widziales gdyz niektore byly mistrzowskie ;) wlasnie na poziomie gimnazium - dla mnie to bardzo ciekawe obserwacje zobaczyc jak teraz nastolatki wyzywaja sie bo jak ja chodzilem do podstawowki to takich okreslen nie bylo :) a bluzgi lecialy na lewo i prawo ;) nawet w tym watku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:50, morthi napisał:

zaluj ze tych bluzgow nie widziales gdyz niektore byly mistrzowskie ;) wlasnie na poziomie
gimnazium - dla mnie to bardzo ciekawe obserwacje zobaczyc jak teraz nastolatki wyzywaja sie
bo jak ja chodzilem do podstawowki to takich okreslen nie bylo :) a bluzgi lecialy na lewo
i prawo ;) nawet w tym watku :P


ale dlaczego nie moge wejść na ten wątek??- czyżby został tak zlikwidowany, iż nawet na niego wejsć nie można?
Dziwne...
No, ale jeśli było to coś takiego jak mówisz, to ja sie Moderatorom nie dziwie, iż wywalili ten wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wyjaśnić żeby nie było niedomówień (mam nadzieje że ktoś to przeczyta):
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23203&u=4
Ten gość to nie ja! :P To Mój qmpel z klasy, znał moją ksywke na starym koncie (na szczęście nowej mu nie podałem) i teraz mnie podrabia :P Zresztą- co sie będe tłumaczyć (IP) :P
Pisze o tym bo zaobserwowałem jak jakaś osoba mnie "skojarzyła". Mam nadzjeje że ma bana na IP :P (swoją drogą strasznie upierdliwy koleś- nawet w realu :P)
gfh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawych masz kumpli ^^ Dobrze, że jacyś moi znajomi tu nie zaglądają (no dwóch) bo też bym się bał o porządek po ich wejściu, jednak teraz vhamstwo króluje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mnie jeden z moderatorów oświecić czemu dostałem degrad -3:P?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=9362
LoL.
Wytłumaczenie żądnego nie widzę...
Zasady niereklamowania się weszły dopiero dnia 22.05.07:P. A ja mam swoją "małą" reklamę dzień wcześniej...
(ban na drugim koncie za spamowanie)
Jak bym nie wiedział. Od ponad dwóch miesięcy go nie używam(bo niby jak?)

Formularza na razie nie użyłem, gdyż wątpię abym dostał odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 07:31, Ktomasz2 napisał:

Nieźle ci pojechali. Byłeś brygadzistą. To można aż o trzy pozycje?

Jak widać...tak;D.
Ale chwila o co ja się wykłócam?! Nie znam gościa o nicku "World up" :p więc czemu ja dostałem degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy uzytkownik ktore zareklamuje swojego gramsajta mimo ze go nie posiada tez zostalby uhonorowany orderem "Degrad" trzeciej (-3) klasy

teoretycznie reklamuje ale praktycznie nie gdyz gramsajta takowego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 07:39, morthi napisał:

ciekawe czy uzytkownik ktore zareklamuje swojego gramsajta mimo ze go nie posiada tez zostalby
uhonorowany orderem "Degrad" trzeciej (-3) klasy


Eee, usiłowanie nieudolne?:P
Ale pewnie pod spam, by to podeszło:)

=>walgierz

Dnia 23.05.2007 o 07:39, morthi napisał:

No cóż, jeśli powiedzenie, ze każdy ma takich fanów na jakich zasługuje jest słuszne, to ja muszę się głęboko > zastanowić nad sobą...


To może tak: w przyrodzie musi być równowaga. Sokoro są fani, to muszą być też antyfani. Jak w "Hydrozagadce" - teza i antyteza, p(e)lus i minus. Takie dwa równoległe światy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio słyszałem, że ktoś się wcale nie żali, a i jeszcze jest taka zasada jedna w regulaminie - coś ma z tym związek, że niby decyzje moderatorów nie są komentowane na forum, a od tego jest formularz, a jak nie to do wątku dla zdegradowanych zapraszam http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=4991 o ile jeszcze nie byłeś :)

A i co do moderatorów to boogie85 - tak z ciekawości - zostałbyś moim znajomym - tyle razy na forum zdania wymienialiśmy i nie tylko tam <bardzo szeroki uśmiech> :] - jeszcze szerszy od tego =) aż mnie policzki bolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 07:39, morthi napisał:

ciekawe czy uzytkownik ktore zareklamuje swojego gramsajta mimo ze go nie posiada tez zostalby
uhonorowany orderem "Degrad" trzeciej (-3) klasy

No to powiedź mi czy znasz jakąś osobę na tym forum , która reklamowała by coś czego nie ma? ;> No właśnie...

Dnia 23.05.2007 o 07:39, morthi napisał:

teoretycznie reklamuje ale praktycznie nie gdyz gramsajta takowego nie ma :)

Zapewne dostałby ostrzeżenie za pisanie bez sensu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co pisałeś w komentarzu na blogu Boogiego, jak ci mógł postawić (degrada...:P), a teraz chcesz by był twym znajomym? xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 08:10, xbit71 napisał:

Dopiero co pisałeś w komentarzu na blogu Boogiego, jak ci mógł postawić (degrada...:P), a teraz chcesz by był twym znajomym? xDD


No pewnie ja po prostu umiem wybaczać, ale czasami mnie ponosi trochę, ale to zdarza się jak widzę każdym - zresztą ja już trochę tego miałem - przecież spytałem się dopiero po czwartym wstawionym przez niego.
Zresztą lubię go też ze względu, że wytrzymał tyle już ze mną - pozdrowienia dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 06:55, Word up napisał:

Zasady niereklamowania się weszły dopiero dnia 22.05.07:P. A ja mam swoją "małą" reklamę dzień wcześniej...

Przeczytaj dokładnie posta Olamagato, nie dostałeś degrada za złamanie zasad z update''u trzeciego...

morthi

Dnia 23.05.2007 o 06:55, Word up napisał:

ciekawe czy uzytkownik ktore zareklamuje swojego gramsajta mimo ze go nie posiada

To już byłby zwykły spam.

Dnia 23.05.2007 o 06:55, Word up napisał:

tez zostalby uhonorowany orderem "Degrad" trzeciej (-3) klasy

To już zależy czy taki delikwent miał już na koncie jakieś przewinienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 08:43, cinus` napisał:

Przeczytaj dokładnie posta Olamagato, nie dostałeś degrada za złamanie zasad z update''u trzeciego...

A więc dostałem za:
1. spamowanie
2. za dostanie bana na starym kącie
ad1.
Przykład plz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ilez to sie teraz trzeba nameczyc zeby dostac degrada normalnie nie wiem czy podolam tym nowym zasadom - bo cos mi sie wydaje ze polrocze bez degrada to polrocze stracone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się