Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 18:56, Rusell napisał:

Budo zrezygnowal? oO czyli z tych fajnych (normalnych?) modkow zostal jeszcze tylko sig.


Czyli mam rozumiec, ze wszycy Moderatorzy oprocz sig.`a sa nie normalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 04:28, Wojman napisał:

Czyli mam rozumiec, ze wszycy Moderatorzy oprocz sig.`a sa nie normalni?


A kto normalny odpowiadałby o 5:21 na posta z 4:28;-)

Normalność niestety nie jest standardem, osoby mające koło 16 lat mają inny standard tak zwanej normalności, czasem to się zmienia z wiekiem czasem niestety zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 05:21, Rzezim napisał:

A kto normalny odpowiadałby o 5:21 na posta z 4:28;-)
Normalność niestety nie jest standardem, osoby mające koło 16 lat mają inny standard
tak zwanej normalności, czasem to się zmienia z wiekiem czasem niestety zostaje.


Tylko mi nie mów, że mi nastoletnia normalność została, bo nie piszę postów o 5:21, bo wolę się wyspać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 04:28, Wojman napisał:

> Budo zrezygnowal? oO czyli z tych fajnych (normalnych?) modkow zostal jeszcze tylko
sig.

Czyli mam rozumiec, ze wszycy Moderatorzy oprocz sig.`a sa nie normalni?

po to napisalem "normalnych" ze znakiem zapytanie zeby nikt nie przyszedl i sie nie przyczepil ale widac to nie wystarczylo.
Nie, wszyscy sa normalni, tyle ze jednych lubie bardziej a innych mniej, daj juz sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 07:29, Dux napisał:

Tylko mi nie mów, że mi nastoletnia normalność została, bo nie piszę postów o 5:21, bo
wolę się wyspać:P


Czyli zarzucasz, ze ten kto pisze posty o 5:21 lub gorzej o 4:28 ten jest nie wyspany? No to teraz nam podpadliscie. :P Wstalem dzis wczesniej, napisalem posta, pogralem sobie w C&C 3, wzialem prysznic i pojechalem do pracy.

Rzezim
No w sumie to chyba masz racje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 07:36, Wojman napisał:

Czyli zarzucasz, ze ten kto pisze posty o 5:21 lub gorzej o 4:28 ten jest nie wyspany?


No pewnie! Przykład? Ja jestem przykładem - wstaję o 5:51 (czyli całe 30 min. później!!!) i spać mi się chce jak diabli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 04:28, Wojman napisał:

Czyli mam rozumiec, ze wszycy Moderatorzy oprocz sig.`a sa nie normalni?

wypraszam sobie, normalny nigdy nie byłem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 07:29, Dux napisał:

Tylko mi nie mów, że mi nastoletnia normalność została, bo nie piszę postów o 5:21, bo
wolę się wyspać:P


Nie będę orzekał o czyjeś normalności i nie normalności, jeśli z mojego poprzedniego posta coś takiego mogło wynikać no cóż 5 godzina wszystko tłumaczy;-)
Ja wstałem dzisiaj o godzinie 5:03 i bardzo tego żałuje. W drodze do pracy miałem tylko jedno myśl, nadszedł już wieczór i noc co daje ukojenie i sen dla sprawiedliwych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wczoraj był, ale lipiec więc nie ma mowy o żartach... Budo nie jest modem, ale sam nie odszedł.. hehe mam pewne domysły dlaczego, ale nie będę się rozpisywać, bo na tym forum wszystkiego pisać nie można xD

Niedługo pewnie się w tym wątku przywita z nami nowy modek, znów niespodzianka będzie... jak zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:45, Rzezim napisał:

Nie będę orzekał o czyjeś normalności i nie normalności, (...)


Heh, miał człowiek chwilową przerwę w pisaniu na forum i licząc na nabicie kilku postów zwietrzył okazje do pospamowania poprzez pozorowaną kłótnię z Moderatorem. Tymczasem drugi Moderator temat uciął i z zamiarów nici:PPP
Swoją drogą jak "ludzie pracy" chyba najbardziej trzeźwo myślimy paręnaście dni w roku. Na urlopie:D
A tak przy okazji. Ta wczesna pobudka do pracy to norma, czy też masz dni, gdzie możesz pospać sobie dłużej?


=>hunter22

Dnia 02.07.2008 o 08:45, Rzezim napisał:

Niedługo pewnie się w tym wątku przywita z nami nowy modek, znów niespodzianka będzie... jak zawsze :P


Np. poczerwieni sie jakis Dusiciel Kapusty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 09:16, Dux napisał:

Np. poczerwieni sie jakis Dusiciel Kapusty:P


Nie masz się czego obawiać... mnie nie wezną mnie, bo mnie skreślili z listy kandydatów kiedyś tam... takich co na modków marudzą nie biorą na modów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 09:16, Dux napisał:

A tak przy okazji. Ta wczesna pobudka do pracy to norma, czy też masz dni, gdzie możesz
pospać sobie dłużej?


Mi tam przysluguja mi 4 dni urlopu na zadanie, wiec... :) A codziennie ide do pracy na 7:30 i pracuje do 15:30. Jednak nie narzekam, bo cale popoludnie mam dla siebie. W poprzedniej pracy raz mialem na 9:00 do 17:00 i akurat tego dnia nie lubilem, bo autobusy tak kursowaly, ze moglem sobie co najwyzej pol godziny dluzej pospac. A teraz codziennie mam na 7:30 osiem godzin szybko mija i mam wolne az do nastepnego dnia do 7:30. :) A to bylo pytanie do Rzezima. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:13, Chaotizz napisał:

Ech, szkoda że moderatorzy ignorują wiadomości, które do nich wysyłam.


Moderatorzy to też ludzie... nieraz nie mogą lub nie chcą reagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:18, hunter22 napisał:

Moderatorzy to też ludzie... nieraz nie mogą lub nie chcą reagować...

Tja, wiem o tym... Tyle, że wysłałem im już chyba z 3 maile, w każdym prosiłem o odpowiedź, i co dostałem? Aaa figę, z makiem w dodatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:13, Chaotizz napisał:

Ech, szkoda że moderatorzy ignorują wiadomości, które do nich wysyłam.

Moderator też człowiek nie musi siedzieć cały czas przed komputerem i patrzeć czy doszły nowe wiadomości, ma też inne obowiązki. Ja dostałem odpowiedź na 2/3 wiadomości ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:20, Chaotizz napisał:

Tja, wiem o tym... Tyle, że wysłałem im już chyba z 3 maile, w każdym prosiłem o odpowiedź,
i co dostałem? Aaa figę, z makiem w dodatku!


Ja wiesz otym to pozostaje ci czekać, a i jeszcze szybkość odpowiedzi jest uzależniona o wazność danej wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:22, hunter22 napisał:

Ja wiesz otym to pozostaje ci czekać, a i jeszcze szybkość odpowiedzi jest uzależniona
o wazność danej wiadomości...

Ano wiadomość ważna była. Jeśli nie otrzymam dziś wiadomości to jutro znów napiszę nową. ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 05:21, Rzezim napisał:

Normalność niestety nie jest standardem, osoby mające koło 16 lat mają inny standard
tak zwanej normalności, czasem to się zmienia z wiekiem czasem niestety zostaje.


wiesz, że większość ludzi stąd wyrabia sobie pogląd waszej normalności na podstawie degradów, ostrzeżeń, banów itp jakie dajecie...? jeśli podpadniesz jakiemuś młodemu, bo dałeś po palcach jego kumplowi, masz z deczka prze*rane :P
niestety, taka jest młodzież teraz i tak zmieniło się gram.pl, że coraz więcej ludzi tak właśnie patrzy... a żaden nie pokusi się o próbę pogadania z modem o otrzymanym ostrzeżeniu etc...
ja dzięki temu, że dostałem warna rozpocząłem jakiś kontakt z Wojmanem i dzięki temu tym bardziej utwierdziłem się w wierzeniu, że to porządny człowiek z którym można normalnie [pytanie co tu jest normalnością :P] pogadać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 mail poszedł i nic, zdaję mi się, że mody mnie olewają i traktują jako kogoś gorszego. ;/ Pokazujecie klasę! Rozumiem, że jesteście ''tylko'' ludźmi, ale imo moglibyście raz na tydzień sprawdzić pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się