Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 11:46, Fumiko napisał:

Naprawdę myślisz, że powtarzanie jednego i tego samego po raz setny czy więcej cokolwiek
zmieni? W sygnaturkę sobie wstaw, będziesz z każdym postem głosił swoją prawdę objawioną,
ale wreszcie SKOŃCZ!


Pisanie na forum nic nie zmieni, ale więcej osób się dowie, że jakiś problem występuję... to co robię poza forum w tej sprawie to moja słodka tajemnica ;)

Miedzy modkami a nami, zwykłymi userami stoi wielki, betonowy mur... teoretycznie nie do ruszenia, ale może coś zdziałam... ;)

Zawsze mogę próbować przeskoczyc ten mur... ale to w ostateczności :)

Dnia 19.12.2008 o 11:46, Fumiko napisał:

No to czuj się kopnięty, bo mi przeszkadza, że muszę przescrollowywać po 3 Twoje identyczne posty na
stronie.


Strzałkami przesuwaj, mniej męczące...

Dnia 19.12.2008 o 11:46, Fumiko napisał:

A co do metaforycznego znaczenia: sam siebie w tym momencie skreślasz jako potencjalny moderator,
fanatyczna zawziętość to NIE jest cecha do takiej fuchy.


Nie skreślam się... na powaznie nie chciałem być nigdy modem... bo nie mam czasu na to... choć akurat czas nie trzeba mieć dużo, jak to przykłady pokazują...

A czy przez pisanie zrażam do siebie coraz więcej ludzi to mnie to nie interesuje... rzucajcie sie na mnie, bijcie, skalpujcie... co tylko chcecie, mnie to nie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:55, Wodzasty napisał:

Do tej pory było to nawet zabawne, niemniej chyba czas cobym podniósł zad i przeszedł
się do waszmości coby wyjaśnić co nieco...


Tyle trzeba było aż czekać na odzew?

Dnia 19.12.2008 o 11:55, Wodzasty napisał:

Tedy powiem tak - nie blokuję nikomu moderatorskiego zydla, to raz... Myślałem o rezygnacji,
ba, nawet o opuszczeniu forum, ale dzięki niektórym znalazłem motywację by tego nie robić...


Nie pisałem dosłownie, że komuś blokujesz stołek, to ty tak to nazwałeś... a te myśli pojawiły się w czasach modowania czy przed?

Dnia 19.12.2008 o 11:55, Wodzasty napisał:

Jeżeli tak bardzo zależy ci na tym, abym nie miał rzeczonego statusu tedy siednij acan
przy biurku i skrobnij no słów kilka z argumentacją do wiadomych osób...


Nie bój się... argumentacja będzie i to poparta przykładami...

Dnia 19.12.2008 o 11:55, Wodzasty napisał:

Jak na razie
to bardziej niż do rezygnacji z funkcji, przekonujesz mnie do nieodwiedzania forum...
UGH!


Liczyłem na inna treść zdania kończacego twój post obronny...

Ja nie mam nic do ciebie jako do normalnego usera (nawet nie najgorszy kompan z ciebie do rozmów), czepiam się tylko ciebie jako moda tego forum... ;D
___________________________________

rob006

Akurat do tego, do czego piję ten mod jest tym głownym... oczywiście zamierzam się na innych, że na forum tego nie widać, nie znaczy, że nic nie robię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:50, hunter22 napisał:

Nie podoba się coś komu? To nie czytać...


Chciałbym, ale póki co nie wprowadzono jeszcze tutaj killfile. Gdy tylko się coś takiego pojawi na pewno Cię umieszczę. Mój limit roczny cierpliwości dla kolesi którym stale coś nie pasuje i muszą o tym opowiedzieć światu wyczerpał się wczoraj.
Nie mam zamiaru rezygnować z tematu który lubię czytać, tylko dlatego, że ktoś postanowił go zaspamować swoimi narzekaniami.

Dnia 19.12.2008 o 11:50, hunter22 napisał:

Nieraz trzeba dać kopa komuś by zauważył, że za nim stoisz, a on zagradza ci drogę...


Jak to się ma do nieaktywnych modów?

Dnia 19.12.2008 o 11:50, hunter22 napisał:

Podobno modzi mają dbać o porządek na forum, a im ich coraz mniej tym gorzej... czyli
dobrze, że się paru z nich leni a reszta sprząta na forum?


Zarzucając im lenistwo ocierasz się o obrażanie. Nie masz pojęcia z jakich powodów są nieaktywni, ani w jaki sposób jest to uregulowane pomiędzy nimi a gram.pl. Ale przede wszystkim zabierasz się do tego od złej strony. Jeśli uważasz że powinno być więcej aktywnych moderatorów to daj o tym znać ekipie gram.pl. Wymuszanie rezygnacji na nieaktywnych w niczym nie pomoże, bo od tego aktywność moderatorska nie wzrośnie.

Dnia 19.12.2008 o 11:50, hunter22 napisał:

To tak jakby dziesięć osób miało zamiatać ulicę, ale by tylko połowa to robiła... :/


Raczej mieszkanie prywatne do którego właściciel wpuszcza gości. I jeśli tenże właściciel zatrudnia dziesięć osób do sprzątania a pracują dwie, można sobie to skomentować prywatnie, ale domagając się od niego zwolnienia niepracujących człowiek tylko się ośmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 12:06, hunter22 napisał:

Tyle trzeba było aż czekać na odzew?


Z różnych przyczyn niestety nie dane mi było zareagować wcześniej...

Dnia 19.12.2008 o 12:06, hunter22 napisał:

Liczyłem na inna treść zdania kończacego twój post obronny...


Znów cię zawiodłem? Faktycznie łotr ze mnie...

Dnia 19.12.2008 o 12:06, hunter22 napisał:

Ja nie mam nic do ciebie jako do normalnego usera (nawet nie najgorszy kompan z ciebie do rozmów), czepiam się tylko ciebie jako moda tego forum... ;D


Jestem przede wszystkim normalnym użytkownikiem... I to w zasadzie wszystko co mam w wiadomej kwestii do napisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:35, hunter22 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=30808 w spojlerze... Napisane jasno, myśli
o odejściu to niech odchodzi... i będzie miał spokój...


On będzie miał spokój czy Ty, bo nie bardzo rozumiem skąd wiesz co dla niego jest źródłem spokoju?

Dnia 19.12.2008 o 11:35, hunter22 napisał:

Lepiej TY się nie mieszaj do nas...


A to Wy to kto? Bo ciekaw jestem jakie to grono wybrało Cię na swojego rzecznika ... :)

Dnia 19.12.2008 o 11:35, hunter22 napisał:

równie dobrze TY możesz z czerwonej rodzi odejść... ;)


Nie od Ciebie to zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 12:12, pkapis napisał:

Zarzucając im lenistwo ocierasz się o obrażanie. Nie masz pojęcia z jakich powodów są
nieaktywni, ani w jaki sposób jest to uregulowane pomiędzy nimi a gram.pl.


Gdyby to co pisze miało kogoś obrażać czy coś to by mi Wojman dał ostrzeżenie czy degrada i kazał się zamknąć... na razie nic takiego nie miało miejsca...

Dnia 19.12.2008 o 12:12, pkapis napisał:

Ale przede
wszystkim zabierasz się do tego od złej strony. Jeśli uważasz że powinno być więcej aktywnych
moderatorów to daj o tym znać ekipie gram.pl. Wymuszanie rezygnacji na nieaktywnych w
niczym nie pomoże, bo od tego aktywność moderatorska nie wzrośnie.


Nie rozumiemy się chyba... wywalić niekatywnego i na jego miejce wziąść dwóch aktywnych... IMO niepotrzebny moderator to nieaktywny moderator...

Dnia 19.12.2008 o 12:12, pkapis napisał:

Raczej mieszkanie prywatne do którego właściciel wpuszcza gości. I jeśli tenże właściciel
zatrudnia dziesięć osób do sprzątania a pracują dwie, można sobie to skomentować prywatnie,
ale domagając się od niego zwolnienia niepracujących człowiek tylko się ośmieszy.


Ja jako właściciel mieszkania, mam prawo złożyć skargę do szefa sprzątaczy, że się cześć z jego ludzi obijała i nic nie robiła... minimalnie naganę ten pracodawca powinien dać swoim ludziom... tak jest w życiu, jeśli na taki tor dyskusję wrzucasz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 12:21, Wodzasty napisał:

Znów cię zawiodłem? Faktycznie łotr ze mnie...


Zaiste czerwony łotr z ciebie...

Dnia 19.12.2008 o 12:21, Wodzasty napisał:

Jestem przede wszystkim normalnym użytkownikiem... I to w zasadzie wszystko co mam w
wiadomej kwestii do napisania...


Też jestem normalnym użytkownikiem... ale jednak coś nas różni od siebie ;)
_____________________________

GeoT

Dnia 19.12.2008 o 12:21, Wodzasty napisał:

On będzie miał spokój czy Ty,


Wszyscy....

Dnia 19.12.2008 o 12:21, Wodzasty napisał:

A to Wy to kto? Bo ciekaw jestem jakie to grono wybrało Cię na swojego rzecznika ... :)


Jestem swoim rzecznikiem i reprezentuje swoje zdanie na ten temat ;)

Dnia 19.12.2008 o 12:21, Wodzasty napisał:

Nie od Ciebie to zależy :)


Niby nie, ale mogę mieć jakiś tam na to wpływ... tylko, że na ciebie za mało haków bym miał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hunter

Nie poznaję Cię ;/
Co Cię opętało ?

Po pierwsze to czy Wodzu zostanie modkiem, to jego suwerenna decyzja. Nic Ci do tego. Takim pisaniem tylko i wyłącznie powodujesz niechęć do swojej osoby. Nikt z userów, tym bardziej Ty nie jest władny i nie powinien takich rzeczy pisać. W Loży odczytywałem to jako żart, ale teraz to już naprawdę przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 12:26, hunter22 napisał:

Ja jako właściciel mieszkania, mam prawo złożyć skargę do szefa sprzątaczy, że się cześć
z jego ludzi obijała i nic nie robiła... minimalnie naganę ten pracodawca powinien dać
swoim ludziom... tak jest w życiu, jeśli na taki tor dyskusję wrzucasz... ;)


Dyskusja z Tobą jest bezsensowna. Nie rozumiesz nawet tak podstawowej rzeczy jak to, że nie jesteś właścicielem tylko gościem i nic Ci do tego, kto jest przez właściciela zatrudniany. Swoje powiedziałeś, zostało to dostrzeżone. Teraz prosiłbym Cię, byś przestał takimi postami spamować i odbierać innym szeroko rozumianą przyjemność korzystania ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:55, hunter22 napisał:

>/.../ > A czy przez pisanie zrażam do siebie coraz więcej ludzi to mnie to nie interesuje... /.../

Ale bardzo negatywnie wpływa na skuteczność Twoich postów. Choćby z tej przyczyny powinno to Ciebie interesować. No, ale co to mnie w końcu obchodzi. Twoja sprawa i gajowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 12:26, hunter22 napisał:

Ja jako właściciel mieszkania


Właściciel? Od kiedy zostałeś właścicielem gram.pl? I czemu nie widzę zielonego napisu?
Jak Ci już parę osób powiedziało - możesz najwyżej PROSIĆ a nie żądać. I skończ wreszcie powtarzać w kółko jedno jak katarynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamuje, piszac o moderatorach w wątku o moderatorach... i do tego jest ograniczony umysłowo... podsumowując - zuuuo to ja xD


Nie zwracajcie mi uwagi na forum, ze coś źle robię.... od upominania się modzi, wysyłajcie formularze... nie zapomnijcie o dopisku "P.S. zbanujecie tego debila..." :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA tym forum panują rządy totalitarne i trzeba się z tym pogodzić. Userzy sa traktowani jako gorsi i nie mają nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:02, Rusell napisał:

NA tym forum panują rządy totalitarne i trzeba się z tym pogodzić. Userzy sa traktowani
jako gorsi i nie mają nic do powiedzenia

a widzisz inne wyjście? zostało ono stworzone i jest utrzymywane przez pewną grupę osób, i to właśnie ta grupa ustala zasady. co innego gdyby było to forum odpłatne, wtedy użytkownicy mieli by prawo do żądań. Póki co jednak jesteśmy tu tylko gośćmi wpuszczonymi pod pewnymi warunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 12:06, hunter22 napisał:

Akurat do tego, do czego piję /.../


Pytanie tylko czy warto do tego pić, bo nawet jeśli mod nic nie robi, to wtedy nic nie zepsuje, :D etatu też nie zajmuje, bo limitu modów nie ma, więc powodów ku jego usunięciu nie ma. A nadgorliwość gorsza od faszyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 13:09, sig. napisał:

> /.../. Póki co jednak jesteśmy tu tylko gośćmi wpuszczonymi pod pewnymi
warunkami.

I to jest właśnie oczywista oczywistość, która jednak do niektórych nie moze się przebić. CDP udostępnia nam forum do wypowiedzi a moderatorzy mają za zadanie pilnować minimalnego chociażby poziomu. Jak komuś to nie odpowiada, nie musi przebywać na forum. Może założyć własne, jak to już Fumiko napisała a przed nia inni. Czy naprawdę dla niektórych to jest tak trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:35, hunter22 napisał:

że ten Wódz ma tylu adwokatów na forum, co się w jego imieniu wypowiadaja i go bronią...
ile wam płaci za to?


A tobie ile placa za zadanie odejscia Moderatorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hunterowi się chyba forum znudziło, albo może ma za mało do roboty przed świętami.

Wodzu, Wódz się nie przejmuje!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się