Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Nie,dla twojej wiadomości zrozumiałem co piszesz,jednak chciałem dorzucić swoje 3 grosze.I nie wiem po co się tak rozpisujesz.Może najpierw zapytaj kogoś czy zrozumiał.Przy okazji nabijesz posta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:40, Mistic napisał:

To jak nazwać zamknięcie tematu prawie 3 miesiące od ostatniego posta? :-)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18214&u=8

Wojman pewnie był już w stanie śpiącym ;)

skyler- Szukaj więcej, a znajdziesz trochę fajniejszych smaczków :P Dajmy na to, jeden moderator zamyka czasem temat razem z drugim, tak było z Wojmanem wspomnianym który zamknął pewien (nie pamętam dokładnie jaki) topic a potem usunął swojego posta- razem z walgierzem go zamykał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:38, skyler napisał:

Moderator to moderator a nie archeolog.


Od pewnego czasu mam zasade ktorej sie trzymam. A brzmi ona tak, ze po prostu przegladam tematy na forum z ostatnich 24h i wszystkie duble tematow czy tematy, ktore w jakis sposob lamia zasady forum zamykam.

-->Mistic
W tym przypadku uzytkownik podeslal nam link do glownego watku o grze + linki do dubli. A skoro wszystko zostalo podane to dlaczego mielibysmy nie skorzystac z tych informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:45, Wojman napisał:

W tym przypadku uzytkownik podeslal nam link do glownego watku o grze + linki do dubli. A skoro
wszystko zostalo podane to dlaczego mielibysmy nie skorzystac z tych informacji?

Po co odkopywać temat w którym od trzech miesięcy nikt się nie wypowiedział? Przecież zginął on śmiercią naturalną i nikt w nim nie pisał i jaki jest sens w odświeżaniu go?

W tej kwestii zgadzam się ze skylerem. W ciągu dwunastu godzin od ostatniego posta temat zdąży spaść gdzieś na ósmą stronę (po 50 tematów) i raczej wątpię by ktoś chciał się w nim dopisać. Archeologia i tyle, a to co pokazał Mistic to wyjątkowy przypadek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie tego tematu to już chyba nadgorliwość .Gdyby tak należało czynić trzeba by było zacząć zamykać wszystkie tematy począwszy od ostatnich stron .Pytanie tylko , po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 09:23, xbit71 napisał:

> /.../ > Żeby było ładnie i schludnie. :-)

To na pewno też. Ale może ktoś, kto chiałby się w takim temacie wypisaywać, znajdzie go w szukajce, zobaczy, że już taki temat był i został zamkniety, zastanowi się chwilę i... zrezygnuje z tematu. ;-D. Tak, wiem, to nadmierny optymizm, ale może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:38, skyler napisał:

Co jak co ale uważam że zamykanie tematów w których ostatni post pojawił się 12-13 godzin temu
jest lekką przesadą. Moderator to moderator a nie archeolog.

I tu się z tobą zgodzę.
Niech zamykają bierzące tematy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 09:31, KrzysztofMarek napisał:

To na pewno też. Ale może ktoś, kto chiałby się w takim temacie wypisaywać, znajdzie go w szukajce,
zobaczy, że już taki temat był i został zamkniety, zastanowi się chwilę i... zrezygnuje z tematu.
;-D. Tak, wiem, to nadmierny optymizm, ale może?

Tylko, że nie raz trafią się tacy archeolodzy w gronie użytkowników, którzy odświeżą dany temat dając link do wątku poprawnego i wówczas moderatorzy po prostu skazują takie archeologa na ciężką karę tak, więc dlaczego teraz moderatorzy mają również sprowadzać z niebytu zapomniane tematy? Przecież jeśli użytkownik jeśliby znalazł w szukajce temat, który odświeżył użytkownik-archeolog też się może rozmyślić, gdyż znajdzie link do właściwego tematu dany przez owego archeologa, a jeśli ktoś po linku w danym temacie się nie rozmyśli nad ewentualnym założeniem tematu to zamknięcie tematu również w tym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 08:21, Kukowsky napisał:

Po co odkopywać temat w którym od trzech miesięcy nikt się nie wypowiedział? Przecież zginął
on śmiercią naturalną i nikt w nim nie pisał i jaki jest sens w odświeżaniu go?

A co, przeszkadza ci to że moderator postanowił go zamknąć? Stało się coś?
Tak odkopał ten temat i ZAMKNĄŁ go. I bardzo dobrze bo ostatnio coś sporo użytkowników odkopuje właśnie takie tematy, a później są najazdy na moderatorów, że nie zamknęli wątku wcześniej.

Cóż, musimy sobie nabić trochę postów na następny tytuł pod pretekstem krytykowania decyzji moderatora,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:32, Darkstar181 napisał:

A co, przeszkadza ci to że moderator postanowił go zamknąć? Stało się coś?
Tak odkopał ten temat i ZAMKNĄŁ go. I bardzo dobrze bo ostatnio coś sporo użytkowników odkopuje
właśnie takie tematy, a później są najazdy na moderatorów, że nie zamknęli wątku wcześniej.

Najazdy są, jednak z pewnością nie z mojej strony. Ja osobiście nie popieram archeologii w wykonaniu moderatorów i swoje zdanie dokładniej przedstawiłem w poście powyżej.

Dnia 15.08.2007 o 10:32, Darkstar181 napisał:

Cóż, musimy sobie nabić trochę postów na następny tytuł pod pretekstem krytykowania decyzji
moderatora,co?

Śmieszny jesteś i tyle, bo to samo mógłbym w tej chwili powiedzieć o Tobie, jednak nie będę zniżać się do tego typu odzywek, bo tak to można o każdym powiedzieć, a dopóki nie będzie się miało ku temu większych przesłanek takie słowa będą po prostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:44, patrYX93 napisał:

skyler- Szukaj więcej, a znajdziesz trochę fajniejszych smaczków :P Dajmy na to, jeden moderator zamyka czasem temat razem z drugim, tak było z Wojmanem wspomnianym który zamknął pewien (nie pamętam dokładnie jaki) topic a potem usunął swojego posta- razem z walgierzem go zamykał ;P


To akurat normalka i nic dziwnego. Często zderzałem się z innym modkiem podczas zamykania. Jak już tłumaczyłem, zazwyczaj ten, który zareagował jako drugi, po prostu ustępuje pola. Nie widzę w tym nic złego.
BTW. Pamiętam jak kiedyś na jeden temat rzuciliśmy się w trójkę nawet - z Robenem i Tyhe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 10:37, Kukowsky napisał:

Najazdy są, jednak z pewnością nie z mojej strony. Ja osobiście nie popieram archeologii w
wykonaniu moderatorów i swoje zdanie dokładniej przedstawiłem w poście powyżej.

Podaj jakieś sensowne argumenty.Dla mnie odkopanie tematu po to by go zamknąć nie jest szkodliwe, bo moderator nie uprawia spamerki, tylko po prostu zamyka wątek. Czym to przeszkadza w użytkowaniu forum, zwłaszcza że temat został zamknięty w nocy, kiedy jest tutaj mały ruch?

Dnia 15.08.2007 o 10:37, Kukowsky napisał:

Śmieszny jesteś i tyle, bo to samo mógłbym w tej chwili powiedzieć o Tobie, jednak nie będę
zniżać się do tego typu odzywek, bo tak to można o każdym powiedzieć, a dopóki nie będzie się
miało ku temu większych przesłanek takie słowa będą po prostu śmieszne.

Ja ostatnio nie żaliłem się w "obywatelu..." na to że nie mam jeszcze WT. Stąd moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pax panowie. Ustalmy coś. Dostaliśmy info o dublach, ajt? Duble sie zamyka, ajt? Wojman zamknał dubla, ajt? Wiec co nie pasuje? Zamykanie dubli, nawet starych ma tę dobrą cechę, że żaden archeolog już tego wątku nie odkopie. A wielu userów, nawet z wysokimi statusami uwaza, że to dobra metoda na nabicie paru postów. Więc tak czt siak te wątki kończą z kłódką. Imo czepiacie sie o nic. A to znak, że dobra jest moderacja na tym forum, skoro nie ma sie czego czepiać, tylko takich głupot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:42, walgierz napisał:

BTW. Pamiętam jak kiedyś na jeden temat rzuciliśmy się w trójkę nawet - z Robenem i Tyhe ^^


Uaa, prawie jak grupa AT :D Musiał się założyciel lekko zestresować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:43, Darkstar181 napisał:

Podaj jakieś sensowne argumenty.Dla mnie odkopanie tematu po to by go zamknąć nie jest szkodliwe,
bo moderator nie uprawia spamerki, tylko po prostu zamyka wątek. Czym to przeszkadza w użytkowaniu
forum, zwłaszcza że temat został zamknięty w nocy, kiedy jest tutaj mały ruch?

Jednak jakiś ruch jest i jak o tej porze siedzę na forum to całą pierwszą stronę mam zawaloną zamkniętymi tematami i właśnie przez to, że jest małych ruch te tematy nie spadają. To tak jak z tematami przypiętymi przez CDP. Może nic wielkiego, jednak wnerwia człowieka jak mu się coś na siłę pod oko rzuca. Martwe tematy to martwe tematy i nie podoba mi się wskrzeszanie ich nawet pod argumentacją zamknięcia ich. Widać mnie Twoje argumenty nie przekonują, moje Ciebie też, więc jak widać po prostu mamy w tej kwestii odmienne zdania i nic na to nie poradzimy...

Dnia 15.08.2007 o 10:43, Darkstar181 napisał:

Ja ostatnio nie żaliłem się w "obywatelu..." na to że nie mam jeszcze WT. Stąd moje przypuszczenia.

No tak i to, że ten żal został umieszczony w klasycznym dla mnie "P.S." z dodatkiem "Żeby nie był OT" to już szczegół. ;] A WT faktycznie bym chciał mieć, jednak to nie oznacza, że piszę posty tylko po to by awansować, bo to by była paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:44, Fumiko napisał:

Uaa, prawie jak grupa AT :D Musiał się założyciel lekko zestresować :D


Nie no, ja zamaskowałem swój udział usunięciem posta z tego co pamiętam. Ale rzeczywiście fajnie wyszło, bo wtedy było mniej modów i rzadko zdarzały się takie zderzenia ;)

--> Budo
A Ty nie na urlopie? Pracoholik ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się