Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 16:22, Luke Shadow napisał:

Chodzi o to, że piractwo nie jest zabronione tylko przez regulamin, ale także (co najważniejsze)
przez polskie prawo.

Tak wiem, ale co do tego ma LPR? :D Swoją drogą zazywaczaj coś czego nie wolno robić albo nie powinno się robić w życiu jest zabronione na forum. A jak ktoś chce zmienić regulamin to niech zostanie jakimś kierownikiem CDP albo modkiem z innymi zasadami ;]
Pozdrawiam

PS. Teraz jeszcze rozmawiamy o jakże szanowanym przez piratów cracku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> Sa gry, nie pamietam tytulow, ale na zjezdzie ktos o jakiejs/jakichs wspominal, ktore mimo wlozenia oryginalnej plyty do napedu, wmawialy uzytkownikom, ze plyty tam nie ma, wiec obraz plyty problemu nie rozwiazuje. A co go rozwiazuje ? Crack. Sam czegos takiego nie doswiadczylem na razie, ale jestem pewien, ze w takim przypadku wolalbym zlamac licencje i sciagnac cracka, niz czekac, az wydawca laskawie wypusci patcha (badz tez oleje sprawe, w przypadku jakiejs malo waznej gry).
Wiem, ze nie ma to zwiazku z modkami, ale chcialem wyjasnic sprawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:19, boduczek napisał:

Skąd wiesz co jest dalej? Jaką masz pewność, że CDP coś wysłało na tych wszystkich piratów?

Tego nie wiemy i raczej się nie dowiemy :P.

Dnia 14.08.2007 o 16:19, boduczek napisał:

Ale ok, żeby nie było wątpliwość. Tak więc czy nie lepiej dać takiej osobie dużego degrada
wytłumaczyć ,że to zabronione i następnym razem się pożegnamy czy od razu ban a taki koleś
w zemście założy kolejne konta i będzie ''''trolował''''.

Posłużę się regulaminem:

"2. Co jest zabronione
Piractwo

* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:

* nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
* powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie"


Więc widać co CDP robi z piratami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:27, boduczek napisał:

Tak wiem, ale co do tego ma LPR? :D

Argh, to była ironia. :P

Dnia 14.08.2007 o 16:27, boduczek napisał:

Swoją drogą zazywaczaj coś czego nie wolno robić albo nie
powinno się robić w życiu jest zabronione na forum.

Co nie znaczy, że wszystkie zakazy są robione na takiej zasadzie. Wg regulaminu nie można np. reklamować swoich stron.

Dnia 14.08.2007 o 16:27, boduczek napisał:

A jak ktoś chce zmienić regulamin to niech
zostanie jakimś kierownikiem CDP albo modkiem z innymi zasadami ;]

A kto chce tak zrobić?

Dnia 14.08.2007 o 16:27, boduczek napisał:

PS. Teraz jeszcze rozmawiamy o jakże szanowanym przez piratów cracku xD

Najwidoczniej ja też jestem zacofany, bo także nie wiem po co crack do oryginału. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:30, LifaR napisał:

>/.../
-> Sa gry, nie pamietam tytulow, ale na zjezdzie ktos o jakiejs/jakichs wspominal, ktore
mimo wlozenia oryginalnej plyty do napedu, wmawialy uzytkownikom, ze plyty tam nie ma, wiec
obraz plyty problemu nie rozwiazuje.


Ale to chyba ze starszymi grami które nie chcą działać z XP .Zresztą możliwe że masz racje choć na szczęście i ja się z takim przypadkiem nie spotkałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:30, milten6 napisał:

/.../> Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi: /.../

Grozi, ale gdzie jest zapisane, że nie może być niższej kary?
W innym punkcie pisze o uprawnieniach moderatorów. Ale po co ja to piszę, każdy ma własne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:30, milten6 napisał:

Tego nie wiemy i raczej się nie dowiemy :P.

Właśnie, co z tego ,że tak pisze w regulaminie? Ja też mogę napisać ,że mam w piwnicy siedzibe Microsoftu ale kto mi w to uwierzy? O przepraszam, uwierzyć to jeszcze można ale jakie będzie miał dowody ,że mówię prawdę?

Dnia 14.08.2007 o 16:30, milten6 napisał:

Posłużę się regulaminem:

Tak... w regulaminie jest tak napisane ale jaką masz pewność, że CDP kiedykolwiek powiadomiło o jakimś czynie policję? Nie mówię, że CDp kłamie, ale czy znasz kogoś kto miał okazję poczuć ''''smak banu'''' i był wzywany na komendę? Raczej nie.

Dnia 14.08.2007 o 16:30, milten6 napisał:

Więc widać co CDP robi z piratami :).

I tu się mylisz ;) Niczego orpócz bana na forum nie widać ;] Ale znowu powracamy do kwestii jednemu się udało a innym nie. Tak samo jest właśnie z degradami , że są przypadki ,iż jakimś trafem taka osoba została potraktowana inaczej, dlaczego? To już nie do nas pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:37, boduczek napisał:

I tu się mylisz ;) Niczego orpócz bana na forum nie widać ;]


Myślisz, że jeżeli CDP poinformowało by policję, napisali by niusa w stylu "CDP i walka z piratami!" Chyba nie :P, to że my tego nie widzimy, nie znaczy, że nic w tej kwestii nie jest robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:34, Luke Shadow napisał:

Argh, to była ironia. :P

Aha... No to dlatego się pytam, bo nie wiedziałem jak to potraktować, dlatego te '''':D'''' xD

Dnia 14.08.2007 o 16:34, Luke Shadow napisał:

Co nie znaczy, że wszystkie zakazy są robione na takiej zasadzie. Wg regulaminu nie można np.
reklamować swoich stron.

Tak ale tylko dlatego, że po masowej relamacji swojego GS bardzo dużo osób robiło to 10 razy na dzień. Więc w tym wypadku się nie zgodzę. Daj inny przykład ;P

Dnia 14.08.2007 o 16:34, Luke Shadow napisał:

A kto chce tak zrobić?

E... wiesz,że nie wiem :P To była taka ironia dla osoby której coś się nie podoba w obecnym regulaminie ;)

Dnia 14.08.2007 o 16:34, Luke Shadow napisał:

Najwidoczniej ja też jestem zacofany, bo także nie wiem po co crack do oryginału. ;P

Nie, najwyraźniej nie potrafisz piracić :) I zaprawdę powiadam Ci ,że to bardzo ładnie z Twojej strony :)
Swoja drogą ja też nie wiem, ale po co nam to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:38, milten6 napisał:

Myślisz, że jeżeli CDP poinformowało by policję, napisali by niusa w stylu "CDP i walka z piratami!"
Chyba nie :P, to że my tego nie widzimy, nie znaczy, że nic w tej kwestii nie jest robione.


Analogicznie : skoro niczego nie wiemu ,skąd mamy mieć pewność ,że robią cokolwiek w tej kwestii oprócz bana?
Swoją drogą takie coś było by dobrym pomysłem, chcesz skończyć jak user o ksywce *****? Przyznaj się ,że jesteś piratem :P Widzisz, jedno jest pzreciwstawnoscią drugiego, a prawda jest taka ,że nie możemy niczego powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:40, boduczek napisał:

Tak ale tylko dlatego, że po masowej relamacji swojego GS bardzo dużo osób robiło to 10 razy
na dzień. Więc w tym wypadku się nie zgodzę. Daj inny przykład ;P

Chodzi mi o reklamę w szerszym znaczeniu. Czasami zdarzało się, że ktoś reklamował np. swój serwis o tematyce gier komputerowych. Oczywiście wszystkie takie reklamy były usuwane. GramSajty to inna sprawa, przecież to też są strony robione pod szyldem CDP.

Dnia 14.08.2007 o 16:40, boduczek napisał:

Swoja drogą ja też nie wiem, ale po co nam to wiedzieć?

Żeby wydedukować kto ma rację... Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:51, Luke Shadow napisał:

Chodzi mi o reklamę w szerszym znaczeniu. Czasami zdarzało się, że ktoś reklamował np. swój
serwis o tematyce gier komputerowych. Oczywiście wszystkie takie reklamy były usuwane. GramSajty
to inna sprawa, przecież to też są strony robione pod szyldem CDP.

No tak, zapomniałem o tym. Cóż tutaj masz rację, ale skoro regulamin tego zabrania, to widocznie nie można. Może gram.pl obawia się (CHOĆ NIE POWINNO) konkurencji?

Dnia 14.08.2007 o 16:51, Luke Shadow napisał:

Żeby wydedukować kto ma rację... Chyba...

Tak, ale takie gdybanie nic nikomu nie uświadomi. Tutaj jedynie mógłby się wypowiedzieć ktoś z ''''niebieskich''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 08:09, Dux napisał:

Tylko co na to Twój pracodawca;D


Czasami sam chce, zebym siedzial przy kompie, choc niekoniecznie zebym przegldal forum. :) BTW Pochwale sie, a co, dowiecie sie jaki jeden z moderatorow jest naprawde. :) Podpisalem dzis umowe o prace z Urzedem Miejskim w Szczecinie. Moze niedlugo bede Wam wydawal lub przyjmowal wnioski na dowod osobisty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:07, KrzysztofMarek napisał:

Ja rozumiem. Modkom trzeba dokopać i tyle. Reszta się mało liczy.


Czas najwyzszy zeby sie jakis ochotnik znalazl bo juz since zaczely schodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../> Czas najwyzszy zeby sie jakis ochotnik znalazl bo juz since zaczely schodzić :P
Mam to potraktować jako propozycję?
Dziękuję, podobno ochotnicy wyginęli juz w I Wojnie Światowej ;-D
A jeśli to propozycja, to dlaczego tak źle mi życzysz? Mnie jest dobrze tu, gdzie stoję a Wy tam, gdzie... no, ja też oglądam za dużo telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:36, Fumiko napisał:

Przepraszam, a mogę prosić o powód dyskusji ciągnącej się przez ostatnie 3 strony wątku? Jakiś link czy coś...


Jak już znajdziesz takowy, to podeślij mi proszę ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:39, walgierz napisał:

Jak już znajdziesz takowy, to podeślij mi proszę ;DD


Lol... myślałam żeście kogoś spektakularnie wy...kopali z gramu i stąd ten szum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:39, walgierz napisał:

Jak już znajdziesz takowy, to podeślij mi proszę ;DD

Z tego co pamiętam zaczęło się jeszcze w innym temacie , później na życzenie waść Pana przenieśliśmy się do tego i rozmowa przerosła w nie wiadomo co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do legalności cracków to chciałam zauważyć, że Arcanum w wersji DVD od Gamestara było sprzedawane z dołączonym crackiem... no może crack to źle powiedziane, ale programy które niwelują żądanie płytki to zasadniczo też umowę licencyjną łamią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się