Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2009 o 07:54, Budo napisał:

Hehe, jesteś pewna, że był jeden czy masz słabszą pamięć ode mnie (co nie jest możliwe)?
;]


Pamięć mam akurat bardzo dobrą, więc tu nie trafiłeś. Meil był jeden. Kwestia wyjaśnień dlaczego nie dostał ode mnie kredytu zaufania w kwestii GotW też nie trwała długo.

Powtarzam: nie chodzi tylko o to CO się mówi ale JAK. Przykład kotolewa chyba dość jasno obrazuje tą różnicę...

@dawidos160: Jezuuu facecie weź już skończ :/ Mówiłeś, że nie będziesz pisać w nieskończoność tego samego (ciekawe, że odnosi się to tylko do rzeczowych argumentów swoją drogą) a jakoś nie zauważasz, że właśnie to robisz. Jeśli z Wojmanem rozmawiasz w taki sam sposób, epatując pogardą i przekonaniem o swojej wyższości, to akurat kompletnie się nie dziwię, skąd Ci się urodziła teoria "nie da się dogadać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 09:36, Fumiko napisał:

Pamięć mam akurat bardzo dobrą, więc tu nie trafiłeś. Meil był jeden.


Ehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 09:59, Budo napisał:

Problemy z pamięcią u Ciebie. Kończę offtopa.


Jakieś dowody na poparcie swojej tezy? Bo meil w tamtej sprawie wysłałam JEDEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ... Fumiko, Dawid, Budo i niekończąca się gadka o Wojmanie .... można było się spodziewać, że tak to się skończy ;-P. A może to dopiero się zaczyna ;-D ?

"ja wiedziałem że tak będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:27, KrzysztofMarek napisał:

jak ktoś publicznie powie coś dobrego o moderatorach to zaraz mianuje się to lizusostwem
albo wazeliniarstwem.


Powiedziałem coś kiedyś dobrego o Wojmanie (i było to zgodne z rzeczywistością) i dostałem degrad za "spam" od Rzezima. :-) A jak powiedziałem, że Rzezim spamuje i nijak się ma do tematu innym razem, to też dostałem degrad za "spam". No interesujące. :-)

Fumiko,

Dnia 26.04.2009 o 21:27, KrzysztofMarek napisał:

Powtarzam: nie chodzi tylko o to CO się mówi ale JAK. Przykład kotolewa chyba dość jasno obrazuje tą różnicę...


Żeby nie było, chcesz powiedzieć, że mam rację, tylko artykułuję ją w sposób, który dla Wojmana jest bijond komprihenszen if eni? Eeeee... musiało mi się coś przewidzieć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 17:06, kotolew napisał:

Żeby nie było, chcesz powiedzieć, że mam rację, tylko artykułuję ją w sposób, który dla
Wojmana jest bijond komprihenszen if eni? Eeeee... musiało mi się coś przewidzieć. ;-)


O, a co Ci się w rangę stało? Ktoś jęzorek wyparzył (znowu)?

Jeśli dla Ciebie jest "bijond komprihenszen" co chciałam powiedzieć, to trudno. Współczuję reszty życia z postawą roszczeniową, będzie Ci ciężko załatwiać sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek byś powiedziała, w jakiej liczbie, oo czym i do kogo, i tak to nic ci nie da. ;) TO forum upada/upadło już dawno i nie ma sensu tutaj nic bronić. Gram.pl to tylko garstka popiołu ze świetnej idei jaką miał być i niestety pozostał. I mówię ci, odpuść sobie, bo moderatorzy już nie raz wykazali się niekonsekwencją, bynajmniej w przypadku paru "permanentnych" banów które po miesiącu czy dwóch magicznie zniknęły. No offence, ale moim zdaniem bronisz "sprawiedliwości" wymierzanej przez moderatorów, która bywa stronnicza i nie fair... Czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiej "sprawiedliwosci" do jasnej anielki? Cała sprawa się zaczęła od zaprzeczenia teorii, jakoby z Wojmanem nie dało się dogadać.

Mi się jakoś udaje mimo ostrych spięć (patrz: sprawa GOTW). Wyjątek obala teorię, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 18:22, Fumiko napisał:

O, a co Ci się w rangę stało? Ktoś jęzorek wyparzył (znowu)?


Oj zrozum, że Wojman czerpie przyjemność z rozdawania degradów. Zwłaszcza, gdy chodzi o mnie i to, że zwracam uwagę Rzezimowi, że spamuje:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=17715

Dnia 27.04.2009 o 18:22, Fumiko napisał:

Współczuję reszty życia z postawą roszczeniową, będzie Ci ciężko załatwiać sprawy...

To ja jeszcze poproszę o wyjaśnienie jakie mam roszczenia.

Dnia 27.04.2009 o 18:22, Fumiko napisał:

(...)Cała sprawa się zaczęła od zaprzeczenia
teorii, jakoby z Wojmanem nie dało się dogadać.
Mi się jakoś udaje mimo ostrych spięć (patrz: sprawa GOTW). Wyjątek obala teorię, sorry.


Wiesz, Fumiko, skoro potrafisz porozumiewać się z Wojmanem, a ja, tak jak spora grupa innych użytkowników ma problemy z nim, gdyż nie potrafimy pisać tak, by on to czytał i rozumiał, czy mógłbym Ciebie poprosić, byś zwróciła się do niego w sprawie wyjaśnienia jego moderatorskich wyczynów, których uzasadnienie w moim przekonaniu bierze z kosmosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 19:18, kotolew napisał:

Oj zrozum, że Wojman czerpie przyjemność z rozdawania degradów. Zwłaszcza, gdy chodzi
o mnie i to, że zwracam uwagę Rzezimowi, że spamuje:


Jest na to określenie: pseudomoderatorka. Dużo osób za to dostało po łapach.

Dnia 27.04.2009 o 19:18, kotolew napisał:

To ja jeszcze poproszę o wyjaśnienie jakie mam roszczenia.


*Ziew*

A poczytaj sobie parę reakcji na Twoje posty. Btw: dalej mi nie odpowiedziałeś ile zarabiasz za kampanię poprawiania wizerunku moderatorów.

Dnia 27.04.2009 o 19:18, kotolew napisał:

Wiesz, Fumiko, skoro potrafisz porozumiewać się z Wojmanem, a ja, tak jak spora grupa
innych użytkowników ma problemy z nim, gdyż nie potrafimy pisać tak, by on to czytał
i rozumiał, czy mógłbym Ciebie poprosić, byś zwróciła się do niego w sprawie wyjaśnienia
jego moderatorskich wyczynów, których uzasadnienie w moim przekonaniu bierze z kosmosu?


A podaj mi jeden powód, dla którego miałabym to zrobić? Ani Ty dla mnie brat ani swat, bywa że mnie wręcz nudzisz albo irytujesz. Do tego ta wieczna postawa "a ja wiem lepiej a wy wszyscy nie umiecie czytać"... Cóż, nieszczególnie wliczasz się w kategorie osób, wobec których byłabym chętna do pomocy. O ile oczywiście jej rzeczywiście potrzebujesz, bo może jeszcze okazać się, że ta prośba jest jedynie kolejnym kawałkiem wyreżyserowanego marketingu od poprawy wizerunku modków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fumiko, myślisz, że ktoś by chciał zatrudnić takiego osobnika jak ja do działu marketingu? Dziękuję za uznanie, ale chyba nie jest to gram.pl.

Dnia 27.04.2009 o 19:26, Fumiko napisał:

Jest na to określenie: pseudomoderatorka. Dużo osób za to dostało po łapach.

No widzisz, powinnaś być modem. Wojman nie uzsadnił tak swojej decyzji. Po prostu bardzo chciał mnei zdegradować i tak bardzo chciał, że znów nieudolnie mu wyszło - kolejny kamyczek do usypanej górki kompromitacji.

Dnia 27.04.2009 o 19:26, Fumiko napisał:

A poczytaj sobie parę reakcji na Twoje posty. Btw: dalej mi nie odpowiedziałeś ile zarabiasz
za kampanię poprawiania wizerunku moderatorów.

A ja już mówiłem, że jedyne, czego pragnę, to zrozumieć gram.pl. bo przecież Wojman dobrym moderatorem jest.To ja się mylę, prawda?

Dnia 27.04.2009 o 19:26, Fumiko napisał:

A podaj mi jeden powód, dla którego miałabym to zrobić? Ani Ty dla mnie brat ani swat,
bywa że mnie wręcz nudzisz albo irytujesz. Do tego ta wieczna postawa "a ja wiem lepiej
a wy wszyscy nie umiecie czytać"... Cóż, nieszczególnie wliczasz się w kategorie osób,
wobec których byłabym chętna do pomocy. O ile oczywiście jej rzeczywiście potrzebujesz,
bo może jeszcze okazać się, że ta prośba jest jedynie kolejnym kawałkiem wyreżyserowanego
marketingu od poprawy wizerunku modków.


Ciekawość. Choćby z ciekawości, co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 14:55, Tyler_D napisał:

No tak ... Fumiko, Dawid, Budo i niekończąca się gadka o Wojmanie ....


W sumie jakbym był Wojmanem, to też nie zrezygnowałbym z "urzędu" moderatora, choćby dla zabicia nudy na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 19:56, rob006 napisał:

W sumie jakbym był Wojmanem, to też nie zrezygnowałbym z "urzędu" moderatora, choćby
dla zabicia nudy na forum :D


I na dobrą sprawę podałeś w tym momencie główny powód mojego udziału w ostatniej dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 20:02, Fumiko napisał:

I na dobrą sprawę podałeś w tym momencie główny powód mojego udziału w ostatniej dyskusji
:D


Znaczy taki beztroski i (prawie) bezcelowy spam? :P W sumie jak obserwują ten temat, to powinni go przenieść do quizów i zabaw, tam najbardziej teraz pasuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 20:05, rob006 napisał:

to powinni go przenieść do quizów i zabaw, tam najbardziej teraz pasuje... :D


Zaraz, zaaaraz... ja protestuję! Ten temat jest o moderatorach. To nie jest jakaś zabawa w kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 20:07, kotolew napisał:

Zaraz, zaaaraz... ja protestuję! Ten temat jest o moderatorach. To nie jest jakaś zabawa
w kotka.


Tylko zabawa "kotka"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj oj ludzie , wiecie że z tego właśnie tematu robi się druga DSLS, a wiecie co się z nią, stało, ale jeżeli idzie o prace moderatorów an gram.pl to pomimo spadku poziomu forum nie mam żadnych zastrzeżeń do modów, ot wykonują swoją pracę, i to co robią , robią przeważnie dla dobra ogółu społeczności gram.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 20:05, rob006 napisał:

Znaczy taki beztroski i (prawie) bezcelowy spam? :P W sumie jak obserwują ten temat,
to powinni go przenieść do quizów i zabaw, tam najbardziej teraz pasuje... :D


Beztroski może, czy bezcelowy nie wiem... w końcu w wątku Morrowind vs. Gothic też już było wszystko powiedziane po x razy z każdej ze stron i jakoś nikt go za bezcelowy nie uważa ;-)

Edit: zabawa w "kotkolewka" może? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się