Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 10:24, Chaotizz napisał:

> Ja wiesz otym to pozostaje ci czekać, a i jeszcze szybkość odpowiedzi jest uzależniona

> o wazność danej wiadomości...
Ano wiadomość ważna była. Jeśli nie otrzymam dziś wiadomości to jutro znów napiszę nową.
;PP

Napisz o tym do "konsuli" (ekipa gram.pl) czy jak się tam zowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:03, Skwarek pl napisał:

Napisz o tym do "konsuli" (ekipa gram.pl) czy jak się tam zowią.

Lepiej nie, bo znowu kogoś wyrzucą z funkcji, chociaż niektórych to by się przydało kopnąć w 4 litery i powiedzieć: "Do roboty!" ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:00, Chaotizz napisał:

4 mail poszedł i nic


Sprawdzilem skrzynke do kilku ostatnich dni. Zadnego maila od ciebie nie znalazlem. Podeslij mi prosze pytanie na wojman[at]moderator.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh i znowu zaczyna się robić bajzel. Jak Piotrek stracił funkcję było podobnie. Budo stracił funkcję, szkoda, ale nie ma o czym dyskutować. Ekipa i tak powodu nie poda, a zgadzając się na funkcję moderatora użytkownicy muszą brać pod uwagę, że pewnego dnia mogą zostać, że tak się wyrażę, wykopani. I nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:32, Chaotizz napisał:

Lolz, o co chodzi? Miałem bana nałożonego na jakieś 3 minuty? Jakiś błąd czy coś, bo
niezbyt rozumiem o co chodzi w tej sytuacji, dziwnej raczej.

Zwazajac na twoja przeszlosc, osobiscie nie widze w tym nic dziwnego. Dziwne jest to, ze nadal sie tu panoszysz. :|

A co do Budo, coz. Moja interpretacja brzmi takowo, iz ekipa postanowila zaczekac na odpowiedni moment, w ktorym wiekszosci puszczaly juz nerwy i wykorzystac sytuacje, zamykajac przy okazji topic w prozaicznych przyczyn niskokulturalnych postow. Cwane, nie powiem. ;]

Typy co do nowego modka, o ile w ogole taki bedzie? Ja bym chcial wielki come back kNOTa i dwojke, na ktora zawsze stawialem - Wilku i Mistic. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:49, gothicsheep napisał:

Typy co do nowego modka, o ile w ogole taki bedzie? Ja bym chcial wielki come back kNOTa
i dwojke, na ktora zawsze stawialem - Wilku i Mistic. ;<


Hmm, na mój nochal Wilku prędzej;)
Ale ja bym obstawiał Pajączka. Choc nie wiem co on nato:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 15:49, gothicsheep napisał:

Typy co do nowego modka, o ile w ogole taki bedzie? Ja bym chcial wielki come back kNOTa
i dwojke, na ktora zawsze stawialem - Wilku i Mistic. ;<


jakby któryś z tych dwóch został modem, to mielibyśmy tygodniowy wysyp banów i potok degradów, zakończony nowymi wyborami modów.
nie żebym miał coś przeciwko, bo gram.pl przypomina mi piaskownicę już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:49, gothicsheep napisał:

i dwojke, na ktora zawsze stawialem - Wilku i Mistic. ;<

Którzy obecnie za diabła się nie zgodzą na posiadanie czegoś czerwonego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:08, PolishWerewolf napisał:

> i dwojke, na ktora zawsze stawialem - Wilku i Mistic. ;<
Którzy obecnie za diabła się nie zgodzą na posiadanie czegoś czerwonego :]

Dlategoz taka, a nie inna emotka. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i już koniec... temat nie wypalił... nie udało się przekonać Ekipy, i tyle... w tym momencie żałuję, że założyłem tamten temat. idea była słuszna, ale zbyt wiele osób poniosło straty (1 ban i kilka degradów)... może i słusznie że im się dostało, ale pośrednio czuję się winny...

co do nowego moda: sadzę, że po tej akcji osoba typowana przez gram.pl wycofała się, no i kolejne dziesiątki nie przyjmą jej... jedyną szansą dla konsuli jest znalezienie osoby która nie lubiła Buda, albo nie słyszała o temacie... inaczej nie spodziewałbym się nowego moda szybko... chyba że typowany się nie wycofał, w co wątpię... na pewno przed zostaniem moderatorem uważnie śledził forum aby podpatrywać innych moderatorów, i pewnie natknął się na mój temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:15, Zakrzysiunio napisał:

/.../ > co do nowego moda: sadzę, że po tej akcji osoba typowana przez gram.pl wycofała się, /.../

Nie przesadzaj. Życie toczy sie dalej, nie ma sensu wracać do spraw przeszłych. Żyć trzeba teraźniejszością i przyszłością a nie " w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę". Nie nasza piaskownica, możemy co najwyżej zabrać swoje zabawki i pójść do ... innej piaskownicy. Jeśli będzie bardzo dużo takich, to polecą głowy ale... to se ne wrati, pane Hawranek...Niczego, nie licząc demonstracji, nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:49, gothicsheep napisał:

[...] Cwane, nie powiem.

Daj spokoj. Pomimo, ze sa decyzje gramu z ktorymi sie nie potrafie zgodzic, to jednak poziom chamstwa zostal juz tak pewnie na 5tej stronie przekroczony. Nie ma co sie dziwic, ze watek polecial. Nie bylo innego wyjscia. To MUSIALO nastapic. Predzej czy pozniej.

No coz - i znow zycie toczy sie dalej ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:47, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > co do nowego moda: sadzę, że po tej akcji osoba typowana przez gram.pl
wycofała się, /.../
Nie przesadzaj. Życie toczy sie dalej, nie ma sensu wracać do spraw przeszłych. Żyć trzeba
teraźniejszością i przyszłością a nie " w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę".
Nie nasza piaskownica, możemy co najwyżej zabrać swoje zabawki i pójść do ... innej piaskownicy.
Jeśli będzie bardzo dużo takich, to polecą głowy ale... to se ne wrati, pane Hawranek...Niczego,
nie licząc demonstracji, nie osiągniesz.


teoretycznie tak, praktycznie nie chciałbym byc w skórze przyszłego moda. ale musi się czuć...
ale prawdę powiadasz, weteranie szanowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji, raczej nieliczni ze starej gwardii, zgłosiliby się na moderatora. Wydaje mi się, że cała ta akcja zostawiła taki niesmak, że przez dłuższy czas nie będzie nowego naboru. Jeśli ewentualnie za parę miesięcy, ktoś by się na tym stołku pojawił, to będzie mu rybka co działo się wcześniej, zwłaszcza, że to już nie taka atrakcja jak np. pojawienie się walgierza lub Piotrka ;-)

Nie wiem czy ksywkę ''Budo'' należy odmieniać w jakikolwiek sposób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:15, Zakrzysiunio napisał:

no i już koniec... temat nie wypalił..


Mówi się trudno, ale to nie twoja wina. Gdyby wszyscy się normalnie zachowywali to nie było warnów i degradów, a może i akcja by się powiodła.

Co do drugiej części: tak jak mówi nasz weteran, to zamknięty rozdział historii gramu, przyjdzie nowy moderator, to że jeden odszedł to nie sprawi że cały serwis się zawali.

BTW: Jak wygląda rekrutacja/wybór nowego moderatora? Jest głosowanie forumowe, czy konsule wybierają, czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 23:00, Luk Zombi napisał:

to że jeden odszedł to nie sprawi że cały serwis się zawali.


ale ''pomoże'' walić się serwisowi dalej...

Dnia 03.07.2008 o 23:00, Luk Zombi napisał:

BTW: Jak wygląda rekrutacja/wybór nowego moderatora? Jest głosowanie forumowe, czy konsule
wybierają, czy jakoś inaczej?


Konsule wybierają. nikt z nas nie ma w tym nic do gadania. z tego co kojarzę, nawet obecne mordki nie mają nic do powiedzenia w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 23:00, Luk Zombi napisał:

BTW: Jak wygląda rekrutacja/wybór nowego moderatora? Jest głosowanie forumowe, czy konsule
wybierają, czy jakoś inaczej?


Głosowanie forumowe? Kpisz sobie? Sol kilkukrotnie dała do zrozumienia, że naszym celem jest nabijanie kasy z wyświetlanych reklam, a nie decydowanie o takich poczynaniach serwisu jak nowe działy czy moderatorzy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 23:03, Mistic napisał:

Głosowanie forumowe? Kpisz sobie? Sol kilkukrotnie dała do zrozumienia, że naszym celem
jest nabijanie kasy z wyświetlanych reklam, a nie decydowanie o takich poczynaniach serwisu
jak nowe działy czy moderatorzy na forum.


Ekhm, po prostu nigdy nie interesowałem sprawami moderatorów, więc dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 23:32, Luk Zombi napisał:

Ekhm, po prostu nigdy nie interesowałem sprawami moderatorów, więc dlatego pytam.


Szczerze? Nie interesowałeś się sprawami moderatorów, to nie zmieniaj tego faktu... lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się