Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Tyle tylko że ja akurat o tej sytuacji wspominam już chyba od pewnego czasu. Owszem czasem Wojman zrobi coś co trzeba, szybko i dobrze ale ... Poza tym ta jego odzywka. Nie żeby mnie to jakoś specjalnie uraziło ;D ale jak tak zwraca się Mod do usera to chyba coś jest nie tak. Jest on tu swego rodzaju przedstawicielem więc powinien świecić przykładem. A czy tylko ja mam takie dziwne przeżycia z Wojmanem ? Nie sądzę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:13, walgierz napisał:

> /.../



Dziwni jesteście walgierz - mówię o całej społeczności moderatorskiej - Kłejk wam podaje łamanie regulaminu, a wy łaskę robicie ? W końcu od tego by pilnować jesteście tak ? Robicie co chcecie i kiedy chcecie ? Plus lejecie na wiadomości jakie się do was pisze ;) Ale to na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Jakby mi ktoś zadał 5 czy 10 razy to samo pytanie w sprawie, którą bym aktualnie konsultowała, to byłabym dużo mniej uprzejma niż Wojman w tym wypadku. Sam się zastanów nad sytuacją: omawiasz coś z kimś, a ktoś Cię uporczywie pyta o to właśnie, co próbujesz ustalić. Za którymś razem posłałbyś go do grania czy do diabła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kilkakrotnie pisalem, ze problem jest znany. Wiecej - pisalem, ze pracujemy nad jego rozwiazaniem. A, ze ty chciales, zeby od razu wkroczyc i wymierzyc kilka ostrzezen/degradow/banow to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ludzie robicie z igły widły. Naprawdę no, uwierzcie że moderatorzy mają też własne życie. Ja się cieszę, że w ogóle są, w końcu bez nich byłby kompletny zamęt. Nic za te (ciężką) pracę nie otrzymują, a jednak to robią. Prawda, mam też kilka zastrzeżeń to przeróżnych modów, ale nie popadajmy w panikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem edita do posta ale się wykrzaczyło ... raz jeszcze.

Dnia 24.11.2008 o 21:13, walgierz napisał:

A czego się spodziewasz? Że podasz moderatorowi link, powiesz mu co ma zrobić i on to
posłusznie wykona?

Oczywiście że nie. Ja tylko napisałem co i gdzie jest "źle" a to co zrobi z tym mod to już inna sprawa. Ważne żeby reakcja była lub chociaż odpowiedź że nie będzie bo [ bla bla ]. NIE napisałem "zdegraduj / zbanuj tego czy tamtego - a to różnica.

Dnia 24.11.2008 o 21:13, walgierz napisał:

Miło, że interesujesz się tym co na forum jest nie tak, ale nie spodziewaj się, że moderatorzy
będą robić, to co byś zrobił Ty...

Nie, tego też się nie spodziewam ale chociaż odrobiny zainteresowania. I kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:21, Wojman napisał:

Jak jakis Moderator kilka razy mowi, ze problem jest znany i pracujemy nad rozwiazaniem
to znaczy, ze tak robimy i problem jest znany.


Jakbyś jeszcze czytał, a nie odnosił do kontekstu ( nietrafionego zresztą ) byłoby fajnie. Ja nie napisał o żadnym kupno - sprzedaż tylko podawaniu linków - a Kłejk jest specjalistą w wynajdywaniu takich "głupich" postów. W dodatku mejl nie ma nic wspólnego z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:20, Wojman napisał:

Chyba kilkakrotnie pisalem, ze problem jest znany.

Powtarzanie wciąż tego samego w rozmowie niezbyt dobrze świadczy o tej osobie. To tak jakbyś chciał kogoś przegadać i pokazać swoją wyższość. Tak mi się przynajmniej wydaje.
>Wiecej - pisalem, ze pracujemy nad

Dnia 24.11.2008 o 21:20, Wojman napisał:

jego rozwiazaniem.

Nie przeczę.
>A, ze ty chciales, zeby od razu wkroczyc i wymierzyc kilka ostrzezen/degradow/banow

Dnia 24.11.2008 o 21:20, Wojman napisał:

to nie moja wina.

Czy ja napisałem żeby kogokolwiek zbanować / zdegradować ? No chyba nie. Pytałem czy będzie interwencja. Różnica ?

Fumiko => Wojman nie pisał że aktualnie się tym zajmuje więc prawdopodobnie mu nie przeszkodziłem. Poza tym można było trochę kulturalniej.

E:stylistyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:23, KŁEJK napisał:

I kultury.


Wskaz mi prosze co wskazuje na brak kultuty w stwierdzeniu "idz sobie pograc". Jak mowie to do mojej osmioletniej bratanicy to jest zachwycona, bo w Settlersy bardzo lubi na moim komputerze grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:37, Wojman napisał:


Wskaz mi prosze co wskazuje na brak kultuty w stwierdzeniu "idz sobie pograc". Jak mowie
to do mojej osmioletniej bratanicy to jest zachwycona, bo w Settlersy bardzo lubi na
moim komputerze grac.

Tu pokazujesz kulturę porównując KŁEJK''a do ośmiolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:37, Wojman napisał:

Wskaz mi prosze co wskazuje na brak kultuty w stwierdzeniu "idz sobie pograc".

Jeśli dla ciebie w rozmowie dwóch dorosłych osób jedna mówi "idz sobie pograc" ( bez żadnego podtekstu czy ironii ) i to jest kulturalne to ja nie mam więcej pytań.
>Jak mowie

Dnia 24.11.2008 o 21:37, Wojman napisał:

to do mojej osmioletniej bratanicy to jest zachwycona,

O to super. Już wiem czym się jarają ośmiolatki. Poza tym mam "trochę" więcej lat niż twoja bratanica więc oczekiwałbym po dorosłej osobie ( i przy tym moderatorze ) nieco innych zwrotów wobec innych. Zrozumiałbym gdybym zachował się jak gówniarz ale tak ?
>bo w Settlersy bardzo lubi na

Dnia 24.11.2008 o 21:37, Wojman napisał:

moim komputerze grac.

A ja nie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:47, KŁEJK napisał:

O to super. Już wiem czym się jarają ośmiolatki. Poza tym mam "trochę" więcej lat niż
twoja bratanica więc oczekiwałbym po dorosłej osobie ( i przy tym moderatorze ) nieco
innych zwrotów wobec innych.


To zacznij sie zachowywac jak dorosla osoba, a nie na zasadzie "chce cos i to ma byc zrobione natychmiast". Mojej bratanicy wystarczy, ze poprosze ja o cos raz i to robi. A jak jej mowie, ze teraz jestem zajety albo pracuje nad jakas sprawa to nie meczy mnie o swoja co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


KŁEJK trochę się awanturujesz o nic. Znajdź jakiś bardziej rażący przykład i wtedy zacznij kampanię, bo teraz to tak jak z tym "zamachem na życie" Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:53, Wojman napisał:

To zacznij sie zachowywac jak dorosla osoba, a nie na zasadzie "chce cos i to ma byc
zrobione natychmiast".

A czy ja pisałem "zróbcie to już już, jeszcze dzisiaj!!11" ? Kolejny raz piszę że napisałem coś w stylu "czy reakcja będzie?" a to że zrobiłem to kilka razy ? Owszem, może i nieco przesadziłem ale chciałem mieć pewność że się tym zajmiecie ( bo od różnych osób na różnych moderatorów są skargi że się nie zajmują zgłoszeniami ). A taki już jestem że lubię dociągnąć każdą sprawę do końca. Cóż, moja wada ;p. I nie żądałem a pytałem - kolejna różnica.
>Mojej bratanicy wystarczy, ze poprosze ja o cos raz i to robi.
Łał ...

Dnia 24.11.2008 o 21:53, Wojman napisał:

A jak jej mowie, ze teraz jestem zajety albo pracuje nad jakas sprawa to nie meczy mnie
o swoja co chwile.

Wyjaśniłem już wyżej. Mea culpa, mea magna culpa. OK, już nie będę ci zawracał gitary ;p. Wolę siga. <żart ofkorz>.

Budo => jak znajdę to będzie. :D

PS. Zapytajmy innych czy nie mieli podobnych przygód z Wojmanem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:56, Budo napisał:


KŁEJK trochę się awanturujesz o nic. Znajdź jakiś bardziej rażący przykład i wtedy zacznij
kampanię, bo teraz to tak jak z tym "zamachem na życie" Kaczyńskiego.

pzeciesz to byli rosjanie !!11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:56, Budo napisał:


KŁEJK trochę się awanturujesz o nic. Znajdź jakiś bardziej rażący przykład i wtedy zacznij
kampanię, bo teraz to tak jak z tym "zamachem na życie" Kaczyńskiego.


Budo, czy mi się wydaje, czy sugerujesz aby wznieść toast? (patrz obrazek) :P

20081124220504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:59, KŁEJK napisał:

PS. Zapytajmy innych czy nie mieli podobnych przygód z Wojmanem ...


Jak już mówiłam: wprost przeciwnie. A za, wybacz określenie, upierdliwość posłałabym Cię zupełnie gdzie indziej niż do gier...

@Azra: owned!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się